Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
110 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
133 TL
Bilet Al

İstanbul Ordu Otobüs Bileti

İstanbul Ordu Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 902 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 14sa 49dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Ordu arası giden otobüs firmaları ortalama 16 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Lüks Karadeniz firmasıdır.

İstanbul Ordu otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. İstanbul Ordu güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! İstanbul Ordu seyahatinize başlamadan önce, İstanbul ve Ordu hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

İstanbul ve Ordu şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

İstanbul Ordu Otobüs Biletleri

İstanbul Ordu otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Ordu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

 

İstanbul’dan Ordu’ya yapacak olduğunuz seyahat esnasında karayollarını kullanmak istiyorsanız ve şahsi aracınız ile değil de yolcu otobüsü ile gitmeyi tercih ediyorsanız o zaman yapmanız gereken şey İstanbul – Ordu otobüs bileti ile ilgili araştırma yapmak olacaktır. Sizin için en uygun olan bileti hangi otobüs firmasının satmakta olduğu, sizin için uygun günlerde ve saatlerde olan otobüs seferlerini hangi otobüs firmalarının düzenlemekte olduğunu öğrenmelisiniz. Ordu’da gezip görülecek yerler son derece fazladır. Özellikle doğanın yeşili ve mavisi ile bütünleşmekte olan Ordu insana son derece huzur vermekte olan bir yer olarak bilinmektedir. Siz de keyifli bir Ordu seyahati yapmak istiyorsanız öncelikle otobüs biletinizi almalısınız. İstanbul – Ordu otobüs firmaları sayesinde İstanbul’dan Ordu’ya direkt olarak gitme şansına sahip olabilirsiniz. Bu şans ile birlikte hem keyifli bir yolculuk yapabilir hem de bütçenizi çok fazla sarsmamış olursunuz. İstanbul’dan Ordu’ya sefer düzenleyen otobüs firmaları;  Metro Turizm, İstanbul Seyahat Turizm, Ali Osman Ulusoy Turizm, Fındıkkale Turizm, Sahil Turizm, Süzer Turizm, Kanberoğlu Turizm ve Lüks Karadeniz Turizm’dir. Bu firmalardan herhangi biri ile yapacak olduğunuz yolculuk esnasında sizin için güvenli, kaliteli ve oldukça konforlu olan imkânlar hazırlamışlardır. Bu imkânlar ile birlikte hem kendiniz için hem de bütçenizin sarsılmaması için doğru bir karar vermiş, tercih yapmış olacaksınız. 

İstanbul Ordu otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Ordu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Ordu otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Kanberoğlu 110 TL
Sema Turizm 110 TL
Ali Osman Ulusoy 120 TL
Metro Turizm 120 TL
Lüks Artvin Seyahat 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Esenler Otogarı
Pendik Otogarı
Silivri Otogarı
Sultanbeyli Otogarı
Harem Otogarı
Ataşehir Otogarı
Alibeyköy Otogarı
4. Levent Otogarı
  Ordu Hakkında
Nüfus:
731,452
Yüzölçümü:
5.952,49 km²
Plaka:
52
Telefon kodu:
(452)
Otogar:
Ordu Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.