Mersin Diyarbakır Otobüs Bileti

Mersin Diyarbakır Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 595 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 7sa 30dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 14 firma sefer düzenlemektedir. Mersin Diyarbakır arası giden otobüs firmaları ortalama 18 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Star Diyarbakır firmasıdır.

Mersin Diyarbakır bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Mersin Diyarbakır bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Mersin Diyarbakır otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Mersin Diyarbakır Otobüs Biletleri

Mezopotamya üzerinde konumlanan Diyarbakır’da zanaatkârların güzel işlerinden hatıralar satın alabileceğiniz çarşıları gezebilir, tarihiyle bütünlüğünü hiç bozmayan şehrin sokaklarında fotoğraf çekmeye çıkabilirsiniz. Binlerce yıl boyunca topraklarında yaşayan ve birbiri ile etkileşim kuran halkların mutfak kültüründen izler taşıyan Diyarbakır yemeklerini tatmak da size farklı lezzette deneyimler sunabilir. Yeni Diyarbakır Seyahat, Öz Diyarbakır Seyahat, Star Diyarbakır Seyahat, Best Van Turizm, Özlem Diyarbakır Seyahat ve Metro Turizm gibi otobüs firmalarının seferler düzenlediği Mersin- Diyarbakır yolculuğunuz için otobüs biletinizi sadece 2 adımda güvenle NeredenNereye.com’dan satın almanın keyfini çıkarın.

Mersin Diyarbakır otobüs bileti mi aradınız? Mersin Diyarbakır otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Mersin Diyarbakır otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Can Diyarbakır Turizm 70 TL
Vanyolu Seyahat 70 TL
Vangölü Turizm 70 TL
Lider Siirt Turizm 70 TL
Metro Turizm 70 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Mersin Hakkında
Nüfus:
1,705,774
Yüzölçümü:
15.512,25 km²
Plaka:
33
Telefon kodu:
(324)
Otogar:
Mersin Otogarı
  Diyarbakır Hakkında
Nüfus:
1,607,437
Yüzölçümü:
15.204,00 km²
Plaka:
21
Telefon kodu:
(412)
Otogar:
Diyarbakır Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.