Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
105 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
140 TL
Bilet Al

Bursa Ordu Otobüs Bileti

Bursa Ordu Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 105,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 912 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 15sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 7 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Ordu arası giden otobüs firmaları ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Bursa Ordu otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Ordu güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Ordu seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Ordu hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Ordu şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Ordu Otobüs Biletleri

 Bursa Ordu otobüs bileti mi aradınız? Bursa Ordu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Korgan, Karadeniz Bölgesi’nin orta kesiminde, Ordu iline bağlı ilçe ve ilçe merkezi kenttir. Yüzölçümü 206 km2 olan Korgan ilçesi doğuda Çatalpınar ve Kabataş, güneyde Aybastı ilçeleri, güneybatıda Tokat ili, batıda Kumru, kuzeyde de gene Kumru ve Fatsa ilçeleriyle çevrilidir.

Ordu ilinin iç kesiminde yer alan ilçe topraklarını Canik Dağları’ndan Eğrikır Dağı engebelendirir. İlçe topraklarından çıkan suları Elekçi Deresi ile Bolaman Çayı toplar. İlçe merkezi yakınında iki küçük heyelan gölü vardır. Düzlüklere daha çok dağların yüksek kesimlerindeki yaylalarda rastlanır. Bunlardan başlıcaları Göltepesi, Karagücük, Kürtünlü, Tepealan ve Tumalık yaylalarıdır.

Korgan, nüfus yitirmekte olan bir ilçedir. İlçe halkı geçimini tarımdan sağlar. Akarsu vadileriyle parçalanmış ilçe topraklarında ekime elverişli alanlar kısıtlıdır. Yetiştirilen başlıca ürünler mısır, patates ve fındıktır. Çayırlarla kaplı yaylalar önemli bir geçim kaynağı olan hayvancılık bakımından önem taşır. En çok sığır ve koyun yetiştirilir, arıcılık ve tavukçuluk yapılır.

11. ve 12. yüzyıllarda Danişmendlilerin yönetiminde olan yöre daha sonra Anadolu Selçukluları’na, Eretna Beyliği’ne, 14. yüzyıl sonlarında da Kadı Burhaneddin Devleti’ne bağlandı. 15. yüzyılda ise Osmanlı topraklarına katıldı. 19. yüzyılın ikinci yarısında Korgan adıyla anılan yerleşmenin eski adı Keşderesi’ydi. Cumhuriyet döneminde Fatsa ilçesine bağlı bir bucak merkezi olan Korgan 1960’ta ilçe merkezi yapıldı. Korgan Belediyesi’nin kuruluş tarihi 1958’dir.

Küçük ve pek gelişmemiş bir yerleşme olan Korgan il merkezi Ordu’ya 91 km uzaklıktadır. 

Bursa Ordu otobüs bileti mi aradınız? Bursa Ordu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Ordu otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Kanberoğlu 105 TL
Ali Osman Ulusoy 110 TL
Lüks Gümüşhane 110 TL
Metro Turizm 110 TL
Lüks Karadeniz 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Ordu Hakkında
Nüfus:
731,452
Yüzölçümü:
5.952,49 km²
Plaka:
52
Telefon kodu:
(452)
Otogar:
Ordu Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.