Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
115 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al

İzmir Ordu Otobüs Bileti

İzmir Ordu Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1164 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 18sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Ordu arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

İzmir Ordu bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Ordu bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Ordu otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Ordu Otobüs Biletleri

 İzmir Ordu otobüs bileti mi aradınız? İzmir Ordu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Bir gün Ordu’ya yolunuz düşerse görmeye değer doğal güzellikleri ve tarihi varlıkları ile ziyaretçilerini beklemektedir. Ege’den Karadeniz’e doğru çıkacağınız yolculukta İzmir- Ordu otobüs bileti almak ve size sunulan bilet avantajlarından yararlanmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bölgede yer alan ve coğrafyanın güzelleşmesini sağlayan Hoynat Adası, çok fazla bilinmediği için keşfedilmeyi bekleyen doğal güzelliklerden biridir. Yürüyüş alanı olarak tercih edilen ve insanların enerji toplamasına katkı sağlayan Turnasuyu Vadisi, turizmin canlılığını ayakta tutan Ordu Çarşamba Yaylası bölgenin görülmeye değer doğal güzellikleri arasında yer almaktadır. Eski devirlerde birçok medeniyete ev sahipliği yapmış ve geçmişin izlerini barındıran tarihi yapılar arasında önemli yere sahip bazı kaleler bulunmaktadır. Her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapan Gölköy Kalesi, Ünye ilçesinin en yüksek tepelerine kurulmuş olan Ünye kalesi, doğal güzellikleri ile tarihi yapıyı bir arada barındıran Bolaman Kalesi, Ordu’nun tarihi içinde barındıran Paşaoğlu Konağı ve Etnografya Müzesi geçmişten izlerini içerisinde barındırmakta ve görülmeye değer parçalar bulundurmaktadır. Karadeniz’in sayılı gölleri arasında yer alan sahip olduğu yeşil doğası ile görenleri hayran bırakan Gaga Gölü ve bular gibi daha birçok güzellik keşfedilmek için beklenmektedir. Sizde şimdi sitemiz üzerinden satın alacağınız İzmir- Ordu otobüs bileti ile bu keyifli yolculuğun adımlarını atabilirsiniz. Güzergâh üzerinde otobüs seferi yapan firmalardan Ulusoy, Metro, Doğu Karadeniz, Kanberoğlu, Fındıkkale, LUKSKARADENİZ şirketlerinden İzmir- Ordu otobüs bileti tercihi yapabilirsiniz. 

İzmir Ordu otobüs bileti mi aradınız? İzmir Ordu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Ordu otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 115 TL
Ali Osman Ulusoy 120 TL
Lüks Karadeniz 130 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Ordu Hakkında
Nüfus:
731,452
Yüzölçümü:
5.952,49 km²
Plaka:
52
Telefon kodu:
(452)
Otogar:
Ordu Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.