Adana Ordu Otobüs Bileti

Adana Ordu Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 95,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 840 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 11sa 54dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Adana Ordu arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.

Adana Ordu otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Adana Ordu güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Adana Ordu seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Ordu hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Adana ve Ordu şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Adana Ordu Otobüs Biletleri

 Adana Ordu otobüs bileti mi aradınız? Adana Ordu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

 
Ordu yeşil doğa güzellikleri ile Karadeniz kültürünün hat safhada olduğu bir şehirdir. Doğu Karadeniz bölümünde bulunan Ordu özellikle doğa manzarası ve yaylalarıyla Karadeniz turu yapmak isteyenlerin uğraması gereken önemli ve güzel şehirlerden biridir. Adana Ordu otobüs bileti temin ederek Adana ve çevresinden Karadeniz turu yapmak  isteyenlerin tura Ordu ile başlaması tavsiye edilir. Ordu Karadeniz kültürünü barındırmasından dolayı deniz oldukça önemlidir.
Ordu ya seyahat etmek isteyenlerin gidebileceği belli başlı yerler şu şekildedir:
Adana Ordu otobüs bileti alarak şarkılarda da ismi bahsedilen Ordunun birbirinden değişik ve eşsiz güzelliklerini sahip derelerine görebilirsiniz. Yine doğaya karşı meraklıysanız ordunun birbirinden farklı yaylalarını ziyaret edebilir. Çam başı Yaylası, Karbon Yaylası Perşembe Yaylası ve Argan Yaylası yaylacılığın güzel oldu bir yerdir.
Ordu'da tarihi yerleri gezmek istiyorsanız da  Osmanpaşa şadırvanına, Bella Kalesi'ne, Ünye Kalesine, Gölköy Kalesine gidebilirsiniz.
Ordu şehir merkezine Yaklaşık 5 kilometre uzakta bulunan Boztepe'ye çıkarak Ordu ve tüm Karadeniz'e ayaklarınız altında görebilirsiniz. Boztepe’den  ayrıca yamaç paraşütü de yapabilirsiniz.
Adana ve çevresinden Adana Ordu otobüs bileti  ayırtarak Karadeniz turuna Ordu'dan başlayabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek hem Adana'dan Ordu'ya ve diğer Karadeniz şehirlerine birbirinden farklı firmaların sunmuş olduğu kampanyalar  dâhilinde bilet temin edebilirsiniz. Metro, Kamber oğlu, Ulusoy Ve Lider Adana firmaları Adana Ordu  Karadeniz seyahatleri ve bulunmaktadır.
 
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Ordu Hakkında
Nüfus:
731,452
Yüzölçümü:
5.952,49 km²
Plaka:
52
Telefon kodu:
(452)
Otogar:
Ordu Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.