Yolcu Sayısı
1

Gümüşhane otobüs bileti

Gümüşhane Otobüs Bileti

En popüler Gümüşhane otobüs rotaları

Gümüşhane otobüs bileti fiyatları, Gümüşhane otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Gümüşhane otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
SamsunGümüşhane350 TL11
BayburtGümüşhane130 TL11
AtakumGümüşhane350 TL11
RizeGümüşhane150 TL10
ÇarşambaGümüşhane40 TL10

Gümüşhane otogarı

  • Gümüşhane(456) 213 14 32

Gümüşhane otobüs biletleri

Gümüşhane, tarihi çok eski yıllara dayalı olan bir ilimizdir. Topraklarından pek çok medeniyet gelip geçmiştir. Yaylaların, şelalelerin süslediği doğal güzelliğe bir de kıymetli tarihi eserleri eklenince ülkemizde mutlaka görülmesi gereken şehirlerden biri haline gelmiştir.

Gümüşhane Ulaşım

Gümüşhane’ye direkt ulaşım için en kolay yol karayolu ulaşımıdır. Kentte havalimanı yoktur. En yakın havalimanı şehirden yaklaşık 100 km uzaklıkta bulunan Trabzon Havalimanı’dır. İstanbul’dan 1100 ve Ankara’dan 788 ve İzmir’den 1368 km uzaklıkta bulunan Gümüşhane’ye karayolundan ulaşmak isteyenler özel araç yolculuğunu ya da Gümüşhane otobüs firmaları tarafından düzenlenen otobüs yolculuğunu tercih ederler. Ülkemizin hemen her yerinden Gümüşhane otobüs seferleri düzenlenmektedir. Her gün düzenli olarak yapılan seferler ile Gümüşhane’ye ulaşım kolay ve rahattır. Gümüşhane otogarı kent merkezinde yer almaktadır. Dolayısıyla otogardan Gümüşhane’nin herhangi bir ilçesine gitmek de oldukça basittir. Gümüşhane’ye otobüs seferi düzenleyen birçok firma bulunur. Lüks Gümüşhane, Kanberoğlu, Öz Diyarbakır, Star Diyarbakır, Kahta Petrol, Has Bingöl, Ulusoy Turizm, Adıyaman Gülaras, Esadaş ve Metro Turizm Gümüşhane’ye düzenli olarak seferleri bulunan otobüs firmalarından bazılarıdır.

Gümüşhane Otobüs Bileti Fiyatları

Gümüşhane otobüs bileti satın almanın en kolay, güvenli ve hızlı yolu NeredenNereye.com’dan geçer. Çeşitli firmalarca sefer düzenlenen Gümüşhane’ye bilet satan çok sayıda otobüs firması vardır ki bunlardan bazılarını yukarıda saymıştık. Bu otobüs firmalarından herhangi birinden Gümüşhane bileti satın almak için eskiden olduğu gibi bulunduğunuz ilin otogarına gitmeye ya da bu firmaların iletişim acentelerini ziyaret etmeye hiç gerek yok. Türkiye’nin ilk online otogarı olma özelliğine sahip olan NeredenNereye.com ile tüm bu otobüs firmalarının acenteleri sizin ayağınıza geliyor ve böylece fiyat karşılaştırıp bilet alma işlemi daha kısa sürüyor. NeredenNereye.com’dan ucuz Gümüşhane otobüs bileti satın almak için izlemeniz gereken adımlar gayet basit. Öncelikle web sitemizi ziyaret edin ya da mobil uygulamamızı cihazlarınıza indirin. Ardından ana sayfada yer alan arama bölümünden gerekli bilgileri doldurun ve aratmayı başlatın. Bu adımlardan sonra doldurduğunuz bilgiler ışığında size en uygun Gümüşhane seferlerinin sıralandığı bir listeleme sayfası belirecektir. Bu listeleme sayfasında farklı otobüs firmaları tarafından verilen Gümüşhane otobüs bileti fiyatları için karşılaştırma yapma imkanı bulabilir, otobüs özelliklerini inceleyebilir ya da seyahatinizin kaç saat süreceğini öğrenebilirsiniz. Sizin için en uygun seferi seçtikten sonra ise açılan yeni bölümden koltuk seçimini yapmanız gerekmektedir. Yapacağınız koltuk seçiminin ardından yolcu bilgilerini de doldurmanız halinde son adım olan ödeme bölümü karşınıza çıkacaktır. Bu bölümde kredi kartınız ile güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilir ve Gümüşhane ucuz otobüs bileti için satın alma işlemini başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Aldığınız bilet size SMS ve e-posta yoluyla iletilecektir. Satın almış olduğunuz online biletinizi herhangi bir sebepten dolayı iptal ettirmek isterseniz bu işlemi de kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Otobüsün kalkmasına son 12 saat kalana kadar yapacağınız iptal işlemlerinde hiçbir ücret kesintisi yapılmamaktadır. Yani bilet için ödemiş olduğunuz ücretin tamamı tarafınıza iade edilebilmektedir. Ancak biletinizi iptal etmek yerine dilerseniz 6 ay geçerli olmak üzere açık bilete de dönüştürebilirsiniz.

Gümüşhane Gezi Rehberi

Artabel Göller Tabiat Parkı, Satala Antik Kenti, Örümcek Ormanı, Santa Harabeleri, Zigana Turizm Merkezi, Karaca Mağarası, Sarıçiçek Köy Odaları, Canca Kalesi, Kov Kalesi, Tomara Şelalesi, Krom Şehri ve Limni Gölü Gümüşhane’ye gittiğinizde görmeden dönmemeniz gereken yerler arasında bulunur. Bu yerler arasında özellikle Karaca Mağarası doğal güzelliği ile görenleri kendine hayran bırakır.

Gümüşhane Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr