Afyonkarahisar Karabük Otobüs Bileti

Afyonkarahisar Karabük Arası

En Ucuz Sefer
-
Afyonkarahisar - Karabük Arası Kaç Km
449 km
Afyonkarahisar - Karabük Arası Kaç Saat
7sa 41dk
Günlük Sefer Sayısı
3
En Çok Sefer Yapan Firma
Sefer Yapan Firma Sayısı
0

Afyonkarahisar Karabük Online Otobüs Bileti
Afyonkarahisar Karabük otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Afyonkarahisar Karabük güzergahı için arama yapın, Afyonkarahisar - Karabük arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Afyonkarahisar ve Karabük Şehirlerinde Ulaşım
Afyonkarahisar ve Karabük şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Afyonkarahisar Karabük seyahatinize başlamadan önce, Afyonkarahisar ve Karabük hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Afyonkarahisar - Karabük Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Afyonkarahisar - Karabük arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Afyonkarahisar - Karabük otobüs bileti fiyatı en ucuz 0,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti tarafından satılmaktadır.

Afyonkarahisar - Karabük arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Afyonkarahisar - Karabük arasında günlük ortalama 0 firma 3 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları .

Afyonkarahisar - Karabük arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Afyonkarahisar - Karabük arası otobüs yolculuğu ortalama 7sa 41dk sürmektedir.

Afyonkarahisar - Karabük arası uzaklık kaç km?

Afyonkarahisar - Karabük arası karayolu ile 449 km'dir.

Afyonkarahisar Karabük Otobüs Biletleri

 Afyon Karabük otobüs bileti mi aradınız? Afyon Karabük otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Araç ve Soğanlı çaylannın kavşağında bulunan kent ilin orta kesiminde yer alır. Su toplama alanına fazla yağış düşen yıllarda Araç Çayının taşkınlara ve sellere yol açması kentin zarar görmesine neden olur.

Kent ilk kez, fabrikadan ayrı bir alanda çalışanlar için inşa edilen lojman ve sosyal tesislerle belirmeye başladı. Fabrikada çalışmak üzere ülkenin hemen her köşesinden gelen kalifiye elemanlar aileleriyle birlikte buraya yerleşti. Kılçi’de yakılan taşkömürü Zonguldak’tan ve hammadde de Divriği’den demir- yoluyla geüyordu. İşletmede çalışanların tüketim maddeleri gereksinimi de Ankara’dan karşüanıyordu. Cumhuriyet’in ilk yıllarında nüfusu yaklaşık 100 olarak tahmin edilen Karabük’ün adına 1935 ve 1940 sayımlarında rastlanmaz. Nüfusu 1945’te 10.682’ydi. 1950’lerden sonra kırsal alanlardan göç alan kent zamanla küçük sanayinin de yaygınlaşmasıyla gelişti. Böylece nüfusu artan yerleşme bir pazar olarak çevredeki köyler için çekici hale geldi. Zamanla Safranbolu’nun ticaret merkezi olma işlevini de üstlendi.

Ankara ve İstanbul’u Bartın’a bağlayan karayolu kentten geçer. Kent bu karayoluyla Bartın’a 84 km, Kastamonu’ya 111 km, Bolu’ya 134 km, Zonguldak’a 173 km, Ankara’ya 215 km, İstanbul’a 396 km ve Kars’a 1.119 km uzaklıktadır.

Kentteki başlıca eğitim kurumlan Zonguldak Karaelmas Üniversitesi’ne bağlı Karabük Teknik Eğitim Fakültesi ile Karabük Sağlık ve Karabük Meslek yüksekokullandır. 

  Afyonkarahisar Hakkında
Nüfus:
396,621
Yüzölçümü:
14.718,63 km²
Plaka:
03
Telefon kodu:
(272)
Otogar:
Afyonkarahisar Otogarı
  Karabük Hakkında
Nüfus:
172,756
Yüzölçümü:
4.108,80 km²
Plaka:
78
Telefon kodu:
(370)
Otogar:
Karabük Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.