Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al

Diyarbakır Van Otobüs Bileti

Diyarbakır Van Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 378 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 51dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. Diyarbakır Van arası giden otobüs firmaları ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Vangölü Turizm firmasıdır.

Diyarbakır Van otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Diyarbakır Van güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Diyarbakır Van seyahatinize başlamadan önce, Diyarbakır ve Van hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Diyarbakır ve Van şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Diyarbakır Van Otobüs Biletleri

Diyarbakır Van Otobüs Bileti
Diyarbakır, Türkiye’nin Güney Doğu Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan ve nüfus yoğunluğu bakımından 12.sırada bulunan bir şehridir. Ülkenin hemen hemen her noktasından Diyarbakır otobüs bileti satın alarak şehre karayolu aracılığı ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Diyarbakır şehri eski Anadolu uygarlıklarının yerleşim merkezlerinden biri olduğu için zengin geçmişi boyunca oldukça fazla medeniyete ev sahipliği yapmış ve bu doğrultuda günümüze pek çok kültürel değer taşımayı başarmıştır. İçinde bulunduğu coğrafyaya bağlı olarak şehir “Şanlıurfa, Malatya, Adıyaman, Elazığ, Bingöl, Mardin” gibi iller ile komşuluk içerisindedir. Bu nedenle Güneydoğu Anadolu bölgesinde Diyarbakır üzerinden sefer düzenleyen otobüs firmalarını otobüs biletlerini satın alarak söz konusu illere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. On yedi ilçesi bulunan Diyarbakır ili coğrafi konumuna bağlı olarak kurak bir iklim yaşar ve bu nedenle yaz aylarında yolcu trafiğinin en yoğun olduğu dönemlerde hava sıcaklıklarının bir hayli artış gösterdiği gözlemlenebilir. Diyarbakır şehri üzerinden Diyarbakır - Van otobüs bileti satın alarak yolculuk yapabileceğiniz bir diğer şehir ise Van’dır.
Diyarbakır - Van otobüs bileti satın alarak ulaşım sağladığınız Van şehrinde yolculuğunuz Van Otogarında son bulur. Van Otogarına giriş yaptıktan sonra, otogardan kalkan minibüs seferleri ile şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Van, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir şehri olarak bu topraklar üzerinde uzun yıllar hüküm sürmüş pek çok kadim medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Van, yalnızca ülke içerisinde değil ülke dışında da oldukça popüler olan bir gözü yeşil diğer mavi Van kedisi türüne ev sahipliği yapan ve bununla birlikte binlerce yıllık geçmişi boyunca biriktirdiği kültürel birikim ile ziyaretçilerinin dikkatini çeken bir şehirdir. Diyarbakır - Van otobüs bileti satın alarak Van Otogarına giriş yaptığınızda, “Şeytan Köprüsü, Muradiye Şelalesi, Van Yedi Kilise, Vanadokya, Çavuştepe Kalesi, Akadamar Adası, Hurkan Köprüsü, Akdamar Kilisesi, Adır Adası” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Diyarbakır - Van otobüs bileti fiyatları ortalama olarak “70 - 100 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Diyarbakır - Van otobüs biletlerini firmaların şubelerinden fiziksel formda alabileceğiniz gibi internet üzerinden online olarak da satın alabilirsiniz Diyarbakır Otogarı üzerinden Diyarbakır - Van arası sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Star Diyarbakır, Best Van Turizm, Vangölü Seyahat” gibi otobüs firmaları yer almaktadır. Ortalama olarak 5 saat kadar süren Diyarbakır - Van yolculuğunuz boyunca dilerseniz komşu il ve ilçelerde seyahatinizi sonlandırarak Türkiye’nin farklı noktalarına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Diyarbakır Van otobüs bileti mi aradınız? Diyarbakır Van otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Diyarbakır Van otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Vangölü Turizm 70 TL
Star Diyarbakır 70 TL
Best Van Turizm 70 TL
Metro Turizm 70 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Diyarbakır Hakkında
Nüfus:
1,607,437
Yüzölçümü:
15.204,00 km²
Plaka:
21
Telefon kodu:
(412)
Otogar:
Diyarbakır Otogarı
  Van Hakkında
Nüfus:
1,070,113
Yüzölçümü:
22.983,06 km²
Plaka:
65
Telefon kodu:
(432)
Otogar:
Van Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.