Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
100 TL
Bilet Al
118 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al

Ankara Mardin Otobüs Bileti

Ankara Mardin Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 995 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 15sa 52dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 8 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Mardin arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Mardin Seyahat firmasıdır.

Ankara Mardin otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Ankara Mardin güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Ankara Mardin seyahatinize başlamadan önce, Ankara ve Mardin hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Ankara ve Mardin şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Ankara Mardin Otobüs Biletleri

 Ankara Mardin otobüs bileti mi aradınız? Ankara Mardin otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Mardin denilince akla ilk gelen tarihi Mardin evleridir. Ankara Mardin Otobüs Bileti temin ettikten sonra Bunların yanı sıra Deyrulzafaran Manastırı, Kasımiye Medresesi, Mardin Müzesi, Gelüşke Hanı ve zengin yöresel yemekleri ile de cok meşhurdur. Mardin’i özel ve farklı kılan  eşsiz yöresel yemekleri dışında,antik kentleri de ayrı bir hava katmaktadır.Mardin’ gittiğinizde adeta kendinizi açık hava müzesinde hissedeceksiniz.
Ankara Mardin Otobüs Bileti temin ettikten sonra Mardin’in simgesi haline gelen Mardin evlerini gezmek için sabırsızlanacaksınız. Mardine gittiğinizde dikkatinizi ister istemez çekecek bu Mardin evleri kayalıklarla iç içe geçmiş bir görüntüye sahip olmasından labirentte gibi hissedeceksiniz kendinizi. Bunun yanı  sıra Meryem Ana Kilisesi,Ulu Camii, Kasmiye Medresesi gibi diğer yapıları da görmenizi tavsiye ederiz.Mutlaka Mardin Kalesine çıkıp şehre bir de bu açıdan bakmalısınız. Fatih kalesi,Mardin Kalesi ve dışında Rabat Kalesi de görülmeye değer diğer tarihi yapılar arasındadır.Mardin’e kadar gidip müzelerini gezmemek de olmaz.Mardin Müzesi ve Sabancı Şehir Müzesine gidip Mardin’in geçmişini görebilirisiniz.Bu güzel gezi dönüşü sevdiklerinizde güzel hediyelerle sevindirmek isteyenler içinde alıveriş yapabileceğiniz tarihi çarşılar, Kapalı Çarşı, Ayakkabıcılar, Meşkin, Gümüşçüler, Kuyumcular, Bakırcılar Çarşısı, Kaseria Pazarı ve Revaklı Pazarına mutlaka uğramalısınız. Ağzının tadına düşkün olanlar için ise kesinlikle badem şekerinin, ceviz sucuğunun ve leblebisinin tadına bakmadan dönmemelisiniz.
Biletleri güvenle sitemizden alabilirsiniz. Ankara Mardin Otobüs Bileti uygun fiyata web sitemizin dinamik ve basit yapısı ile kolayca temin edebilirsiniz.
Ankara Mardin otobüs bileti mi aradınız? Ankara Mardin otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Mardin otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Yeni Midyat Seyahat 100 TL
Cizre Nuh İtimat 118 TL
Can Diyarbakır Turizm 120 TL
Mardin Seyahat 120 TL
Özlem Cizre Nuh 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Mardin Hakkında
Nüfus:
779,738
Yüzölçümü:
8.806,04 km²
Plaka:
47
Telefon kodu:
(482)
Otogar:
Mardin Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.