Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
90 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al

İstanbul Antalya Otobüs Bileti

İstanbul Antalya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 75,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 724 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 47dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Antalya arası giden otobüs firmaları ortalama 24 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

İstanbul Antalya bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul Antalya bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İstanbul Antalya otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İstanbul Antalya Otobüs Biletleri

İstanbul Antalya otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Antalya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

İstanbul Antalya otobüs bileti alımlarınız için en kolay bilet alma imkanı sağlayan NeredenNereye.com, 7/24 hizmetinizdedir.
Özellikle yaz döneminde yolcu trafiğinde artış görülse de İstanbul’dan Antalya’ya yılın her dönemi indirimli otobüs bileti ile seyahat edebilirsiniz. Şehir Akdeniz boyunca uzanan sahilleri ile yerli ve yabancı milyonlarca turistin tercihi olarak ülkenin en çok rağbet gören tatil yörelerinden başında geliyor. Bu nedenle yoğunluğu karşılayabilmek amacıyla şehrin farklı ilçelerinde otogarlar bulunmaktadır. Şehirde merkez olarak kullanılan otogar ise Kepez ilçesinde yer alır. 
İstanbul Antalya arası yolculuk süresi verilen molalarla birlikte 12 saate yakın bir sürede tamamlanmaktadır. Bu sürede kat edilen mesafe ise 723 km.
Akdeniz ikliminin etkili olduğu şehirde kışlar ılık ve yağışlı geçerken, yazlar ise yüksek sıcaklıklarla yaşanır. İlde kar yağışı ve buzlanma çok nadir görülen olaylardır. Yolculuğunuz öncesinde güncel Antalya hava durumu bilgisine de sitemizden ulaşabilirsiniz.
İstanbul’dan en ucuz otobüs bileti ile seyahat edilebilen Antalya; ev sahipliği yaptığı medeniyetlerden kalma eserlerle de ilgi çekici bir şehirdir. Antalya’da bulunurken görmeniz gereken kültürel ve doğal güzellikleri şöyle sıralayabiliriz. Roma döneminin en etkileyici eserlerinden biri olan Aspendos Antik Tiyatrosu; günümüzde de festival ve konserlerle sanatseverleri ağırlamaktadır. Roma tiyatrolarının en eskilerinden biri olan Aspendos; yapıldığı dönemden günümüze sahnesiyle beraber ulaşabilen ender yapılardandır. Noel Baba’nın yaşadığı yer olarak bilinen Demre’de 5. Yüzyılda yapılmış ve Noel Baba’ya adanmış tarihi bir kilise bulunuyor. 

Kilise; müze olarak hizmet vermektedir. Şehre seyahat edeceğiniz otobüs firmaları hakkında fikir edinmek için; biletlerini sitemizden alarak seyahat etmiş olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanabilirsiniz. Siz de en uygun otobüs bileti ile çıktığınız yolculuk sonrasında; seyahat ettiğiniz firmanın hizmetleri ile ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.
İstanbul Antalya otobüs bileti satın almak için karşınıza gelen firmalar ve seferler arasından cebiniz için en uygun fiyatlı seferi seçin ve gerekli bilgileri girerek online olarak biletinizi hemen satın alın!
Kaleiçi Antalya’da turizmin merkez noktası olarak kabul edilen bölgedir. Tarihi Antalya evleri eşsiz deniz manzarası ve falezleriyle burada seyir zevki yüksek zamanlar geçirebilirsiniz. Bölgede bulunan restoran ve kafelerde leziz balıkların ve yöresel yemeklerin tadına varabilirsiniz. Kemer, Kaş, Alanya, şelalesi ile ünlü Manavgat, Serik ve tarihi evleri ile ulaşımın sadece denizden sağlandığı Kaleköy şehirde en popüler tatil merkezlerine ev sahipliği yapmakta. Geniş konaklama seçenekleri bulunan şehirde özellikle yaz mevsiminde otellerde yoğunluk yaşanmaktadır. Bu nedenle seyahatiniz öncesi rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Akseki, çıplak tepelerle çevrilmiş bir ovanın kenarında sırtını bir yamaca dayamış bir ilçe merkezidir. Kasabada temiz içme suyu yoktur. Halk sokaklardan akan yağmur sularının toplandığı sarnıçların suyunu içer. Evleri karakteristiktir. Halkı çok çalışkandır. Arazileri olmadığı için dağların ortasında buldukları parça parça ufacık düzlükleri taşla örerek ve yukarıya iple toprak çekerek yiyecekleri buğdayı yetiştirmeğe çalışırlar. Halk buralarda daha ziyade hayvancılıkla geçinir. Buna rağmen halkın çoğu büyük şehirlere göç eder ve çoğu işportacılıktan başlayarak az bir zamanda büyük servet sahibi olurlar. Akseki'nin arazisinin müsait olduğu yerlerde güzel üzüm ve meyve yetişir. Yağı, balı ve bilhassa küflü çimi peyniri pek meşhurdur. Kasabanın iki oteli vardır. Yatakları temiz fakat konforlu değildir. Bir kaç restoran vardır. Kışın çok soğuk olur ve yolları karla kapanabilir. Soğuk ve yağışlı havalarda yolun açık olup olmadığını öğrendikten sonra hareket etmek gerekir.
Akseki - Beyşehir Yolu, Akseki'den sonraki tesviyeli toprak yoldur. Konya sınırına kadar 59 kilometredir. Kışın genellikle karla kapanır. Yazın ise otobüsler ve kamyonlar yolu kullanabilir. Akseki’den 26 kilometre sonra Cevizli bucağı gelir. Bu civarda boksit - alüminyum madenleri ve bunların pek yakınında lazım olan elektrik enerjisini teminine elverişli şelaleler vardır. Bu yol Antalya’yı Orta Anadolu’ya bağlayan ikinci yoldur.
NeredenNereye.com ile İstanbul’dan Antalya’ya giden otobüs firmaları bilgilerine, İstanbul Antalya arası kaç km olduğu, İstanbul Antalya arası kaç saat olduğu gibi bilgilere de göz atarak biletinizi hemen alabilirsiniz!

İstanbul Antalya otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Antalya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Antalya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Antalya Toros 90 TL
Isparta Petrol 90 TL
Güney Akdeniz 100 TL
Alanyalılar Turizm 100 TL
Metro Turizm 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.