scorecardresearch

Adana Mardin Otobüs Bileti

Adana Mardin Otobüs Bileti

Adana Mardin Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 40,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 533 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 8sa 34dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. Adana Mardin arası giden otobüs firmaları ortalama 12 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Mardin Seyahat firmasıdır.

Adana Mardin bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Adana Mardin bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Adana Mardin otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Adana Mardin Otobüs Biletleri

 Adana Mardin otobüs bileti mi aradınız? Adana Mardin otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Adana ve çevresinden Mardin'e seyahat etmeyi düşünüyorsanız  Mardin'de gezilip görülmesi gereken onlarca yeri vardır. Mardin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer almaktadır. Mezopotamya hâkim bir bölgede olan Mardin binlerce yıldır birçok medeniyete ev sahipliği yapmaktadır. Birbirinden farklı kültürel özelliklerin bir arada barındıran Mardin tarihi kalıntılarla doludur. Adana Mardin otobüs bilet alarak Adana ve çevresinden Mardin'e seyahat edebilirsiniz. Mardin’e seyahat etmeyi düşünenler için gezilip görülmesi gereken bazı önemli yerler bu şekildedir: Şeyh çabuk Camii, Reyhanî Camii, Şah Sultan Medresesi, Seyit Medresesi, Hatun iye Medresesi, Savur kapı Medresesi, Melik Mansur Medresesi önemli tarihi yerlerdendir.
Adana Mardin Otobüs bileti alarak Mardin'e seyahat etmeyi düşünenler Deyrulzafaran Manastırı, Mor Evgin Manastırı, İzozoel Kilisesi, Mor dimet Manastırı'nı ziyaret edebilir ve
Kartal  yuvası olarak bilinen maden Kalesi'ni ziyaret edebilirsiniz Aznavur kalesine gezebilirsiniz. Kayseri’ye ve  refekal çarşılarında gezebilirsiniz. Adana Mardin Otobüs bileti temin de bulunarak Mardin'deki tarihi Mardin evlerini gezebilirsiniz. Mardin deyince akıllara Mardin evleri gelmektedir. Tarihi Mardin taş evlerinin gezebilmek için sitemizi ziyaret ederek Adana Mardin otobüs seferleri yapan firmalara ulaşarak Mardin'e seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Adana Mardin arasında birbirinden farklı otobüsler sefer yapmaktadır. Sitemiz aracılığıyla istediğiniz firmaya iletişime geçerek istediğiniz firmanın otobüsünden bilet temin edebilirsiniz. Adana Mardin arasında sefer yapmakta olan otobüs firmalarının bir başlıcaları şunlardır: Cizre Nuh turizm, Has Diyarbakır turizm, Bingöl Turizm Adana Mardin arasında otobüs seferi yapan başlıca firmalardandır. 
 
Adana Mardin otobüs bileti mi aradınız? Adana Mardin otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Adana Mardin otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 50 TL
Star Mardin Turizm 50 TL
Mardin Seyahat 52 TL
Özlem Cizre Nuh 55 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Mardin Hakkında
Nüfus:
779,738
Yüzölçümü:
8.806,04 km²
Plaka:
47
Telefon kodu:
(482)
Otogar:
Mardin Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.