Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
100 TL
Bilet Al

İzmir Karabük Otobüs Bileti

İzmir Karabük Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 727 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 12sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Karabük arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

İzmir Karabük bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Karabük bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Karabük otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Karabük Otobüs Biletleri

 İzmir Karabük otobüs bileti mi aradınız? İzmir Karabük otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Birçok medeniyetlerin yerleşim alanına ev sahipliği yapmış olan ve derin kanyonları, koruma altındaki tarihi evleri, mağara ve ormanları ile doğaseverleri tarafından ve gezginlerin en çok uğrak noktası olan Karabük Karadeniz Bölgesi’nin en güzel illerinden biridir. Kanyondan çevreyi izleyerek Su Kemeri ’de doğanın içerisine saklanmış bir tarihi yapıyı ve şehrin büyüsüne kapılmak için artık tek yapmanız gereken İzmir- Karabük otobüs bileti ve seferlerini sitemiz içerisinden takip ederek mağara kafeleri dahi görebileceğiniz en güzel doğa harikalarını sizlere sunmaktayız. Örneğin; 300 yıllık geçmiş olan Sipahioğlu Konağı, Safranbolu içerisinde yer alan Mümtazlar Gezi Evi ya da Köprülü Mehmet aşa Cami uğrak noktalarınızın ve yol güzergâhınızın keyifli hale gelmesinde yardımcı olacaktır. Yeşillikler arasında derin bir yolculuğa çıkmak ve şelaleler ile rengârenk çiçeklere ev sahipliği yapan Yenice ormanlarını 15 farklı yerde yürüyüş noktaları ile ve bisikletlerle size sunulan fırsatları değerlendirerek gününüzü aydın geçirebilirsiniz. Türkiye’de ki en önemli mağaralar arasında Bulak Mağarası, Roma Dönemi’ne ait kiliseler, mezarlar, sarnıçlar, surlarla bezenmiş Hadrianapolis Antik Kenti hayranlık bırakacak bir tarihi ve tabii güzellikler arasında sizleri Karabük ilini ziyaret etmeye beklemektedir. Sitemiz üzerinden faydalanıp alacağınız İzmir- Karabük otobüs bileti ile yol boyunca geçireceğiniz keyifli dakikalara şahit olmanıza ve sorunsuz bir yolculuk geçirmenize yardımcı olacaktır. Aynı zamanda Karabük üzerine sefer yapan Metro firmasından da birçok bilgi edinebilirsiniz. 

İzmir Karabük otobüs bileti mi aradınız? İzmir Karabük otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Karabük otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Karabük Hakkında
Nüfus:
172,756
Yüzölçümü:
4.108,80 km²
Plaka:
78
Telefon kodu:
(370)
Otogar:
Karabük Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.