Yolcu Sayısı
1

Tüm Ordu Seferleri

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Ordu otogarı

  • Ordu(452) 225 01 39

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Ordu şehrine günlük toplam 67 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Ordu için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.

En fazla tercih edilen Rize → Ordu güzergahında günlük ortalama 27 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 230 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Rize → Ordu otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.

Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise Ünye → Ordu güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 75 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 22 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve Ünye → Ordu otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.

Kırıkkale → Ordu güzergahı ise bu şehre otobüs bileti bulabileceğiniz bir diğer popüler rotalardan biridir. Günlük ortalama 13 otobüs seferinin düzenlendiği bu rota üzerinde otobüs bileti için ödeyeceğiniz ortalama fiyat 400 TL’dir. Online Kırıkkale → Ordu otobüs bileti için yukarıdaki arama motoruna gideceğiniz güzergahı ve sefer tarihinizi ekleyerek arama başlatmanız yeterlidir. NeredenNereye.com sizin için en uygun biletleri listeleyecektir.

Bolu → Ordu güzergahı özellikle çevre şehirlerden talep gören bir diğer seyahat rotasıdır. Salihli, Çayeli, Niğde, Terme, Arsin, Trabzon ve Uşak gibi birçok çevre il ve ilçeden bu şehre otobüs bileti aranmaktadır. Bolu → Ordu güzergahında ortalama bilet fiyatları 520 TL’dir. Bu güzergahta birçok otobüs firması hizmet vermektedir. Günlük ortalama sefer sayısı ise 10 olarak belirlenmiştir.

NeredenNereye.com ile ulusal ve yerel yüzlerce otobüs firması arasından binlerce rota için ucuz otobüs bileti bulabilmeniz mümkün. Dudullu → Ordu otobüs bileti de bu güzergahlardan biridir. Gün içerisinde 9 sefer düzenlenen bu rotada ortalama otobüs bileti fiyatları 115 Türk Lirası civarındadır. Bilet fiyatları ve sefer saatleri güncel bilgisi için yukarıdaki arama motorundan seyahat tarihiniz ile birlikte arama yapabilir ve sizin için en uygun seferi seçebilirsiniz. Ayrıca Gümüşhane → Ordu, Pazar → Ordu, Şanlıurfa → Ordu, Ankara → Ordu gibi güzergahlar içinde otobüs bileti bulabileceğinizi unutmayın.

Çarşamba → Ordu otobüs bileti alarak yola çıkmadan önce “Otogarlar” sayfamızdan kalkış ve varış duraklarınızı inceleyebilirsiniz. Böylece yola çıkmadan hangi otogarları kullanacağınızı öğrenmiş olursunuz. Çarşamba → Ordu otobüs fiyatları 150 TL civarında olup, firmadan firmaya ve yılın farklı aylarına göre değişiklik göstermektedir.

NeredenNereye.com ile Bayrampaşa → Ordu otobüs bileti dahil binlerce güzergahta biletinizi 12 aya varan taksitlerle alabileceğinizi biliyor muydunuz? Türkiye’nin her köşesinden yüzlerce otobüs firması ve binlerce güzergah için uygun fiyatlı otobüs bileti bulabilir, 12 aya varan taksit seçeneği ile satın alabilirsiniz. Bayrampaşa → Ordu otobüs bileti için fiyatlar 490 TL ve günlük sefer sayısı ortalama 6 civarındadır.

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Ordu şehrine günlük toplam 6 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Ordu için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.

En fazla tercih edilen Denizli → Ordu güzergahında günlük ortalama 5 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 700 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Denizli → Ordu otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.

Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise Ilgaz → Ordu güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 500 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 4 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve Ilgaz → Ordu otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.

Gölbaşı (Adıyaman) → Ordu güzergahı ise bu şehre otobüs bileti bulabileceğiniz bir diğer popüler rotalardan biridir. Günlük ortalama 3 otobüs seferinin düzenlendiği bu rota üzerinde otobüs bileti için ödeyeceğiniz ortalama fiyat 800 TL’dir. Online Gölbaşı (Adıyaman) → Ordu otobüs bileti için yukarıdaki arama motoruna gideceğiniz güzergahı ve sefer tarihinizi ekleyerek arama başlatmanız yeterlidir. NeredenNereye.com sizin için en uygun biletleri listeleyecektir.

Bozüyük → Ordu güzergahı özellikle çevre şehirlerden talep gören bir diğer seyahat rotasıdır. Biga, Ergani, Pasinler, İskenderun, Sultanbeyli, İzmir ve Sarıkamış gibi birçok çevre il ve ilçeden bu şehre otobüs bileti aranmaktadır. Bozüyük → Ordu güzergahında ortalama bilet fiyatları 110 TL’dir. Bu güzergahta birçok otobüs firması hizmet vermektedir. Günlük ortalama sefer sayısı ise 3 olarak belirlenmiştir.

NeredenNereye.com ile ulusal ve yerel yüzlerce otobüs firması arasından binlerce rota için ucuz otobüs bileti bulabilmeniz mümkün. Kastamonu → Ordu otobüs bileti de bu güzergahlardan biridir. Gün içerisinde 3 sefer düzenlenen bu rotada ortalama otobüs bileti fiyatları 550 Türk Lirası civarındadır. Bilet fiyatları ve sefer saatleri güncel bilgisi için yukarıdaki arama motorundan seyahat tarihiniz ile birlikte arama yapabilir ve sizin için en uygun seferi seçebilirsiniz. Ayrıca Taşköprü → Ordu, Fındıklı → Ordu, Boyabat → Ordu, Çorlu → Ordu gibi güzergahlar içinde otobüs bileti bulabileceğinizi unutmayın.

Kozlu → Ordu otobüs bileti alarak yola çıkmadan önce “Otogarlar” sayfamızdan kalkış ve varış duraklarınızı inceleyebilirsiniz. Böylece yola çıkmadan hangi otogarları kullanacağınızı öğrenmiş olursunuz. Kozlu → Ordu otobüs fiyatları 95 TL civarında olup, firmadan firmaya ve yılın farklı aylarına göre değişiklik göstermektedir.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr