Yolcu Sayısı
1

Mardin otobüs bileti

Mardin Otobüs Bileti

En popüler Mardin otobüs rotaları

Mardin otobüs bileti fiyatları, Mardin otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Mardin otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
NusaybinMardin80 TL27
AdanaMardin450 TL25
ŞanlıurfaMardin300 TL25
GaziantepMardin250 TL23
MersinMardin500 TL20

Mardin otogarı

  • Mardin(482) 212 15 49

Mardin otobüs biletleri

Tam bir kültür mozaiği olan Mardin; kendine özgü mimarisi, birbirinden eşsiz lezzetlere sahip mutfağı, tarihi yapıları, çok dinliliğinin getirisi olan çeşitli dini yapıları, tarihi eserleri ve doğası ile ülkemizde görülmeye değer olan şehirlerden biridir.

Mardin Ulaşım

Özellikle kültür turlarının vazgeçilmez durağı olan Mardin’e her yıl binlerce yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Kültür turlarına katılıp gitmeyenler şehre ya havayolu ya da karayolu üzerinden ulaşım sağlamaktadır. Mardin’de şehir merkezine yaklaşık 20 km mesafede bulunana bir havayolu vardır. Ancak karayolundan vazgeçmeyenlerin tercihi ise ya özel araç ile yolculuk ya da Mardin otobüs seferleri olarak bilinir. Mardin ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer almasına ve belli büyük şehirlere uzak mesafede olmasına rağmen Mardin otobüs firmaları tarafından ülkemizin hemen her yerinden düzenlenen direkt otobüs seferleri ile ulaşımı kolay olan bir kentimizdir. Özlem Cizre Nuh gibi otobüs firmaları Mardin’e yolcu taşıma hizmeti sunmaktadır. Mardin otogarı, Mardin – Midyat karayolu üzerinde olup şehir merkezine yaklaşık 4 km mesafededir. Otogardan şehir merkezine dolmuşlar ile ulaşım sağlanmaktadır.

Mardin Otobüs Bileti Fiyatları

Mardin otobüs bileti almanın en kolay ve hesaplı yolu ise NeredenNereye.com’dan geçer. Türkiye’nin ilk online otogarı olarak hizmet vermekte olan web sitemiz ve mobil uygulamamız sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde ucuz Mardin otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise oldukça basittir. Dilerseniz web sitemiz üzerinden dilerseniz de mobil cihazlarınıza Google Play ve AppStore’dan ücretsiz olarak indireceğiniz mobil uygulamamız üzerinden Mardin ucuz otobüs bileti satın alabilirsiniz. Ana sayfamız üzerinde yer alan arama bölümünden hareket edeceğiniz ili ve varış yeriniz olan Mardin’i işaretleyip ardından tarih belirlemesi yapıp aratma yapmanız halinde karşınıza otobüs firmaları arasında Mardin otobüs bileti fiyatları karşılaştırması yapabileceğiniz bir sayfa çıkacaktır. Bu sayfa üzerinden çeşitli firmalarca belirlediğiniz kriterlere en uygun olan otobüs seferleri listelenir. Buradan sefer saatlerini görebilir, fiyat karşılaştırması yapabilir, otobüs özelliklerini inceleyebilir ya da seyahatinizin kaç saat süreceğini görebilirsiniz. Size en uygun seferi seçtikten sonra ise karşınıza gelecek olan ekrandan boş koltuklar arasından koltuk seçiminizi belirtebilirsiniz. Koltuk seçiminin ardından yolcu bilgilerini doldurup son adım olan ödeme bölümüne geçebilirsiniz. Ödeme kısmında kredi kartı bilgilerinizi girerek güvenle bilet alımınızı tamamlayabilirsiniz. Satın almış olduğunuz online biletiniz size e-posta ve SMS yolu ile iletilecektir. Herhangi bir durum karşısında seyahatinizi ertelemek durumunda kalırsanız, otobüsünüzün kalkmasına son 24 saat kalana kadar biletinizi koşulsuz iade edebilirsiniz. Üstelik son 24 saat kalana kadar bu işlemi gerçekleştirirseniz hiçbir ücret kesintisi ödemek durumunda da kalmazsınız. Ya da dilerseniz biletinizi 6 ay geçerli olacak şekilde açık bilete de dönüştürebilirsiniz.

Mardin Gezi Rehberi

Kültürel zenginliği ile gerçek bir medeniyetler beşiği olan Mardin, gezip görülmeye değer olan pek çok noktaya sahiptir. Güneydoğu Anadolu turlarının gözde durağı olan Mardin misafirperver insanları ve atmosferi ile görenleri kendine hayran bırakan bir şehrimizdir.

Tarihi yaklaşık 1600 yıl öncesine kadar uzanan Mardin Kalesi; kalenin hemen altında yer alan Zinciriye Medresesi; Süryanileri temsil eden en eski yapı olması ile öne çıkan Deyrulzafaran Manastırı; erken dönem Hristiyan eserlerinin en güzellerinden olan Kırklar (Mor Behnan) Kilisesi; Akkoyunlular tarafından inşa ettirilen Kasımiye Medresesi; Artuklu dönemine ait en önemli eser olan Mardin Ulu Camii ve kendine has mimarisiyle göz dolduran Mardin Evleri kentte görülecek yerlerden yalnızca birkaç tanesidir.

Mardin Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr