Yolcu Sayısı
1

Kayseri Ordu Otobüs Bileti

Kayseri Ordu Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Metro Turizm
700 TLBilet Al

Kayseri Ordu Arası

 • En Ucuz Sefer700,00 ₺
 • Kayseri → Ordu Arası Kaç Km535 km
 • Kayseri → Ordu Arası Kaç Saat9sa 20dk
 • Günlük Sefer Sayısı1
 • En Çok Sefer Yapan FirmaMetro Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı1

Kayseri Ordu Online Otobüs Bileti
Kayseri Ordu otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Kayseri Ordu güzergahı için arama yapın, Kayseri - Ordu arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Kayseri ve Ordu Şehirlerinde Ulaşım
Kayseri ve Ordu şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Kayseri Ordu seyahatinize başlamadan önce, Kayseri ve Ordu hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Kayseri → Ordu Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kayseri - Ordu arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Kayseri - Ordu otobüs bileti fiyatı en ucuz 700,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Metro Turizm tarafından satılmaktadır.

Kayseri - Ordu arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Kayseri - Ordu arasında günlük ortalama 1 firma 1 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Metro Turizm.

Kayseri - Ordu arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Kayseri - Ordu arası otobüs yolculuğu ortalama 9sa 20dk sürmektedir.

Kayseri - Ordu arası uzaklık kaç km?
Kayseri - Ordu arası karayolu ile 535 km'dir.

Kayseri Ordu Otobüs Biletleri

 Kayseri Ordu otobüs bileti mi aradınız? Kayseri Ordu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yüzölçümü 1.180 km2 olan Mesudiye ilçesi doğuda Giresun ve Sivas illeri, batıda Tokat ili ve Gölköy ilçesi, kuzeyde Gölköy, Ulubey ve Kabadüz ilçeleri, kuzeydoğuda gene Kabadüz ilçesiyle çevrilidir.

Giresun Dağları’nın batı kesiminin engebelendirdiği ilçe toprakları dağlık bir yörede yer alır. Doruğu ilçe sınırları dışında kalan Karagöl Dağı ilçenin doğu kesimindeki Aşıt Tepesi’nde 2.569 m’ye ulaşır. İlçe topraklarının sularını Karadeniz Bölgesi’nin Doğu Karadeniz ve Orta Karadeniz bölümlerini birbirinden ayıran Melet Çayı toplar.

Ordu ilinin alan bakımından en büyük ama nüfus açısından küçük ilçelerinden olan Mesudiye’de halkın başlıca geçim kaynağı tarım ve ormancılıktır. Yetiştirilen başlıca bitkisel ürünler arpa, buğday ve patatestir. 2000’lerin başlarında bir süre ilçede Köy-Kent projesi uygulandı.

13. yüzyıl başlarında kurulan Trabzon İmparatorluğu’nun sınırlan içinde olan yöredeki başlıca yerleşme Musalı Köyü yakınlarında adının Meletios olduğu sanılan kentti. Daha sonra Hacı Emiroğullarının eline geçen yöre 1461’de Osmanlı topraklarına katıldı. Eskiden yöre Milas adlı bir köyün adıyla anılırdı. Milas 19. yüzyıl sonlarında Sivas vilayetinin Karahisar-ı Şarki (Şebinkarahisar) sancağına bağlı bir kaza yapıldı. Daha sonra Mesudiye adıyla anılan ilçe 1933’te Ordu iline bağlandı.

19. yüzyılda Milas adıyla anılan kaza merkezi bugünkü Üçyol beldesindeydi. Mesudiye Kasabası’nın bulunduğu yere de her hafta pazar kurulduğundan Pazar denirdi. 1878’de Pazar’a taşınan kaza merkezinde hükümet binası, kışla, cami ve hanlar yaptırıldı. Kaza merkezinin belediyesi 1885’te kuruldu. Bundan sonra Hamidiye adıyla anılan kaza merkezinin adı 1908’de Mesudiye olarak değiştirildi.

Mesudiye kasabası ilin en az nüfuslu ilçe merkezlerinden biridir. Kasaba, Harçbeli Geçidi’ni (1.940 m) aşarak Ordu kentini Amasya-Erzincan karayoluna bağlayan yolun doğusunda kurulmuştur. Kasaba bu yolla il merkezi Ordu’ya 113 km uzaklıktadır. İlçedeki başlıca tarihsel yapılar Mesudiye Kasabası yakınlarında Bizanslılara ait olduğu sanılan kalıntılar ile Kaleköy yakınlarındaki Danişmendlilerden kalma mezar taşlarıdır. Kasabadaki bazı tarihsel yapılar ile üç katlı kışla binası yöreyi de etkileyen Erzincan depremi sırasında yıkıldı. Mesudiye Meslek Yüksekokulu Ondokuz Mayıs Üniversitesi’ne bağlıdır.

Kayseri → Ordu En Uygun Otobüs Biletleri

Kayseri Ordu otobüs bileti mi aradınız? Kayseri Ordu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kayseri Ordu otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Metro Turizm700 TL

Kayseri Hakkında

 • Nüfus1.295.355
 • Yüzölçümü17.109 km2
 • Plaka38
 • Telefon kodu(352)
 • OtogarKayseri Otogarı

Ordu Hakkında

 • Nüfus731.452
 • Yüzölçümü5.952 km2
 • Plaka52
 • Telefon kodu(452)
 • OtogarOrdu Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Kayseri → Ordu


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Kayseri Ordu Otobüs Firmaları


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr