İzmir Mardin Otobüs Bileti

İzmir Mardin Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 140,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1429 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 18sa 42dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Mardin arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Midyat Güneydoğu Turizm firmasıdır.

İzmir Mardin bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Mardin bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Mardin otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Mardin Otobüs Biletleri

 İzmir Kütahya otobüs bileti mi aradınız? İzmir Kütahya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Türkiye’de tarihi ve kültürel yapılar açısından en zengin şehir arasında ilk sıralamada olan Mardin ilimiz son yıllarda dizilerin dahi dikkatini çekerek tarihi ve kültürel dokuları canlı tutarak Dünya’ya tanıtmaya devam etmektedir. Birçok kültüre, dile, dine aynı yerde ev sahipliği yapan Mardin konumu itibari ile de yüksek tepelere dahi kurulan taş binaları ile ve yöresel tatları ile kendinden popüler il olarak sıkça söz ettirmekte, doğaseverleri turizm rehberleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Örneğin; İzmir’de yaşayan müşterilerimiz için İzmir- Mardin otobüs bileti bulmak da zorlanıyorsanız işte sitemizde ki çekici kampanyalar sizlerin hizmetine sunularak anınıza ve sevincinize ortak olmaktadır. Mor Mihail Kilisesi, Mor Gabriyel Manastırı, Mor Dimet Manastırı, İzozoel Medresesi, muzafferiye Medresesi büyük tarihi bir havaya hâkimdir. Artukoğulları dönemi yapıtlarından olan Latifiye Camii, Pamuk Camii, Dara Harabeleri, Melik Mahmut Camii, Kızıltepe, reyhani, Şeyh Çabuk Camileri turistlerin odak noktasıdır. Ayrıca Sabancı Kent Müzesi, Anzavur Kalesi, Mardin Müzesi ve Kalesi, Turabdin Platosu, Merdis kalesi gibi güzelliklerin dışında Mardin evleri de önemli turizm yapılarındandır. Siz de tarih kokan bu bölge üzerine yapacağınız otobüs yolculuğu için İzmir- Mardin otobüs bileti imkânlarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Fakat İzmir- Mardin güzergâhı üzerinde direkt olarak otobüs seferi bulunmamaktadır. Bu güzergâh üzerinde yol almak istiyorsanız öncelikle İzmir - Elâzığ, Elâzığ- Mardin olarak ilerleyebilirsiniz. 

İzmir Mardin otobüs bileti mi aradınız? İzmir Mardin otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Mardin otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Midyat Güneydoğu Turizm 140 TL
Yeni Midyat Seyahat 140 TL
Midyat Seyitoğlu 140 TL
Cizre Nuh İtimat 140 TL
Mardin Seyahat 140 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Mardin Hakkında
Nüfus:
779,738
Yüzölçümü:
8.806,04 km²
Plaka:
47
Telefon kodu:
(482)
Otogar:
Mardin Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.