Yolcu Sayısı
1

Aksaray Karabük Otobüs Bileti

Aksaray Karabük Arası

 • En Ucuz Sefer0,00 ₺
 • Aksaray → Karabük Arası Kaç Km436 km
 • Aksaray → Karabük Arası Kaç Saat7sa 0dk
 • Günlük Sefer Sayısı1
 • En Çok Sefer Yapan Firma
 • Sefer Yapan Firma Sayısı0

Aksaray Karabük Online Otobüs Bileti
Aksaray Karabük otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Aksaray Karabük güzergahı için arama yapın, Aksaray - Karabük arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Aksaray ve Karabük Şehirlerinde Ulaşım
Aksaray ve Karabük şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Aksaray Karabük seyahatinize başlamadan önce, Aksaray ve Karabük hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Aksaray → Karabük Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aksaray - Karabük arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Aksaray - Karabük otobüs bileti fiyatı en ucuz 0,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti tarafından satılmaktadır.

Aksaray - Karabük arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Aksaray - Karabük arasında günlük ortalama 0 firma 1 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları .

Aksaray - Karabük arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Aksaray - Karabük arası otobüs yolculuğu ortalama 7sa 0dk sürmektedir.

Aksaray - Karabük arası uzaklık kaç km?
Aksaray - Karabük arası karayolu ile 436 km'dir.

Aksaray Karabük Otobüs Biletleri

 Aksaray Karabük otobüs bileti mi aradınız? Aksaray Karabük otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Eskipazar, yüzölçümü 690 km2 olan Eskipazar ilçesi doğuda Çankırı ili, güneyde gene Çankırı ve Bolu illeri, batıda gene Bolu ili, kuzeybatıda Yenice ilçesi, kuzeyde Merkez ilçe, kuzeydoğuda da Ovacık ilçesiyle çevrilidir.

Eskipazar ilçesi Karabük ilinin güney kesiminde yer alır. İç Anadolu ve Karadeniz bölgeleri arasındaki geçiş alanında bulunan ilçe gerek yüzey şekilleri, gerek iklim ve bitki örtüsü açısından Karadeniz Bölgesi’ne benzer özellikler taşır. Yüzey şekillerini vadilerle yayılmış ve yoğun bir orman örtüsüyle kaplı dağlar oluşturur. Eskipazar Çayı dik yamaçlı ve dar tabanlı bir vadi içinde, güneybatı-kuzeydoğu doğrultusunda akarak Karabük yakınlarında Filyos Çayı’na karışır. Çay boyunca uzanan Eskipazar Ovası küçük bir taşkın ovasıdır. Göknar, karaçam, sarıçam ve kayınlardan oluşan ormanlarda bazı mesire yerleri vardır.

Halkın başlıca geçim kaynağı tarımdır. İlçe ormanlık bir yörede bulunduğundan ormancılık da gelişmiştir. Daha çok tarla bitkileri üretilir; çay kıyısında sebze ve meyve yetiştirilir. İlçenin doğu kesimindeki verimsiz topraklarda hayvancılık önem kazanır. Yetiştirilen başlıca ürünler buğday, arpa, patates, soğan, sarmısak, elma, armut ve cevizdir. Geleneksel yöntemlerle yapılan hayvancılık küçükbaş hayvan yetiştiriciliğine dayanır. İlçede bir kereste fabrikası vardır.

Yöre Paflagonyalılar döneminde bir pazar yeriydi. Adının da bu özelliğinden kaynaklandığı söylenir. İlçe sınırlan içindeki önemli yerleşme yerleri Roma döneminden kalmadır. Çaylı ve Budaklar köyleri arasındaki alanda bir antik kentin kalmtılar bulunmuştur. Çevrede bulunan sikkelerden kent adına para basıldığı anlaşılmaktadır. Aynca yörede çok sayıda kaya mezan ve kaya tüneli vardır. Eskipazar, II. Mehmed (Fatih) döneminde OsmanlI topraklanna katıldı. 19. yüzyıl sonunda Gerede kazasına bağlı bir nahiye olarak yönetiliyordu. Cumhuriyet döneminde Çankın iline bağlı bir ilçe haline getirilen Eskipazar 1995’te kurulan Karabük iline bağlandı.

Ankara-Zonguldak demiryolu ile Bolu-Karabük karayolu kasabanın yakınından geçer. Kasaba karayoluyla il merkezi Karabük’e 38 km uzaklıktadır. Önceleri Çerkeş’e bağlı bir bucak merkezi olan Eskipazar 1946’da ilçe merkezi yapıldı; belediyesi de bu tarihte kuruldu.

 

Aksaray Hakkında

 • Nüfus23.974
 • Yüzölçümü7.966 km2
 • Plaka68
 • Telefon kodu(382)
 • OtogarAksaray Otogarı

Karabük Hakkında

 • Nüfus172.756
 • Yüzölçümü4.109 km2
 • Plaka78
 • Telefon kodu(370)
 • OtogarKarabük Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Aksaray → Karabük


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
Bilet Destek Hattı0 850 885 1058(7 Gün / 09:00 - 20:00)
visa cardmaster cardipektr