scorecardresearch
Mersin Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Mersin otobüs firmaları, otobüs bileti, bilet fiyatları, otobüs seferleri, sefer saatleri, telefon numaraları, otogarlar
Firma Adı Sefer Sayısı
Ben Turizm 7
Güney Akdeniz 7
Seç Turizm 7
Hatay Öztur 7
Has Turizm Ltd 6
- HEMEN SATIN AL ! -

Mersin otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Mersin bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Otobüs bileti sorgulama işleminizi sitemizden yaparak şehre sefer düzenleyen tüm firmaları ve bilet fiyatlarını bir arada görebilirsiniz. Bunun için arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarihi ekleyerek sorgulama yaptığınızda; size en uygun seferleri listelersiniz. Mersin’e düzenlenen ve Mersin’den diğer şehirlere düzenlenen tüm seferleri sitemiz üzerinden hızlıca görüntülersiniz. Şehre sefer düzenleyen otobüs firmaları 60’dan fazladır.

Bu firmalar arasında ile en çok seyahat gerçekleştirenler bölgede kurulmuş olan; Anamur Zafer, Mersin Seyahat , Şimşek Seyahat, Köksallar, Mersin Vif, Lüks Mersin ve Mersin Villa Seyahattir. Bu firmaları ve daha fazlasının listeleyip seçiminizi yaptıktan sonra ucuz otobüs bileti alımınızı güvenle tamamlayabilirsiniz. Akdeniz’de Kilikya olarak adlandırılan bölgede bulunan şehir; tarih boyunca medeniyetlerin ilgisini çeken bir yer olmuştur. Akdeniz iklimi etkisi altında bulunan şehirde yazlar sıcak ve kurak geçerken, kışlar ılık ve yağışlı olarak yaşanmaktadır. Yılın her döneminde seyahat etmenin kolay olduğu bir şehir olan Mersin’’e indirimli otobüs bileti ile çıktığınız yolculuğunuzda; şehirde bulunurken gezip görebileceğiniz yerleri ve doğal güzelliklerini şöyle sıralayabiliriz.

Mut ilçesi sınırları içinde bulunan Adrassus veya diğer adıyla Balabolu Roma döneminde inşa edilmiş bir kenttir. Şehre tarih içinde farklı medeniyetler de yerleşmiştir. Şehirde karşınıza çıkan kabartmalar ve kilise kalıntısı ilgi çekicidir. Alahan Manastırı Hristiyanlık dini için kutsal kabul edilen iki aziz St. Paul ve Barnabas anısına yaptırılmış bir ibadethanedir. 400’lü yıllarda yaptırılmış olan manastırda mezar bölümleri ve kayalara oyulmuş keşiş odaları da yer almaktadır.

İbadethane duvarlarında yer alan kabartmalar yapının en güzel kısmını oluşturmaktadır. Bu tarihi kalıntıyı Mersin - Karaman kara yolu üzerinde bulunan Geçimli Köyü’nde görebilirsiniz. Ana Ardıç şehrin simgelerinden birisidir. Kadıncık Vadisinin tepesinde bulunan bu ağaç 1107 yaşındadır. 22 metre yüksekliğe sahip olan ağacın çapı ise 3,5 metredir. Silifke ilçesinde bulunan bir başka ağaç ise Bitişik Ağaçtır. Ayrı ayrı büyüyen iki ağacın bir süre sonra birleşerek birlikte gelişmesi ile ortaya çıkmış olan bu doğal güzellik; şehre gelenler tarafından sıkça ziyaret edilmektedir. Cumhuriyet alanı ve antik cadde, Danyal Peygamber’in Kabri, Donuktaş, Gözne kalesi, Adamkayalar ve Kırkkaşık bedesteni görebileceğiniz diğer yerler arasında.

Mersin'e geldikten sonra İstanbul'a hızlıca geçiş yapabilir ve İstanbul Ankara otobüs bileti de alarak Ankara'ya seyahat edebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Hassasiyet " Misafir
Ben şunu anlayamıyorum : Ben müslüman bir insanım ve bu yüzden Rabbimin üzerimdeki sorumluluklarını yerine getirmek için çabalıyorum. . Siz otobüs firmaları bu konuda yeterince hassas değilsiniz ... İnsanların maddi ihtiyaçları için gösterdiğiniz hassasiyeti manevi ihtiyaçları içinde göstermelisiniz ki bu bence müşteri memnuniyetini daha da arttıraçaktır. Seyahat ederken kaptandan sabah namazı için bir yerde durmasını talep ettim kendisi durmadı ve ileri sürdüğü bahane de çok basit idi. Vaktimiz yok falan .. İnsanların eğer tuvalet ihtiyacı olduğunda hiç vakit yok falan demiyorlar ama namaz için vakit yok demeyi biliyor. . Daima hak hukuk ve adaletten bahsedilen bu ülkede ve firmanin da hiç bir cinsiyet dil din ve ırk ayrımı yapmadığı göz önüne alındığında insana tuhaf geliyor namaz için durmaması.. sadece sabah namazı zamanı biraz bu konuda hassas olunsa eminim problem kalmayacak çünkü diğer vakitlerde genelde problem olmuyor ama sabah namazı daima problem oluyor. . İnanın bu konuda biraz hassas olunsa inanıyorum ki firmanızın başarısı çok daha iyi olacaktır. . Bu şekilde hareket etmek firmanızın ne kadar düşünceli ve değerli olduğunu en güzel şekilde gösterecektir. . Saygılarımla. ..
"" Misafir
Köksallar her zamanki gibi mükemmeldi.
"" Misafir
Mükemmel.. Müşteriye nasıl davranılması gerektiğini bilen güleryüzlü personel, priz imkanı, araç konforu.. aranılan herşey köksallarda bence.. Her zaman ve daima tercihim olacak..
"Bakım yoktu" Misafir
koltuğum kırıktı ve 9 saat boyunca uyuyamadan kırık koltukta gelmek zorunda kaldım ayrıca kedimi bagaja aldılar yanıma alamadım sinirliyim o yüzden
"Yolcu kalitesi" Misafir
Yan koltuğumda oturan suriyeliler süreli lahmacun ,soğanlı ve sarımsakli yiyecek yediler bu yüzden otobüs çok kötü kokuyordu.
"" Misafir
Net 15 saat sürüyor yol. Bir dakika uyku uyuyamadım. Koltukların boyun kısmı tam bir ergonomi düşmanı. Herşeyden önemlisi güvenli ve huzurlu bir yolculuktu. Teşekkürler Mersin VİF
"Yolculuk" Misafir
Her zaman tercih ettiğim bir firmasınız. Çalışanlarınızla, araçlarınızla hiç şüphesiz tercihlerimde 1 numara. Teşekkürler Süha Turizm ❣️
"Yolculuk genel olarak rahattı..." Misafir
Herkesin önünde izlediği ekranı varken, kulaklığıyla dinlediği veya takip ettiği film / müzik varken kaptan kendi dinlediği müziği hele de arabeskvari bir müziği koltukların üzerindeki hoparlörlerden bütün yolculara dinletmek zorunda mı?!!!!!! Düşünün kulaklık kulağımızda film izliyor veya müzik dinliyoruz ama otobüsün hoparlöründen gelen müzik sesi bunu bastırıyor!!!!
Bir de daha otogara girmeden yaklaşık 20 dakika önce televizyonu kapatarak kulaklıkları toplamaya başlıyorlar!!! Otogara kadar daha 20 dakika var en azından izlediğimiz filmin sonunu görebilelim, o kadar izlemişiz, filme harcadığımız zamana insan saygı eder ve kapatmaz, filmin sonunu bilmeden kulaklıkları topluyorlar, tv kapatılıyor.!!! Bu konu belki basit, önemsiz gibi görünüyor
ama yolcuya verilmeyen önemi gösteriyor... Lütfen önemsiz gibi görünen bu konuya önem verilsin.
"Hizmet Kalitesi " Misafir
8-9 senedir otobüsle yolculuk yapıyorum hayatım boyunca bu kadar anlayışlı,yolculara saygılı ve servis aksatmayan bir muavin görmedim. Servisini çok beğendim ve 12.30 saatlik yolu 11.30 saatte geldik
"2 saat geç gitti" Misafir
Mersinden ankaraya giderken 23.30da binip 6.30da orada olacağız dedikleri için 7.30a olan ankara- kütahya arası biletim sayenizda yandı ve saatlerce otogarda beklemek zorunda kaldım bir daha kesinlikle tercih etmeyi düşünmüyorum resmen mağdur oldum yolda 2 saat bekleyip hiç bi açıklama yapılmadan başka otobüse aktarıldık ve olan ankaradan aktarma yapacak bize oldu hiç bi şekilde bu mağduriyetimle ilgilenilip geri dönülmedi berbat bigünü sayenizde geçirdim.