Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al

Adana Aksaray Otobüs Bileti

Adana Aksaray Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 40,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 265 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 1dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 9 firma sefer düzenlemektedir. Adana Aksaray arası giden otobüs firmaları ortalama 16 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Has Turizm A.Ş. firmasıdır.

Adana Aksaray otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Adana Aksaray güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Adana Aksaray seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Aksaray hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Adana ve Aksaray şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Adana Aksaray Otobüs Biletleri

Adana Aksaray otobüs bileti mi aradınız? Adana Aksaray otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Adana Aksaray arası otobüs yolculuğunuz toplamda 2 saat 50 dakika sürecektir. İki il arasında ki mesafe 258 kilometredir. Yolculuğunuz 3 saate kadar uzayabilmektedir. Adana Aksaray otobüs biletlerini sitemizden en iyi fiyat garantisi ile edinebilirsiniz. Pratik ve güvenli bir şekilde ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Adana kentinden Aksaray'a geldikten sonra ziyaret etmeniz gereken önemli ve tarihi yapılar vardır. Bunlar Yılanlı Kilise, Ağzıkarahan Kervansarayları, Acemhöyük, Ihlara Vadisi, Antik Nora Şehri ve Eğri Minare'dir. Ihlara Vadisi bunlardan en dikkat çekenidir. Doğal bir güzellik olan vadi Aksaray'ın Güzelyurt ilçesinde bulunmaktadır. Vadi volkan püskürtmelerinden sonra akarsu aşındırması ile oluşmuştur. Adeta bir kanyona benzemektedir. Ihlara Vadisi'nin yüksekliği 110 metre uzunluğu ise 14 kilometre olarak bilinmektedir. Vadi de kayaların içerisine oyulmuş kilise ve mezarlar vardır. Ihlara Vadisi'nde yedi yüzyıl boyunca kilise süslemeleri yapılmıştır. Vadi içerisinde ki barınaklar ve diğer yapılar tüneller ile birbirine bağlantılı yapılmıştır. Ihlara Vadisi'nde bulunan bazı kliseler şu şekildedir. Direkli Kilisesi, Pürenli Seki Kilisesi, Karanlık Kale Kilisesi, Saint Georges Kilisesi ve Sümbüllü Kilisesi'dir.
Aksaray kentinde bulunan antik Nora şehri Bizans döneminde askeri bir bölge olarak kullanılmıştır. Evlerin bir çoğu moloz taş ile yapılmıştır.7.yüzyıldan bu yana bulunan antik şehirde günümüze kadar Bizans yapıları gelebilmiştir. Roma döneminde geçtiği şehirde Romalılara ait bir çok mezar bulunmaktadır. Aksaray kentine gittiğiniz zaman bu antik şehri ziyaret etmeli ve tarihin dokusunu yakından hissetmelisiniz. Ihlara Vadisi'nden sonra hayranlık veren bu görüntüyü mutlaka görmelisiniz. O dönem insanlarının yaşam tarzları ve daha bir çok tarihi bilgiyi bu yapılar sayesinde anlamak mümkündür. Ufkunuzu genişletecek ve size yeni tarihi bilgiler verecektir.
Adana Aksaray arası otobüs seyahatiniz için şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Adana Aksaray otobüs bileti mi aradınız? Adana Aksaray otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Adana Aksaray otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Ben Turizm 40 TL
Özlem Adana 40 TL
Seç Turizm 45 TL
Metro Turizm 45 TL
Martur Trz.Ltd.Şti. 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Aksaray Hakkında
Nüfus:
23,974
Yüzölçümü:
7.965,51 km²
Plaka:
68
Telefon kodu:
(382)
Otogar:
Aksaray Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.