Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al

Van Diyarbakır Otobüs Bileti

Van Diyarbakır Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 378 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 30dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. Van Diyarbakır arası giden otobüs firmaları ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Vangölü Turizm firmasıdır.

Van Diyarbakır otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Van Diyarbakır güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Van Diyarbakır seyahatinize başlamadan önce, Van ve Diyarbakır hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Van ve Diyarbakır şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Van Diyarbakır Otobüs Biletleri

Van - Diyarbakır Otobüs Bileti
Van, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan ve Van Gölü gibi en büyük tatlı su birikimlerinden biri sahip olması ile ünlü olan şehridir. Van, aynı zamanda ülkenin en kalabalık 19. ili olarak bilinmektedir. Toplanan son verilere göre bir milyonun üzerinde nüfusu bulunan Van, Doğu Anadolu Bölgesi’nin en kalabalık şehri olma özelliğini taşımaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Van otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.
Van ili, Van Gölü çevresinde oluşmuş olan volkanik çöküntülerin bulunduğu mekanda kurulmuş olan ilçelerden oluşmaktadır. İlin, “Başkale, Çaldıran, Elciş, Tuşba, Muradiye, Çatak, Gürpınar” başta olmak üzere toplamda 13 adet ilçesi bulunmaktadır. Van, tarihi boyunca Anadolu’nun pek çok şehri gibi farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır ve bu özelliği nedeni ile günümüzde Van toprakları üzerinden tarihi ve kültürel güzellikleri görmek mümkündür. 2014 yılında Türkiye’de “Büyükşehir” statüsüne kavuşan aynı zamanda dünyada en eski yerleşimin yapıldığı noktalardan bir tanesidir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Van otobüs bileti satın alarak Van Otogarına giriş yaptığınızda, “Şeytan Köprüsü, Muradiye Şelalesi, Vanadokya, Van Yedi Kilise, Van Kalesi, Çavuştepe Kalesi, Akdamar Adası, Hurkan Köprüsü, Akdamar Kilisesi, Adır Adası” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Van - Diyarbakır otobüs bileti satın alarak yolculuk yapabileceğiniz Diyarbakır şehrinde seyahatiniz Diyarbakır Otogarında son bulur. Diyarbakır Otogarı üzerinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak, şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Diyarbakır, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve aynı zamanda dünyanın en eski yerleşim merkezlerinden biri olarak kabul edilen bir şehridir. Eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında yer alan Diyarbakır bu özelliği ile günümüz Türkiye’sine çok sayıda tarihi ve kültürel değeri taşımayı başaran bir şehirdir. Bugün, farklı etnik kökenlerin bir arada yaşadığı kozmopolit bir demografiye sahip olan şehir aynı zamanda kadim geçmişinin de etkisi ile kendine özgü harika yerel lezzetlere sahiptir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Diyarbakır otobüs bileti satın alarak Diyarbakır Otogarına giriş yaptığınızda, “Ulu Cami, Sülüklü Han, Kervansaray, Dört Ayaklı Minare, Diyarbakır Surları, Meryem Ana Kilisesi, Hasan Paşa Hanı, Çayönü, Behram Paşa Konağı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Van- Diyarbakır otobüs bileti fiyatları, “70 - 80 TL” aralığından değişim göstermektedir. Van - Diyarbakır güzergahı arasında sefer düzenleyen firmalar arasında, “Best Van Turizm, Star Diyarbakır, Vangölü” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. En uygun Van - Diyarbakır otobüs biletlerini online olarak NeredenNereye.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Van Diyarbakır otobüs bileti mi aradınız? Van Diyarbakır otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Van Diyarbakır otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Vangölü Turizm 70 TL
Star Diyarbakır 70 TL
Best Van Turizm 70 TL
Metro Turizm 70 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Van Hakkında
Nüfus:
1,070,113
Yüzölçümü:
22.983,06 km²
Plaka:
65
Telefon kodu:
(432)
Otogar:
Van Otogarı
  Diyarbakır Hakkında
Nüfus:
1,607,437
Yüzölçümü:
15.204,00 km²
Plaka:
21
Telefon kodu:
(412)
Otogar:
Diyarbakır Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.