Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Aksaray Adana Otobüs Bileti

Aksaray Adana Arası

En Ucuz Sefer
-
Aksaray - Adana Arası Kaç Km
265 km
Aksaray - Adana Arası Kaç Saat
3sa 30dk
Günlük Sefer Sayısı
14
En Çok Sefer Yapan Firma
Sefer Yapan Firma Sayısı
0

Aksaray Adana otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Aksaray Adana güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Aksaray Adana seyahatinize başlamadan önce, Aksaray ve Adana hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Aksaray ve Adana şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Aksaray Adana Otobüs Biletleri

Aksaray Adana Otobüs Bileti
Aksaray, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve binlerce yıllık tarihi geçmişi ile dikkat çeken bir şehridir. Aksaray, Anadolu’nun diğer şehirleri gibi on binlerce yıllık geçmişi boyunca pek çok farklı medeniyete ev sahipliği yapmış ve bu medeniyetlerden miras kalan kültürel birikimi günümüze taşımayı başarmıştır. Türkiye’nin hemen hemen bütün şehirlerinden Aksaray otobüs bileti satın alarak Aksaray şehrine karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Aksaray’a doğrudan otobüs seferi bulunmayan şehirler üzerinden ulaşım sağlamak için otobüs firmalarının aktarmalı Aksaray seferlerini kullanabilirsiniz. Gaziantep şehri, “Niğde, Konya, Ankara” illeri ile komşuluk içerisinde bulunduğundan Aksaray Otogarı civarında yer alan bu illere çok sayıda ziyaretçi ağırladığından dolayı önemli bir geçiş noktası konumunda yer almaktadır. Aksaray Otogarı, çevresinde bulunan illerin ziyaretçi sayısına bağlı olarak özellikle yılın belirli dönemlerinde oldukça yoğun olduğundan tam kapasite olarak faaliyet göstermektedir. Aksaray, tarihi ve kültürel birikiminin yanı sıra doğal güzellikleri ile de ilgi çeken bir şehirdir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Aksaray otobüs bileti satın alarak Aksaray Otogarına giriş yaptığınızda, “Aksaray Saat Kulesi, Aksaray Müzesi, Manastır Vadisi, Aksaray Sultan Hanı, Hasan Dağı, Ihlara Vadisi, Aziz Gregorius Kilisesi, Güzelyurt Evleri, Ağaçaltı Kilisesi, Eğri Minare, Kızıl Kilise” gibi şehrin gezilmesi gereken yerlerini görebilirsiniz.
Aksaray - Adana otobüs bileti satın alarak ulaşım sağladığınız Adana şehrinde yolculuğunuz Adana Otogarında son bulur. Adana Otogarına iniş yaptıktan sonra buradan hareket eden minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin ve aynı zamanda Türkiye’nin en büyük illerinden biri olan Adana on binlerce yıllık geçmişi ile dikkat çeken bir şehirdir. Adana, zengin tarihi geçmişi boyunca ev sahipliği yaptığı farklı medeniyetlerden eşine ender rastlanır tarihi ve kültürel mirasları aynı zamanda mozaik lezzetler barındıran mutfak kültürünü günümüze ulaştırmayı başarmış bir şehirdir. Aksaraya - Adana otobüs bileti satın alarak Adana Otogarına vardığınızda, “Anavarza Antik Kenti, Varda Köprüsü, Akçatekir Yaylası, Tuz Hanı, Horzum Yaylası, Bebekli Kilise, Şar Antik Kenti, Adana Atatürk Evi Müzesi, Belemedik Yaylası, Adana Taş Köprü” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Aksaray - Adana otobüs bileti fiyatları, “40 -50 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Aksaray - Adana arasında sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Ben Turizm, Şanlıurfa Astor Turizm, Has Turizm, Star Batman Seyahat, Özlem Adana Turizm, Seç Turizm, Jet Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. En uygun Aksaray - Adana otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

  Aksaray Hakkında
Nüfus:
23,974
Yüzölçümü:
7.965,51 km²
Plaka:
68
Telefon kodu:
(382)
Otogar:
Aksaray Otogarı
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.