Bolu Ordu Otobüs Bileti

Bolu Ordu Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 85,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 640 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 9sa 11dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Bolu Ordu arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.

Bolu Ordu otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Bolu Ordu otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Bolu Ordu otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Bolu Ordu Otobüs Biletleri

 Bolu Ordu otobüs bileti mi aradınız? Bolu Ordu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yüzölçümü 130 km2 olan Çaybaşı ilçesi doğuda Ünye, güneyde Akkuş ilçeleri, batıda Samsun ili, kuzeybatı ve kuzeyde de İkizce ilçesiyle çevrilidir.

Eskiden Ünye’ye bağlı bir bucak olan Çaybaşı 1990’da çıkarılan bir yasa uyarınca Terme’ye bağlı üç köyün de katılımıyla ilçe yapıldı. 1960’tan önce Çilader adıyla anılan ilçe merkezinin belediyesi 1972’de kuruldu.

Yüzölçümü 118 km2 olan İkizce ilçesi doğu ve güneyde Çaybaşı ilçesi, batı ve kuzeyde Samsun ili, kuzeydoğuda da Ünye ilçesiyle çevrilidir.

Eskiden Ünye’ye bağlı 14, Samsun’un Terme ilçesine bağlı üç köy 1990’da çıkarılan bir yasayla bir araya getirilerek merkezi İkizce kasabası olmak üzere ilçe yapıldı. İkizce Belediyesi’nin kuruluş tarihi 1972’dir.

Yüzölçümü 285 km2 olan Kabadüz ilçesi doğuda Giresun ili, güney ve güneybatıda Mesudiye, batıda Ulubey ilçeleri, kuzeyde de Merkez ilçeyle çevrilidir.

Eskiden Merkez ilçeye bağlı bir bucak olan Kabadüz 1990’da çıkarılan bir yasayla ilçe yapıldı. Kabadüz Belediyesi’nin kuruluş tarihi 1987’dir.

Yüzölçümü 142 km2 olan Kabataş ilçesi doğuda Gölköy, güneyde Aybastı, batıda Korgan, kuzeyde Çatalpınar ve Gürgentepe ilçeleriyle çevrilidir.

Eskiden Aybastı’nın Merkez bucağına bağlı olan dört köy 1990’da çıkarılan yasa uyarınca bir araya getirilerek merkezi Kabataş Kasabası olmak üzere ilçe yapıldı. Kabataş Belediyesi’nin kuruluş tarihi 1971’dir.

  Bolu Hakkında
Nüfus:
190,276
Yüzölçümü:
8.323,39 km²
Plaka:
14
Telefon kodu:
(374)
Otogar:
Bolu Otogarı
  Ordu Hakkında
Nüfus:
731,452
Yüzölçümü:
5.952,49 km²
Plaka:
52
Telefon kodu:
(452)
Otogar:
Ordu Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.