Karabük otobüs bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Tüm Karabük Seferleri

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Karabük şehrine günlük toplam 17 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Karabük için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.


En fazla tercih edilen Safranbolu - Karabük güzergahında günlük ortalama 15 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 72 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Safranbolu - Karabük otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.


Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise İstanbul - Karabük güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 71 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 11 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve İstanbul - Karabük otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.


Alibeyköy - Karabük güzergahı ise bu şehre otobüs bileti bulabileceğiniz bir diğer popüler rotalardan biridir. Günlük ortalama 10 otobüs seferinin düzenlendiği bu rota üzerinde otobüs bileti için ödeyeceğiniz ortalama fiyat 72 TL’dir. Online Alibeyköy - Karabük otobüs bileti için yukarıdaki arama motoruna gideceğiniz güzergahı ve sefer tarihinizi ekleyerek arama başlatmanız yeterlidir. NeredenNereye.com sizin için en uygun biletleri listeleyecektir.


Bolu - Karabük güzergahı özellikle çevre şehirlerden talep gören bir diğer seyahat rotasıdır. Ağrı, Yatağan, Fındıklı, Kütahya, Bafra, Harem ve Terme gibi birçok çevre il ve ilçeden bu şehre otobüs bileti aranmaktadır. Bolu - Karabük güzergahında ortalama bilet fiyatları 30 TL’dir. Bu güzergahta birçok otobüs firması hizmet vermektedir. Günlük ortalama sefer sayısı ise 9 olarak belirlenmiştir.


NeredenNereye.com ile ulusal ve yerel yüzlerce otobüs firması arasından binlerce rota için ucuz otobüs bileti bulabilmeniz mümkün. Araç - Karabük otobüs bileti de bu güzergahlardan biridir. Gün içerisinde 8 sefer düzenlenen bu rotada ortalama otobüs bileti fiyatları 20 Türk Lirası civarındadır. Bilet fiyatları ve sefer saatleri güncel bilgisi için yukarıdaki arama motorundan seyahat tarihiniz ile birlikte arama yapabilir ve sizin için en uygun seferi seçebilirsiniz. Ayrıca Araç - Karabük, Araç - Karabük, Araç - Karabük, Araç - Karabük gibi güzergahlar içinde otobüs bileti bulabileceğinizi unutmayın.


Kastamonu - Karabük otobüs bileti alarak yola çıkmadan önce “Otogarlar” sayfamızdan kalkış ve varış duraklarınızı inceleyebilirsiniz. Böylece yola çıkmadan hangi otogarları kullanacağınızı öğrenmiş olursunuz. Kastamonu - Karabük otobüs fiyatları 26 TL civarında olup, firmadan firmaya ve yılın farklı aylarına göre değişiklik göstermektedir.


NeredenNereye.com ile Terme - Karabük otobüs bileti dahil binlerce güzergahta biletinizi 12 aya varan taksitlerle alabileceğinizi biliyor muydunuz? Türkiye’nin her köşesinden yüzlerce otobüs firması ve binlerce güzergah için uygun fiyatlı otobüs bileti bulabilir, 12 aya varan taksit seçeneği ile satın alabilirsiniz. Terme - Karabük otobüs bileti için fiyatlar 83 TL ve günlük sefer sayısı ortalama 6 civarındadır.


Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Karabük şehrine günlük toplam 5 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Karabük için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.


En fazla tercih edilen Bafra - Karabük güzergahında günlük ortalama 4 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 80 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Bafra - Karabük otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.


Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise Kütahya - Karabük güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 95 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 3 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve Kütahya - Karabük otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.