Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
100 TL
Bilet Al
115 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
125 TL
Bilet Al
127 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al

Konya Diyarbakır Otobüs Bileti

Konya Diyarbakır Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 882 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 8sa 3dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 11 firma sefer düzenlemektedir. Konya Diyarbakır arası giden otobüs firmaları ortalama 12 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Star Batman firmasıdır.

Konya Diyarbakır bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Konya Diyarbakır bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Konya Diyarbakır otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Konya Diyarbakır Otobüs Biletleri

 Konya, Türkiye’nin seksen bir ilinden biridir. Aynı zamanda ülkenin yüzölçümü bakımından en büyük şehridir. İç Anadolu bölgesi içerisinde yer alır. Konya’nın arazi yapısı engebeden uzak, düzlük arazilerden oluşmaktadır. Ülke içerisinde tahıl ambarı olarak anılmaktadır. Bunun nedeni düzlük ve geniş arazilerinde tahıl tarımının oldukça yoğun şekilde yapılıyor olmasıdır. Son zamanlarda gerçekleştirilen sanayi yatırımları nedeni ile ekonomisi sanayiye doğru kaymaktadır. Konya aynı zamanda ülkenin en büyük göllerinden biri olan Tuz Gölü’ne de ev sahipliği yapmaktadır. 

Konya’nın dünya genelinde duyulmasını sağlayan isimlerden bir tanesi de şüphesiz Mevlana’dır. Mevlana dönemin en büyük manevi liderlerinden bir tanesidir. Tüm dünyaya yaydığı hoşgörü felsefesi ile kendi dönemine ve günümüze ışık tutmuştur. 
Konya sınırları içerisinde karasal iklimin özellikleri hakimdir. Yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve soğuk geçmektedir. Bu nedenle tarım üretiminde tahılların ağırlığı söz konusudur.
Konya’nın görülmeye değer noktalarından bir tanesi de Meke Gölü’dür. Bu göl doğallığını korumak amacı ile sit alanı ilan edilmiştir.

Diyarbakır, Türkiye’nin illerinden biri olup, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Şehir ülkenin geçmişi  en köklü şehirlerinden bir tanesidir. Bunun nedeni eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktalarından birine kurulmuş olmasına kaynaklanmaktadır. Bu nedenle geçmişinde farklı medeniyetlerce yerleşim noktası olarak seçilmiştir. Diyarbakır şehir merkezinin yaklaşık dokuz bin yıllık bir geçmişe sahip olduğu düşünülmektedir.
Konya üzerinden zaman kaybetmeden Diyarbakır’a gitmek için Yeni Diyarbakır, Metro Turizm, Vangölü Turizm, Öz Diyarbakır, Star Batman, Batman Seyahat, Has Diyarbakır gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
Konya Diyarbakır otobüs bileti mi aradınız? Konya Diyarbakır otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Konya Diyarbakır otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Siirt Petrol 100 TL
Isparta Petrol 115 TL
Lüks Batman Seyahat 120 TL
Star Batman 120 TL
Has Diyarbakır 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
  Diyarbakır Hakkında
Nüfus:
1,607,437
Yüzölçümü:
15.204,00 km²
Plaka:
21
Telefon kodu:
(412)
Otogar:
Diyarbakır Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.