Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
140 TL
Bilet Al
140 TL
Bilet Al
140 TL
Bilet Al

Antalya Mardin Otobüs Bileti

Antalya Mardin Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 90,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1089 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 17sa 34dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Mardin arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Cizre Nuh İtimat firmasıdır.

Antalya Mardin otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Antalya Mardin otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Antalya Mardin otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Antalya Mardin Otobüs Biletleri

 Antalya Mardin otobüs bileti mi aradınız? Antalya Mardin otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Ülkemizin her bölgesi son derece güzel olup farklı güzellikler ile doludur. Akdeniz Bölgesi’nin nadide şehirlerinden biri olan Antalya’da yaşıyorsanız ve buradan Mardin’e bir seyahat etmek istiyorsanız o zaman Antalya – Mardin otobüs biletleri ile ilgili detaylı bilgileri öğrenebileceğiniz adreste olduğunuza emin olabilirsiniz. Mardin’de gezip görülecek yerler arasında en başta Mardin Kalesi gelmektedir. Mardin, doğu kültürünün en içten şekilde yaşanmakta olduğu şehirlerimizden bir tanesidir. Hem şehrin güzelliği hem de insanlara vermiş olduğu o ruhani güzellik ile birlikte pek çok kişi Mardin’i görmek istemektedir. Mardin Kalesi’nin yanı sıra Mardin’de var olan doğal güzellikleri de görmeniz gerekmektedir. Bu sayede Mardin geziniz hem size kültürel anlamda bir şeyler katacak hem de sizi son derece memnun bırakacaktır. Antalya – Mardin otobüs firmaları arasından yalnızca bir firma Antalya’dan Mardin’e direkt olarak otobüs seferi sağlamaktadır. Cizre Nuh Turizm olarak bildiğimiz otobüs firmasının sağlamış olduğu bu sefer ile birlikte Antalya’dan Mardin’e arzu ettiğiniz zaman gidebilir ve kendiniz için ya da sevdikleriniz için son derece güzel dakikaların gelişmesine sebep olabilirsiniz. 15 saat süren bu yolculuk sizler için biraz sıkıcı gelebilir, fakat emin olun ki o kadar saatinizi yolda geçirdiğinize değecek olan bir şehre gideceksiniz. Mardin’e gidip orada nefes aldıktan sonra vermiş olduğunuz kararın doğru olduğundan emin olacak ve memnun kalacaksınız. 

Antalya Mardin otobüs bileti mi aradınız? Antalya Mardin otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Antalya Mardin otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Cizre Nuh İtimat 140 TL
Mardin Seyahat 140 TL
Özlem Cizre Nuh 140 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Mardin Hakkında
Nüfus:
779,738
Yüzölçümü:
8.806,04 km²
Plaka:
47
Telefon kodu:
(482)
Otogar:
Mardin Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.