Yolcu Sayısı
1

Tüm Mardin Seferleri

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Mardin otogarı

  • Mardin(482) 212 15 49

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Mardin şehrine günlük toplam 27 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Mardin için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.

En fazla tercih edilen Diyarbakır → Mardin güzergahında günlük ortalama 14 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 150 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Diyarbakır → Mardin otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.

Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise Osmaniye → Mardin güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 60 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 10 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve Osmaniye → Mardin otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.

Bursa → Mardin güzergahı ise bu şehre otobüs bileti bulabileceğiniz bir diğer popüler rotalardan biridir. Günlük ortalama 6 otobüs seferinin düzenlendiği bu rota üzerinde otobüs bileti için ödeyeceğiniz ortalama fiyat 1000 TL’dir. Online Bursa → Mardin otobüs bileti için yukarıdaki arama motoruna gideceğiniz güzergahı ve sefer tarihinizi ekleyerek arama başlatmanız yeterlidir. NeredenNereye.com sizin için en uygun biletleri listeleyecektir.

Manavgat → Mardin güzergahı özellikle çevre şehirlerden talep gören bir diğer seyahat rotasıdır. Serik, Bolu, Ergani, Elazığ, Hatay, İstanbul (Anadolu) ve Konya gibi birçok çevre il ve ilçeden bu şehre otobüs bileti aranmaktadır. Manavgat → Mardin güzergahında ortalama bilet fiyatları 100 TL’dir. Bu güzergahta birçok otobüs firması hizmet vermektedir. Günlük ortalama sefer sayısı ise 4 olarak belirlenmiştir.

NeredenNereye.com ile ulusal ve yerel yüzlerce otobüs firması arasından binlerce rota için ucuz otobüs bileti bulabilmeniz mümkün. Salihli → Mardin otobüs bileti de bu güzergahlardan biridir. Gün içerisinde 4 sefer düzenlenen bu rotada ortalama otobüs bileti fiyatları 120 Türk Lirası civarındadır. Bilet fiyatları ve sefer saatleri güncel bilgisi için yukarıdaki arama motorundan seyahat tarihiniz ile birlikte arama yapabilir ve sizin için en uygun seferi seçebilirsiniz. Ayrıca Turgutlu → Mardin, Sivas → Mardin, Tokat → Mardin, Uşak → Mardin gibi güzergahlar içinde otobüs bileti bulabileceğinizi unutmayın.

Amasya → Mardin otobüs bileti alarak yola çıkmadan önce “Otogarlar” sayfamızdan kalkış ve varış duraklarınızı inceleyebilirsiniz. Böylece yola çıkmadan hangi otogarları kullanacağınızı öğrenmiş olursunuz. Amasya → Mardin otobüs fiyatları 105 TL civarında olup, firmadan firmaya ve yılın farklı aylarına göre değişiklik göstermektedir.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr