scorecardresearch

Ankara Mardin Otobüs Bileti

Ankara Mardin Otobüs Bileti

Ankara Mardin Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 995 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 15sa 23dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 10 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Mardin arası giden otobüs firmaları ortalama 10 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Mardin Seyahat firmasıdır.

Ankara Mardin bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Ankara Mardin bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Ankara Mardin otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Ankara Mardin Otobüs Biletleri

 Ankara Mardin otobüs bileti mi aradınız? Ankara Mardin otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Mardin denilince akla ilk gelen tarihi Mardin evleridir. Ankara Mardin Otobüs Bileti temin ettikten sonra Bunların yanı sıra Deyrulzafaran Manastırı, Kasımiye Medresesi, Mardin Müzesi, Gelüşke Hanı ve zengin yöresel yemekleri ile de cok meşhurdur. Mardin’i özel ve farklı kılan  eşsiz yöresel yemekleri dışında,antik kentleri de ayrı bir hava katmaktadır.Mardin’ gittiğinizde adeta kendinizi açık hava müzesinde hissedeceksiniz.
Ankara Mardin Otobüs Bileti temin ettikten sonra Mardin’in simgesi haline gelen Mardin evlerini gezmek için sabırsızlanacaksınız. Mardine gittiğinizde dikkatinizi ister istemez çekecek bu Mardin evleri kayalıklarla iç içe geçmiş bir görüntüye sahip olmasından labirentte gibi hissedeceksiniz kendinizi. Bunun yanı  sıra Meryem Ana Kilisesi,Ulu Camii, Kasmiye Medresesi gibi diğer yapıları da görmenizi tavsiye ederiz.Mutlaka Mardin Kalesine çıkıp şehre bir de bu açıdan bakmalısınız. Fatih kalesi,Mardin Kalesi ve dışında Rabat Kalesi de görülmeye değer diğer tarihi yapılar arasındadır.Mardin’e kadar gidip müzelerini gezmemek de olmaz.Mardin Müzesi ve Sabancı Şehir Müzesine gidip Mardin’in geçmişini görebilirisiniz.Bu güzel gezi dönüşü sevdiklerinizde güzel hediyelerle sevindirmek isteyenler içinde alıveriş yapabileceğiniz tarihi çarşılar, Kapalı Çarşı, Ayakkabıcılar, Meşkin, Gümüşçüler, Kuyumcular, Bakırcılar Çarşısı, Kaseria Pazarı ve Revaklı Pazarına mutlaka uğramalısınız. Ağzının tadına düşkün olanlar için ise kesinlikle badem şekerinin, ceviz sucuğunun ve leblebisinin tadına bakmadan dönmemelisiniz.
Biletleri güvenle sitemizden alabilirsiniz. Ankara Mardin Otobüs Bileti uygun fiyata web sitemizin dinamik ve basit yapısı ile kolayca temin edebilirsiniz.
Ankara Mardin otobüs bileti mi aradınız? Ankara Mardin otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Mardin otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Yeni Midyat Seyahat 80 TL
Dilmenler Turizm 80 TL
Özlem Cizre Nuh 80 TL
Star Mardin Turizm 81 TL
Cizre Nuh İtimat 82 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Mardin Hakkında
Nüfus:
779,738
Yüzölçümü:
8.806,04 km²
Plaka:
47
Telefon kodu:
(482)
Otogar:
Mardin Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.