Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
31 TL
Bilet Al
31 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al

Ankara Karabük Otobüs Bileti

Ankara Karabük Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 30,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 230 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 42dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Karabük arası giden otobüs firmaları ortalama 11 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Safran Turizm firmasıdır.

Ankara Karabük otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Ankara Karabük güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Ankara Karabük seyahatinize başlamadan önce, Ankara ve Karabük hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Ankara ve Karabük şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Ankara Karabük Otobüs Biletleri

Ankara - Karabük Otobüs Bileti
Ankara, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve aynı zamanda ülkenin başkenti olan şehridir. Türkiye’nin hemen hemen her noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak şehre karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Ankara (AŞTI) Otogarı üzerinde son bulacaktır. AŞTI içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.
Ankara, cumhuriyetin ilanı ile birlikte başkent ilan edilmesinden itibaren sürekli olarak gelişim göstermiş bir şehirdir. Bununla birlikte zamanla çevresinden göç alan Ankara’nın nüfusu giderek artmıştır. Bugün beş milyonun üzerinde nüfusu ile Ankara, Türkiye’nin ikinci büyük şehri konumundadır. Ülkenin oldukça merkezi bir konumunda yer alan şehir, siyasi yapılanması nedeni ile hem ülke içerisinde hem de yurt dışından sürekli olarak ziyaretçileri ağırlamaktadır. Anadolu’nun pek çok şehri gibi Ankara da binlerce yıl öncesine dayanan geçmişi boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Bugün başkent olmasının yanında oldukça modern bir şehir görüntüsü çizen ilimiz sınırları içinde tarihin tozlu sayfalarından günümüze uzanan tarihi ve kültürel değerleri bir arada görebilirsiniz. İç Anadolu’nun yükseltisi fazla olan kesiminde yer alan Ankara’da karasal iklimin özellikleri görülmektedir. Buna bağlı olarak şehirde yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak Ankara (AŞTI) otogarına giriş yaptığınızda, “Anıtkabir, Harikalar Diyarı Parkı, Beypazarı Yaşayan Müze, Malıköy Tren İstasyonu Müzesi, Mogan Gölü, Kırmızı Ebe Türbesi, Suluhan Cami” gibi şehrin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
Ankara - Karabük otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Karabük’te yolculuğunuz şehir otogarında son bulur. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Karabük, Türkiye’nin kuzeyinde Karadeniz Bölgesi’nde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir şehridir. Yaklaşık 250 bin olan nüfusu ile şehir son derece kalabalıktan uzak bir yapılanmaya sahiptir. En önemli özelliklerinden biri Ankara - Zonguldak demiryolu üzerinde bulunmasıdır. Bu demiryolu bölgenin temel geçim kaynaklarından biri olan Demir - Çelik fabrikasının buraya kurulmasına neden olmuştur. 1995 yılında “Ovacık, Eskipazar, Safranbolu, Yenice ve Eflani” ilçelerinin birleştirilmesi ile il olmuştur. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Karabük otobüs bileti satın alarak şehre geldiğinizde, “Hadrianapolis Antik Kenti, İncekaya Su Kemeri, Şeker Kanyonu, Safranbolu Hıdırlık Tepesi, Safranbolu Kent Tarihi Müzesi, Safranbolu Evleri, Eskipazar” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Ankara - Karabük otobüs bileti fiyatları, “35 - 50 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Efe Tur, Safran Turizm, Villa Seyahat, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Has Turizm” gibi firmaların en uygun Ankara - Kahramanmaraş otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Ankara Karabük otobüs bileti mi aradınız? Ankara Karabük otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Karabük otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Safran Turizm 31 TL
Metro Turizm 31 TL
Has Turizm A.Ş. 35 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Karabük Hakkında
Nüfus:
172,756
Yüzölçümü:
4.108,80 km²
Plaka:
78
Telefon kodu:
(370)
Otogar:
Karabük Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.