Yolcu Sayısı
1

Erzincan Gümüşhane Otobüs Bileti

Erzincan Gümüşhane Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Turay Seyahat
250 TLBilet Al
Can Dersim Tuncelililer
250 TLBilet Al
Ak Aksu Turizm
250 TLBilet Al
Malatya Zafer Turizm
250 TLBilet Al
Vip Kahramanmaraş Turizm
260 TLBilet Al

Erzincan Gümüşhane Arası

 • En Ucuz Sefer250,00 ₺
 • Erzincan → Gümüşhane Arası Kaç Km144 km
 • Erzincan → Gümüşhane Arası Kaç Saat2sa 0dk
 • Günlük Sefer Sayısı8
 • En Çok Sefer Yapan FirmaTuray Seyahat
 • Sefer Yapan Firma Sayısı5

Erzincan Gümüşhane Online Otobüs Bileti
Erzincan Gümüşhane otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Erzincan Gümüşhane güzergahı için arama yapın, Erzincan - Gümüşhane arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Erzincan ve Gümüşhane Şehirlerinde Ulaşım
Erzincan ve Gümüşhane şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Erzincan Gümüşhane seyahatinize başlamadan önce, Erzincan ve Gümüşhane hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Erzincan → Gümüşhane Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Erzincan - Gümüşhane arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Erzincan - Gümüşhane otobüs bileti fiyatı en ucuz 250,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Turay Seyahat tarafından satılmaktadır.

Erzincan - Gümüşhane arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Erzincan - Gümüşhane arasında günlük ortalama 5 firma 8 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Turay Seyahat, Can Dersim Tuncelililer, Ak Aksu Turizm, Malatya Zafer Turizm, Vip Kahramanmaraş Turizm.

Erzincan - Gümüşhane arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Erzincan - Gümüşhane arası otobüs yolculuğu ortalama 2sa 0dk sürmektedir.

Erzincan - Gümüşhane arası uzaklık kaç km?
Erzincan - Gümüşhane arası karayolu ile 144 km'dir.

Erzincan Gümüşhane Otobüs Biletleri

Erzincan, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve Anadolu’nun en eski kültür merkezlerinden biri olarak bilinen bir şehridir. Şehir, Doğu Anadolu Bölgesi’nin önemli karayolu geçitlerinden biridir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Erzincan otobüs bileti satın alarak kolayca şehre ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Erzincan Otogarında son bulacaktır. Burası üzerinden hareket eden minübüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tarih öncesi çağlarda Urartu egemenliğinde olan bölge doğu-batı, güney-güneybatı yol güzergahlarında olması ve tarihi İpek Yolu’nun Erzincan’dan geçmesi sebebiyle tarih boyunca önemini korumuştur. Bu ticari kaygılar bölgeye Urartular haricinde Hititleri, Medleri, Persleri, Makedonları ve Romalıları da çekmiştir. Uzun süre doğu ve batının çekişmesine sahne olan Erzincan, 7. yüzyıldan itibaren Müslüman akınlarına uğramış, birkaç defa Bizanslılar ve Araplar arasında el değiştirmiştir.

Erzincan, Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir ilimiz olarak sınırları içerisinde karasal iklimin özelliklerini sergiler. Bu bağlı olarak şehirde yazları sıcak ve kurak kışları sert ve yağışlı olarak geçmektedir.

Türkiye’nin herhangi bir noktasından Erzincan otobüs bileti satın alarak Erzincan Otogarına giriş yaptığınızda, “Girlevik Şelalesi, Mama Hatun Türbesi, Otlukbeli Gölü, Altıntepe Ören Yeri, Abrenk Kilisesi, Hıdır Abdal Sultan Türbesi, Erzincan Melik Gazi Türbesi, Mama Hatun Kervansarayı, Kadıgölü, Sakaltutan Kayak Merkezi , Kemah Kalesi, Abrenk Kilisesi, Otlukbeli Gölü, Kadı Gölü, Aygır Gölü, Girlevik Şelalesi, Beytahtı Mesire Yeri, Köroğlu Mağarası, Karanlık Kanyon, Munzur Dağları, Ekşisu Kaplıcası, Erzincan Ilıcası, Çadırcı Hamamı, Taşçı Hamamı, Nafız Paşa Hamamı, Ergan Kayak Merkezi, Kemah, Tercan” gibi şehrin gezilmesi gereken noktaları görebilirsiniz.

Erzincan - Gümüşhane otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz Gümüşhane, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken şehirlerinden bir tanesidir. Ülkenin pek çok farklı noktasından Gümüşhane otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulacaktır. Gümüşhane Otogarı içerisinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gümüşhane, coğrafi konumu itibari ile, “Bayburt, Trabzon, Giresun, Erzincan” ile komşuluk içerisinde bulunur. Aynı coğrafi bölgede bulunan bu önemli komşuları nedeni ile Karadeniz karayolu ulaşımının önemli noktalarından bir tanesidir. Anadolu’nun pek çok noktası gibi Gümüşhane de tarihi geçmişi boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Şehrin tarihinde özellikle antik dönem medeniyetleri dikkat çeker. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Gümüşhane otobüs bileti satın alarak Gümüşhane Otogarına giriş yaptığınızda, “Karaca Mağarası, Artabel Gölleri Tabiat Parkı, Kürtün, Santa, Kazıkbeli Yaylası, Zigana Kayak Merkezi, Kromni Vadisi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Erzincan - Gümüşhane otobüs bileti fiyatları, sitemizde bulunan birçok otobüs firmasının güzergah üzerindeki seferini farklı düzenlemesinden dolayı değişiklik göstermektedir. Ancak Türkiye’nin herhangi bir noktasından günün herhangi bir saatinde en uygun fiyatlı Erzincan - Gümüşhane otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Erzincan → Gümüşhane En Uygun Otobüs Biletleri

Erzincan Gümüşhane otobüs bileti mi aradınız? Erzincan Gümüşhane otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Erzincan Gümüşhane otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Turay Seyahat250 TL
Can Dersim Tuncelililer250 TL
Ak Aksu Turizm250 TL
Malatya Zafer Turizm250 TL
Vip Kahramanmaraş Turizm260 TL

Erzincan Hakkında

 • Nüfus12.612
 • Yüzölçümü11.728 km2
 • Plaka24
 • Telefon kodu(446)
 • OtogarErzincan Otogarı

Gümüşhane Hakkında

 • Nüfus70.667
 • Yüzölçümü6.437 km2
 • Plaka29
 • Telefon kodu(456)
 • OtogarGümüşhane Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Erzincan → Gümüşhane


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr