Yolcu Sayısı
1

Diyarbakır Antalya Otobüs Bileti

Diyarbakır Antalya Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Siirt Petrol
772 TLBilet Al
Lüks Yeşil Erçiş Seyahat
950 TLBilet Al
Star Batman
980 TLBilet Al
Best Van Turizm
980 TLBilet Al
Lüks Batman Seyahat
980 TLBilet Al
VanGölü Turizm
980 TLBilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat
1000 TLBilet Al
Star Diyarbakır
1000 TLBilet Al
Öz Diyarbakır Seyahat
1000 TLBilet Al
Venn Seyahat
1000 TLBilet Al

Diyarbakır Antalya Arası

 • En Ucuz Sefer772,00 ₺
 • Diyarbakır → Antalya Arası Kaç Km1082 km
 • Diyarbakır → Antalya Arası Kaç Saat17sa 43dk
 • Günlük Sefer Sayısı13
 • En Çok Sefer Yapan FirmaYeni Diyarbakır Seyahat
 • Sefer Yapan Firma Sayısı10

Diyarbakır Antalya Online Otobüs Bileti
Diyarbakır Antalya otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Diyarbakır Antalya güzergahı için arama yapın, Diyarbakır - Antalya arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Diyarbakır ve Antalya Şehirlerinde Ulaşım
Diyarbakır ve Antalya şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Diyarbakır Antalya seyahatinize başlamadan önce, Diyarbakır ve Antalya hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Diyarbakır → Antalya Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Diyarbakır - Antalya arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Diyarbakır - Antalya otobüs bileti fiyatı en ucuz 772,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Siirt Petrol tarafından satılmaktadır.

Diyarbakır - Antalya arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Diyarbakır - Antalya arasında günlük ortalama 10 firma 13 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Siirt Petrol, Lüks Yeşil Erçiş Seyahat, Star Batman, Best Van Turizm, Lüks Batman Seyahat, VanGölü Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat, Star Diyarbakır, Öz Diyarbakır Seyahat, Venn Seyahat.

Diyarbakır - Antalya arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Diyarbakır - Antalya arası otobüs yolculuğu ortalama 17sa 43dk sürmektedir.

Diyarbakır - Antalya arası uzaklık kaç km?
Diyarbakır - Antalya arası karayolu ile 1082 km'dir.

Diyarbakır Antalya Otobüs Biletleri

Diyarbakır, Türkiye’nin Güney Doğu Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan ve nüfus yoğunluğu bakımından 12.sırada bulunan bir şehridir. Ülkenin hemen hemen her noktasından Diyarbakır otobüs bileti satın alarak şehre karayolu aracılığı ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Diyarbakır şehri eski Anadolu uygarlıklarının yerleşim merkezlerinden biri olduğu için zengin geçmişi boyunca oldukça fazla medeniyete ev sahipliği yapmış ve bu doğrultuda günümüze pek çok kültürel değer taşımayı başarmıştır. İçinde bulunduğu coğrafyaya bağlı olarak şehir “Şanlıurfa, Malatya, Adıyaman, Elazığ, Bingöl, Mardin” gibi iller ile komşuluk içerisindedir. Bu nedenle Güneydoğu Anadolu bölgesinde Diyarbakır üzerinden sefer düzenleyen otobüs firmalarını otobüs biletlerini satın alarak söz konusu illere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tarihi açıdan da incelendiğinde son derece önemli kentlerden biri olduğu görülecektir. Eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktalarında kurulmuş olan Diyarbakır, oldukça fazla sayıda tarihi ve kültürel değere ev sahipliği yapmaktadır. Bugün Türkiye’nin farklı noktalarından satın aldığınız Diyarbakır otobüs bileti ile şehri ziyaret ederek modern kent yapısı içerisinde bu eserleri görebilirsiniz. Diyarbakır şehri farklı dönemlerde farklı isimlerle anılmıştır. MÖ 200'de Amidi Asur hükümdarı Adad-Nirari'ye ait bir kılıç kabzasında şehrin adı "Amid" ya da "Amidi" olarak geçmektedir. Roma ve Bizans kaynaklarında şehrin adı "Amid, O'mid, Emit, Amide" şeklinde adlandırıldığı görülmektedir. 11. yüzyılda yöreye gelen Türkmenler şehirdeki yapılarda kullanılan siyah renkli taşlardan dolayı şehre "Kara Amid" demişlerdir.

Türkiye’nin herhangin bir noktasından Diyarbakır otobüs bileti alarak Diyarbakır Otogarına giriş yaptığınızda, “Ulu Cami, Sülüklü Han, Kervansaray, Dört Ayaklı Minare, Diyarbakır Surları, Meryem Ana Kilisesi, Hasan Paşa Hanı, Çayönü, Behram Paşa Konağı, On Gözlü Köprü” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını ziyaret edebilirsiniz.

Diyarbakır - Antalya otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz Antalya, Türkiye'nin Akdeniz Bölgesinde yer alan doğal ve tarihi güzellikleri dikkat çeken en önemli turizm kentlerinden birisidir. Türkiye'nin pek çok noktasından Antalya otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Antalya Otogarı üzerinde son bulur. Otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Antalya ilinin kapsadığı bölge tarih öncesinden günümüze dek pek çok medeniyeti barındırmıştır ve Türkiye'de en çok antik kent bulunan ildir.Sırasıyla Likyalılar, Lidyalılar, Pamfilyalılar, Bergamalılar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlılar ve son olarak da Türkiye Cumhuriyeti hakimiyetinde bulunan Antalya bu medeniyetlerin hiçbirine başkentlik yapmamıştır.

Türkiye'nin herhangi bir noktasından Antalya otobüs bileti satın alarak Antalya Otogarına giriş yaptığınızda, “Kaleiçi, Hadrian Kapısı, Yivli Minare, Düden Şelalesi, Antalya Arkeoloji Müzesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Hayvanat Bahçesi, Karaalioğlu Parkı, Muratpaşa Cami, Minicity, Phaselis Antik Kenti, Aspendos Antik Tİyatrosu, Termessos Antik Kenti” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Diyarbakır - Antalya otobüs bileti fiyatları, sitemizde bulunan birçok otobüs firmasının güzergah üzerindeki seferini farklı düzenlemesinden dolayı değişiklik göstermektedir. Ancak Türkiye’nin herhangi bir noktasından günün herhangi bir saatinde en uygun fiyatlı Diyarbakır - Antalya otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Diyarbakır → Antalya En Uygun Otobüs Biletleri

Diyarbakır Antalya otobüs bileti mi aradınız? Diyarbakır Antalya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Diyarbakır Antalya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Siirt Petrol772 TL
Lüks Yeşil Erçiş Seyahat950 TL
Star Batman980 TL
Best Van Turizm980 TL
Lüks Batman Seyahat980 TL

Diyarbakır Hakkında

 • Nüfus1.607.437
 • Yüzölçümü15.204 km2
 • Plaka21
 • Telefon kodu(412)
 • OtogarDiyarbakır Otogarı

Antalya Hakkında

 • Nüfus2.158.265
 • Yüzölçümü20.791 km2
 • Plaka07
 • Telefon kodu(242)
 • OtogarAntalya Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Diyarbakır → Antalya


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr