İstanbul Mardin Otobüs Bileti

İstanbul Mardin Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 140,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1448 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 22sa 45dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 7 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Mardin arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Mardin Seyahat firmasıdır.

İstanbul Mardin bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul Mardin bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İstanbul Mardin otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İstanbul Mardin Otobüs Biletleri

 İstanbul Mardin otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Mardin otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Ülkemizin Marmara Bölgesi’nin nadide şehirlerinden biri olan İstanbul’da oturuyorsanız ve zorunlu sebeplerden dolayı ya da keyfi olarak Mardin’e gitmek istiyorsanız o zaman İstanbul – Mardin otobüs bileti ile ilgili araştırma yapabilirsiniz. Mardin’de gezip görülecek yerler ile ilgili bilgi almak için bir rehbere ihtiyaç duyabilirsiniz. Mardin’e gittiğiniz zaman yöresel lezzetlerini tatmalı ve Mardin Kalesi’ne çıkmalısınız. İstanbul – Mardin arası sefer düzenleyen otobüs firmalarından sizin için uygun olanı ile konuşup onu tercih ettikten sonra İstanbul’dan Mardin’e yapacağınız yolculuk esnasında son derece güvenli, konforlu ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Hem kendiniz için hem de bütçeniz için son derece önemli olacak olan bu tercih ile birlikte güzel bir yolculuk yapma olasılığını elde etmiş olacaksınız. İstanbul – Mardin otobüs firmaları içerisinde İstanbul’dan direkt Mardin’e yolculuk yapmanızı sağlayan iki firma bulunmaktadır. Bu iki firma, Cizre Nuh Turizm ve Villa Turizm olarak bilinmektedir. Yapacak olduğunuz firma tercihi ile birlikte kendiniz için güzel bir yolculuk aşamasından geçmiş olacaksınız. Hem bütçenizi sarsmayacak nitelikte olacak hem de sizin için güvenlik, konfor ve kalite en üst seviyede olacaktır. Bu sayede kendinizi daha özel hissetmiş olacaksınız. Bunun yanı sıra sizin için uygun fiyatlar olması ile birlikte yapacak olduğunuz yolculuktan daha fazla keyif alacaksınız, daha fazla memnun kalmış olacaksınız. 

İstanbul Mardin otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Mardin otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Mardin otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Cizre Nuh İtimat 140 TL
Özlem Cizre Nuh 140 TL
Midyat Güneydoğu Turizm 140 TL
Yeni Midyat Seyahat 140 TL
Midyat Seyitoğlu 140 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
  Mardin Hakkında
Nüfus:
779,738
Yüzölçümü:
8.806,04 km²
Plaka:
47
Telefon kodu:
(482)
Otogar:
Mardin Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.