İstanbul Ordu Otobüs Bileti

İstanbul Ordu Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 902 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 14sa 49dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Ordu arası giden otobüs firmaları ortalama 16 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Lüks Karadeniz firmasıdır.

İstanbul Ordu bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul Ordu bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İstanbul Ordu otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İstanbul Ordu Otobüs Biletleri

İstanbul Ordu otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Ordu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

 

İstanbul’dan Ordu’ya yapacak olduğunuz seyahat esnasında karayollarını kullanmak istiyorsanız ve şahsi aracınız ile değil de yolcu otobüsü ile gitmeyi tercih ediyorsanız o zaman yapmanız gereken şey İstanbul – Ordu otobüs bileti ile ilgili araştırma yapmak olacaktır. Sizin için en uygun olan bileti hangi otobüs firmasının satmakta olduğu, sizin için uygun günlerde ve saatlerde olan otobüs seferlerini hangi otobüs firmalarının düzenlemekte olduğunu öğrenmelisiniz. Ordu’da gezip görülecek yerler son derece fazladır. Özellikle doğanın yeşili ve mavisi ile bütünleşmekte olan Ordu insana son derece huzur vermekte olan bir yer olarak bilinmektedir. Siz de keyifli bir Ordu seyahati yapmak istiyorsanız öncelikle otobüs biletinizi almalısınız. İstanbul – Ordu otobüs firmaları sayesinde İstanbul’dan Ordu’ya direkt olarak gitme şansına sahip olabilirsiniz. Bu şans ile birlikte hem keyifli bir yolculuk yapabilir hem de bütçenizi çok fazla sarsmamış olursunuz. İstanbul’dan Ordu’ya sefer düzenleyen otobüs firmaları;  Metro Turizm, İstanbul Seyahat Turizm, Ali Osman Ulusoy Turizm, Fındıkkale Turizm, Sahil Turizm, Süzer Turizm, Kanberoğlu Turizm ve Lüks Karadeniz Turizm’dir. Bu firmalardan herhangi biri ile yapacak olduğunuz yolculuk esnasında sizin için güvenli, kaliteli ve oldukça konforlu olan imkânlar hazırlamışlardır. Bu imkânlar ile birlikte hem kendiniz için hem de bütçenizin sarsılmaması için doğru bir karar vermiş, tercih yapmış olacaksınız. 

İstanbul Ordu otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Ordu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Ordu otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Kanberoğlu 110 TL
Sema Turizm 110 TL
Ali Osman Ulusoy 120 TL
Metro Turizm 120 TL
Lüks Artvin Seyahat 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
  Ordu Hakkında
Nüfus:
731,452
Yüzölçümü:
5.952,49 km²
Plaka:
52
Telefon kodu:
(452)
Otogar:
Ordu Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.