Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
128 TL
Bilet Al

Diyarbakır Antalya Otobüs Bileti

Diyarbakır Antalya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1082 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 49dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 8 firma sefer düzenlemektedir. Diyarbakır Antalya arası giden otobüs firmaları ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Star Batman firmasıdır.

Diyarbakır Antalya otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Diyarbakır Antalya güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Diyarbakır Antalya seyahatinize başlamadan önce, Diyarbakır ve Antalya hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Diyarbakır ve Antalya şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Diyarbakır Antalya Otobüs Biletleri

Diyarbakır, Türkiye’nin seksen bir ilinden biridir. Bununla birlikte şehir ülkenin en kalabalık illeri sıralamasında on ikinci sıradadır. İl, aynı zamanda bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin en gelişmiş illerinden biridir. Diyarbakır, şehrinin tarihi neredeyse dokuz bin yıllık bir geçmişe dayanır. Bu uzun dönem boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bünyesinde barındırdığı tüm bu medeniyetlerin miraslarından dolayı, şehir kültürel ve tarihi açıdan oldukça zengindir. Diyarbakır üzerinde yaşamış uygarlıklar arasında, “Hititler, Urartular, İskitler, Medler, Persler, Makedonyalılar, Selovkslar, Pertler” sayılabilir. Şehir, coğrafi olarak Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunmaktadır. Diyarbakır ili üzerinde karasal iklimin kendine has bir türü etkilidir. Bu iklim yapısında yazları en az Akdeniz iklimi kadar kurak geçer, bunun yanı sıra kışları Akdeniz iklimine göre soğuktur, fakat Doğu Anadolu bölgesi kadar soğuk kışlar yaşanmamaktadır.

Diyarbakır ziyaretçilerinin görmesi gereken yerler arasında, Hasan Paşa Hanı, Gazi Köşkü, Ziya Gökalp Mizesi, Latifiye Medresesi, Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi, Diyarbakır Ulu Camii, Parlı Safa Camii, Mesudiye Medresesi yer almaktadır. 
 
Antalya, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olmak ile beraber Akdeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. Ülke içerisinde ve dışarısında ismini turizm ile duyurmuştur. Turizmin bu denli gelişmesinin nedeni ilin sahip olduğu doğal güzellikler, geçmişinden kalan tarihi ve kültürel değerler, aynı zamanda Akdeniz ikliminin deniz turizmi açısından son derece uygun olmasıdır. 
Diyarbakır üzerinden zaman kaybetmeden Antalya’ya gitmek için birçok otobüs firmasının Diyarbakır-Antalya biletlerine www.neredennereye.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. 
 
Diyarbakır Antalya otobüs bileti mi aradınız? Diyarbakır Antalya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Diyarbakır Antalya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Star Batman 100 TL
Has Diyarbakır 100 TL
Lüks Batman Seyahat 110 TL
Yeni Diyarbakır 110 TL
Özlem Diyarbakır 110 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Diyarbakır Hakkında
Nüfus:
1,607,437
Yüzölçümü:
15.204,00 km²
Plaka:
21
Telefon kodu:
(412)
Otogar:
Diyarbakır Otogarı
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.