Antalya Ordu Otobüs Bileti

Antalya Ordu Otobüs Bileti

Antalya Ordu Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 90,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1109 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 17sa 26dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Ordu arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Lüks Karadeniz firmasıdır.

Antalya Ordu bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Antalya Ordu bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Antalya Ordu otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Antalya Ordu Otobüs Biletleri

 Antalya Ordu otobüs bileti mi aradınız? Antalya Ordu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Antalya’dan Ordu’ya seyahat etmek istiyorsanız ve sizin için hangi firmaların otobüs seferleri yaptığını bilmiyorsanız öğrenmek için doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz. Antalya – Ordu otobüs biletleri ile ilgili detaylı bir bilgi almak ve aklınızda varsa soru işaretlerini gidermek için firma yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz. Ordu’nun gezilip görülecek yerleri bir hayli fazladır. Özellikle doğa ile iç içe kalacak olmanız, doğal güzelliklerin ve yeşilin gökyüzü ile birleştiğinde verdiği huzuru siz de bizar Ordu’da yaşamak istiyorsanız o zaman konforlu ve güvenli olan seyahatler ile Ordu’ya gidebilirsiniz. Ordu için düzenlenmekte olan otobüs seferleri ve bu seferlerdeki bilet fiyatları ile ilgili detaylı bilgileri de son derece rahat bir şekilde öğrenme imkânına sahip olabilirsiniz. Antalya – Ordu otobüs firmaları Antalya’dan Ordu’ya gidecek olan kişiler için otobüs seferleri düzenlemektedir. Bu firmalardan bazıları şu şekildedir;
Lüks Karadeniz Turizm, Metro Turizm, Kanberoğlu Turizm ve Ulusoy Turizm’dir. Bu otobüs firmalarının güvenli, kaliteli ve konforlu olan yolculuklarının yanı sıra bir de uygun fiyatlı olmaları dikkat çekmektedir. Kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu ederken aynı zamanda bütçenizi de sarsmayacak şekilde hareket etmeniz oldukça önemlidir. Bu firmalar, sizin için düzenlemekte olduğu seferleri ile birlikte uygun fiyatlar dâhilinde Antalya’dan Ordu’ya seyahat etme imkânını sizlere sunmakta ve siz de bundan son derece memnun kalmaktasınız. 

Antalya Ordu otobüs bileti mi aradınız? Antalya Ordu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Antalya Ordu otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Ali Osman Ulusoy 95 TL
Öz Nuhoğlu Turizm 100 TL
Lüks Karadeniz 100 TL
Kanberoğlu 100 TL
Metro Turizm 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Ordu Hakkında
Nüfus:
731,452
Yüzölçümü:
5.952,49 km²
Plaka:
52
Telefon kodu:
(452)
Otogar:
Ordu Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.