Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
110 TL
Bilet Al
115 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
140 TL
Bilet Al

Ordu İstanbul Otobüs Bileti

Ordu İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 902 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 14sa 20dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. Ordu İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 11 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Ordu İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Ordu İstanbul otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Ordu İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Ordu İstanbul Otobüs Biletleri

Ordu, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup Karadeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. Karadeniz Bölgesi’nin en tanınan şehirlerinden biridir.

Ordu, tarihi bir geçmişe sahip olmasının yanı sıra son zamanlarda doğal güzellikleri ile yerli ve yabancı pek sayıda insanı misafir olarak ağırlamaktadır. Özellikle sahip olduğu Aybastı gibi yaylalar, son zamanlarda insanların ilgisini çekerek ünlenmiştir.

Doğal güzellikler bakımından ülkenin ve dünyanın sayılı şehirlerinden biridir. Bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin iklimsel özelliklerini karakteristik olarak yansıtmaktadır. Yazları serin ve yağışlı, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Ekonomisinde tarımsal üretimin, özellikle fındık üretimin yeri büyüktür. Ordu fındığı ülkenin fındık ihtiyacının büyük bir kısmını karşılamaktadır.

İstanbul, Türkiye’nin illerinden biri olup, aynı zamanda en gelişmiş şehridir. Bunda sahip olduğu nüfus potansiyelinin ve coğrafyasına bağlı olarak jeopolitik öneminin oldukça yüksek olmasının payı büyüktür. Gelişmiş sanayisi nedeni ile çevresinden aldığı göçlerden dolayı nüfusu bir hayli kalabalıktır.

İstanbul, coğrafi konum olarak iki farklı kıta olan Asya ve Avrupa’yı birleştiren bir noktada köprü vazifesi görmektedir. Bu durum tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmasına neden olmuştur. Buna bağlı olarak da günümüzde İstanbul’un sahip olduğu tarihi ve kültürel miras oldukça zengindir. Şehrin bu özellikleri her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilmesine neden olur.

İstanbul Antalya otobüs bileti alımınızı da NeredenNereye üzerinden yapabilirsiniz. Ordu üzerinden İstanbul’a gitmek için Doğu Karadeniz, Kanberoğlu, Metro, Ulusoy gibi otobüs firmalarını Ordu İstanbul otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden alabilirsiniz.

Ordu İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Ordu İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ordu İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 110 TL
Ulusoy Turizm 115 TL
Lüks Artvin Seyahat 120 TL
Sema Turizm 140 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ordu Hakkında
Nüfus:
731,452
Yüzölçümü:
5.952,49 km²
Plaka:
52
Telefon kodu:
(452)
Otogar:
Ordu Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.