Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
30 TL
Bilet Al
32 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al

Karabük Ankara Otobüs Bileti

Karabük Ankara Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 30,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 230 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 48dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Karabük Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama 10 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Karabük Ankara bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Karabük Ankara bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Karabük Ankara otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Karabük Ankara Otobüs Biletleri

Karabük, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Karadeniz Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Bu il uzun bir süre Safranbolu’ya bağlı bir köy konumunda kalmıştır. Daha sonradan ise 137 yılında idari anlamda gelişmiş bir statü sahibi almıştır. İlin en önemli özelliklerinden biri Zonguldak Demiryolu üzerinde bulunmasıdır. Bu yapılanma Karabük’ün il olması içi son derece önemli bir etkendir. Kömür yataklarına yakınlığı ve bu rezervlerin taşınması için gerekli yola sahip olduğu için il sınırları içerisinde bir Demir- Çelik Fabrikası inşa edilmiştir. Bu fabrikanın sağladığı istihdam sayesinde nüfusunu arttırarak gelişim göstermiş ve idari anlamda büyüme göstermiştir. 

Karabük ziyaretçilerinin bölgedeki seyahatlerini sonlandırmadan önce görmesi gereken yerler arasında, Katır Yolu, Tokatlı Kanyonu, Yörük Köyü, Sipahioğlu Konağı, Köprülü Mehmet Paşa Camii, Safranbolu Çarşısı, Yazıköy, Çitdere Tabiat Koruma Alanı, Şeker Kanyonu, Safranbolu Hıdırlık Tepesi yer almaktadır. 

Ankara, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, İç Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. İl ülkenin başkenti olması ile birlikte aynı zamanda bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin de en gelişmiş ilidir. Şehir, gerçek gelişimini başkent olmasından sonra göstermiştir. Bundan sonra gerçekleşen sanayi yatırımları sayesinde ekonomik anlamda güçlenerek çevresine istihdam sağladığı için nüfusunu giderek arttırmayı sağlamıştır. 

Ankara ziyaretçilerinin seyahatlerini sonlandırmadan önce görmesi gereken yerler arasında, Ankara Tabiat Tarihi Müzesi, Eğriova Müzesi, Gordion Müzesi, Başköy Kalesi, Zağrifan Hanı, Beypazarı Çarşısı, Gavur Kalesi, Hitit Güneş Kursu Anıtı, Zincirli Camii yer almaktadır. 

Karabük üzerinden zaman kaybetmeden Ankara’ya gitmek için Süha Turizm, Metro Turizm, Hatay CSR seyahat, Safran Turizm gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden Ankara Sivas otobüs bileti de alabilirsiniz!

Karabük Ankara otobüs bileti mi aradınız? Karabük Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Karabük Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Safran Turizm 30 TL
Metro Turizm 32 TL
Has Turizm A.Ş. 35 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Karabük Hakkında
Nüfus:
172,756
Yüzölçümü:
4.108,80 km²
Plaka:
78
Telefon kodu:
(370)
Otogar:
Karabük Otogarı
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.