Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
140 TL
Bilet Al
140 TL
Bilet Al
150 TL
Bilet Al

Bursa Mardin Otobüs Bileti

Bursa Mardin Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 140,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1367 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 21sa 13dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Mardin arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Martur Trz.Ltd.Şti. firmasıdır.

Bursa Mardin otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Mardin güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Mardin seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Mardin hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Mardin şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Mardin Otobüs Biletleri

Bursa, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Marmara Bölgesi’nin güney kesimlerinde yer almaktadır. Bursa, aynı zamanda ülkenin en gelişmiş illerinden bir tanesidir. 

Bursa ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Uludağ Kayak Merkezi, Bursa Koza Han, Hilmiye Köyü, Eskikarağaç Köyü, Bursa Kent Müzesi, Bursa Kapalı Çarşı, Ördekli Hamamı, Irgandı Köprüsü, Hamzabey Türbesi, Oylat Mağarası yer almaktadır.
Bursa Kapalı Çarşı, bu eser şehrin Heykel ilçesinin sınırları içerisinde yer almaktadır. Ayrıca bu tarihi eser şehrin görülmesi gereken başka noktalarına da yakın bulunmaktadır. Bu alan tarihin ilk AVM’lerinden biri olarak kurulmuştur. Osmanlı döneminin şehre bıraktığı nadide eserlerden bir tanesidir. 
Bursa Kozan Han ise şehrin bir diğer önemli mekânlarından bir tanesidir. Her yıl yerli ve yabancı çok sayıda insanı ağırlamaktadır. Bununla birlikte ilgi çeken bu nokta oldukça değerli bir kültür ögesidir. 
Bursa aynı zamanda ülkenin en gelişmiş şehirlerinden bir tanesidir. Bu özelliği ile çevresine istihdam sağlayarak göç alıp, nüfusunu arttırmaktadır. 
Mardin, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Bu şehir, tarihi bakımdan oldukça köklü bir geçmişe sahip olan bir şehirdir. Şehrin bu denli köklü bir geçmişe sahip olmasında eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktalarından birine kurulmuş olmasının etkisi büyüktür. 
Mardin ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Melik Mensur Medresesi, Kızıltepe Ulu Camii, Savur Kapı Medresesi, Mor Evgin Manastırı, Midyat Zaz yer almaktadır.
Bursa üzerinden zaman kaybetmeden Mardin’e gitmek için Cizre Nuh gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
Bursa Mardin otobüs bileti mi aradınız? Bursa Mardin otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Mardin otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Cizre Nuh İtimat 140 TL
Mardin Seyahat 140 TL
Martur Trz.Ltd.Şti. 150 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Mardin Hakkında
Nüfus:
779,738
Yüzölçümü:
8.806,04 km²
Plaka:
47
Telefon kodu:
(482)
Otogar:
Mardin Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.