Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
45 TL
Bilet Al

Gümüşhane Ordu Otobüs Bileti

Gümüşhane Ordu Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 45,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 204 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 37dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Gümüşhane Ordu arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Vangölü Turizm firmasıdır.

Gümüşhane Ordu otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Gümüşhane Ordu güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Gümüşhane Ordu seyahatinize başlamadan önce, Gümüşhane ve Ordu hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Gümüşhane ve Ordu şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Gümüşhane Ordu Otobüs Biletleri

 Gümüşhane Ordu otobüs bileti mi aradınız? Gümüşhane Ordu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yüzölçümü 335 km2 olan Kumru ilçesi doğuda Korgan ilçesi, güneyde Tokat ili, batıda Akkuş, kuzeybatı ve kuzeyde Ünye, kuzeydoğuda da Fatsa ve Çatalpınar ilçeleriyle çevrilidir.

İlçe topraklarını Canik Dağları engebelendirir. Bu dağlık alanın sularını Elekçi Deresi ve kollan toplar.

İlçe halkı geçimini tarımdan sağlar. Yetiştirilen başlıca ürünler patates, mısır ve fındıktır. Az miktarda armut, elma, buğday, arpa ve fasulye de yetiştirilir. Yaygın biçimde koyun yetiştiriciliği ve arıcılık yapılır. Ormancılık önem taşıyan bir gelir kaynağıdır.

Eski adı Karacaali ve Karaçalı olan Kumru’nun tarihine ilişkin bilgi yoktur. Eskiden Fatsa’ya bağlıyken 1960’ta ilçe merkezi yapıldı. İlçe merkezinin belediyesi de aynı yıl kuruldu. Küçük bir kent olan Kumru il merkezi Ordu’ya 87 km uzaklıktadır.

Yüzölçümü 256 km2 olan Ulubey ilçesi doğuda Kabadüz, güneydoğuda Mesudiye, güneyde Gölköy, batıda Gürgentepe, kuzeyde de Merkez ilçeyle çevrilidir.

İlin Ortadoğu kesiminde yer alan ilçe topraklarını Canik Dağları’nın doğu uzantıları engebelendirir. Bu topraklardan kaynaklanan suları Melet Çayı toplar. İlçenin yüksek kesimleri kayın, göknar ve ladinlerden oluşan ormanlarla kaplıdır.

Temel ekonomik etkinlik tarımdır. Yetiştirilen başlıca bitkisel ürünler fındık, mısır, patates, fasulye, elma ve armuttur. Hayvancılık ve ormancılık da yapılan ilçede azımsanmayacak miktarda bal elde edilir.

Ulubey yöresi 19. yüzyıl sonlarında Trabzon vilayetinin Merkez sancağına bağlı Ordu kazasının sınırları içindeki bir nahiyeydi. Cumhuriyet döneminde de uzun bir süre bucak olarak yönetilen Ulubey 1958’de ilçe yapıldı. İlçe merkezinin belediyesi de aynı yıl kuruldu.

Küçük bir kent olan Ulubey ilçenin kuzey kesiminde yer alır. Ordu’yu Koyulhisar yakınında Amasya-Erzincan Karayoluna (E-80) bağlayan yol kentten geçer. Kent bu yolla il merkezi Ordu’ya 23 km uzaklıktadır.

Gümüşhane Ordu otobüs bileti mi aradınız? Gümüşhane Ordu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gümüşhane Ordu otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Vangölü Turizm 45 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gümüşhane Hakkında
Nüfus:
70,667
Yüzölçümü:
6.437,01 km²
Plaka:
29
Telefon kodu:
(456)
Otogar:
Gümüşhane Otogarı
  Ordu Hakkında
Nüfus:
731,452
Yüzölçümü:
5.952,49 km²
Plaka:
52
Telefon kodu:
(452)
Otogar:
Ordu Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.