Yolcu Sayısı
1

Zonguldak Ordu Otobüs Bileti

Zonguldak Ordu Arası

 • En Ucuz Sefer0,00 ₺
 • Zonguldak → Ordu Arası Kaç Km717 km
 • Zonguldak → Ordu Arası Kaç Saat11sa 41dk
 • Günlük Sefer Sayısı5
 • En Çok Sefer Yapan Firma
 • Sefer Yapan Firma Sayısı0

Zonguldak Ordu Online Otobüs Bileti
Zonguldak Ordu otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Zonguldak Ordu güzergahı için arama yapın, Zonguldak - Ordu arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Zonguldak ve Ordu Şehirlerinde Ulaşım
Zonguldak ve Ordu şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Zonguldak Ordu seyahatinize başlamadan önce, Zonguldak ve Ordu hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Zonguldak → Ordu Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Zonguldak - Ordu arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Zonguldak - Ordu otobüs bileti fiyatı en ucuz 0,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti tarafından satılmaktadır.

Zonguldak - Ordu arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Zonguldak - Ordu arasında günlük ortalama 0 firma 5 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları .

Zonguldak - Ordu arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Zonguldak - Ordu arası otobüs yolculuğu ortalama 11sa 41dk sürmektedir.

Zonguldak - Ordu arası uzaklık kaç km?
Zonguldak - Ordu arası karayolu ile 717 km'dir.

Zonguldak Ordu Otobüs Biletleri

 Zonguldak Ordu otobüs bileti mi aradınız? Zonguldak Ordu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yüzölçümü 349 km2 olan Gölköy ilçesi doğuda Mesudiye ilçesi, güneyde Tokat ili, batıda Aybastı, kuzeybatıda Kabataş, kuzeyde de Gürgentepe ve Ulubey ilçeleriyle çevrilidir.

Gölköy ilçesi ilin dağlık ve engebeli iç kesiminde yer alır. İlçe topraklarını Canik Dağları’nın uzantıları engebelendirir. Ormanlarla kaplı bu dağların yüksek kesimlerinde hayvancılık bakımından önem taşıyan yaylalar yer alır. İlçe topraklarının sularını Bolaman ve Melet çaylarının kolları toplar.

Ekonomisi tanma dayanan ilçede ekilebilir alanlar azdır. Yetiştirilen başlıca ürünler patates, mısır, fındık, armut ve elmadır. Az miktarda arpa, buğday ve fasulye de yetiştirilir. Hayvancılık gelişmiştir, çok miktarda koyun ve sığır yetiştirilir. Arıcılık da yaygın bir uğraştır. Başta kereste olmak üzere orman ürünleri ilçe ekonomisinde önemli yer tutar. İlçe topraklarında bakır, kurşun-çinko ve demir yatakları vardır. Madensuyu kaynaklan ve ilçe merkezine 16 km uzaklıktaki Ulugöl mesiresi başlıca çekici alanlardır.

Eskiden Habsamana ve Kuşluyan adlarını taşıyan Gölköy’ün tarihine ilişkin fazla bilgiyoktur. Daha önce Özlü (Şıhman) Köyü’nün bulunduğu yerde kurulan yerleşme 17. yüzyılda bugünkü yerine taşındı. Gölköy 19. yüzyıl sonlarında Trabzon vilayetinin Ordu kazasına bağlı bir nahiye merkeziydi. Cumhuriyet döneminde Merkez ilçeye bağlı bir bucak merkezi iken 1936’da ilçe merkezi yapıldı. İlçe merkezinin belediyesi de aynı yıl kuruldu. Eskiden Gölköy’e bağlı bir bucak merkezi olan Aybastı 1960’ta ilçe merkezi yapıldı. Ordu-Sivas karayolunun 2 km batısında yer alan kent, il merkezi Ordu’ya 59 km uzaklıktadır.

Zonguldak Hakkında

 • Nüfus355.771
 • Yüzölçümü3.310 km2
 • Plaka67
 • Telefon kodu(372)
 • OtogarZonguldak Otogarı

Ordu Hakkında

 • Nüfus731.452
 • Yüzölçümü5.952 km2
 • Plaka52
 • Telefon kodu(452)
 • OtogarOrdu Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Zonguldak → Ordu


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr