scorecardresearch
Mersin Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Mersin otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Mersin otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Ben Turizm 7
Güney Akdeniz 7
Seç Turizm 7
Hatay Öztur 7
Has Turizm Ltd 6
- HEMEN SATIN AL ! -

Mersin otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Mersin bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Otobüs bileti sorgulama işleminizi sitemizden yaparak şehre sefer düzenleyen tüm firmaları ve bilet fiyatlarını bir arada görebilirsiniz. Bunun için arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarihi ekleyerek sorgulama yaptığınızda; size en uygun seferleri listelersiniz. Mersin’e düzenlenen ve Mersin’den diğer şehirlere düzenlenen tüm seferleri sitemiz üzerinden hızlıca görüntülersiniz. Şehre sefer düzenleyen otobüs firmaları 60’dan fazladır.

Bu firmalar arasında ile en çok seyahat gerçekleştirenler bölgede kurulmuş olan; Anamur Zafer, Mersin Seyahat , Şimşek Seyahat, Köksallar, Mersin Vif, Lüks Mersin ve Mersin Villa Seyahattir. Bu firmaları ve daha fazlasının listeleyip seçiminizi yaptıktan sonra ucuz otobüs bileti alımınızı güvenle tamamlayabilirsiniz. Akdeniz’de Kilikya olarak adlandırılan bölgede bulunan şehir; tarih boyunca medeniyetlerin ilgisini çeken bir yer olmuştur. Akdeniz iklimi etkisi altında bulunan şehirde yazlar sıcak ve kurak geçerken, kışlar ılık ve yağışlı olarak yaşanmaktadır. Yılın her döneminde seyahat etmenin kolay olduğu bir şehir olan Mersin’’e indirimli otobüs bileti ile çıktığınız yolculuğunuzda; şehirde bulunurken gezip görebileceğiniz yerleri ve doğal güzelliklerini şöyle sıralayabiliriz.

Mut ilçesi sınırları içinde bulunan Adrassus veya diğer adıyla Balabolu Roma döneminde inşa edilmiş bir kenttir. Şehre tarih içinde farklı medeniyetler de yerleşmiştir. Şehirde karşınıza çıkan kabartmalar ve kilise kalıntısı ilgi çekicidir. Alahan Manastırı Hristiyanlık dini için kutsal kabul edilen iki aziz St. Paul ve Barnabas anısına yaptırılmış bir ibadethanedir. 400’lü yıllarda yaptırılmış olan manastırda mezar bölümleri ve kayalara oyulmuş keşiş odaları da yer almaktadır.

İbadethane duvarlarında yer alan kabartmalar yapının en güzel kısmını oluşturmaktadır. Bu tarihi kalıntıyı Mersin - Karaman kara yolu üzerinde bulunan Geçimli Köyü’nde görebilirsiniz. Ana Ardıç şehrin simgelerinden birisidir. Kadıncık Vadisinin tepesinde bulunan bu ağaç 1107 yaşındadır. 22 metre yüksekliğe sahip olan ağacın çapı ise 3,5 metredir. Silifke ilçesinde bulunan bir başka ağaç ise Bitişik Ağaçtır. Ayrı ayrı büyüyen iki ağacın bir süre sonra birleşerek birlikte gelişmesi ile ortaya çıkmış olan bu doğal güzellik; şehre gelenler tarafından sıkça ziyaret edilmektedir. Cumhuriyet alanı ve antik cadde, Danyal Peygamber’in Kabri, Donuktaş, Gözne kalesi, Adamkayalar ve Kırkkaşık bedesteni görebileceğiniz diğer yerler arasında.

Mersin'e geldikten sonra İstanbul'a hızlıca geçiş yapabilir ve İstanbul Ankara otobüs bileti de alarak Ankara'ya seyahat edebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Iyi sayilir" Misafir
Kac defa kaloriferi sıcaklığını azaltin dememe rağmen beni ciddiye alan olmadi otobus içi sicaklik asiri dercedeydi
"Eksik bilgi, KÖTÜ PERSONEL....." Misafir
Merhaba;

Öncelikle satılan biletler için yapılacak aktarmalı seyahetleri varsa alım esnasında belirtilmesi yapılan zaman planlaması için çok önemli bir katkı sağlayacaktır ki siz bunu belirtmediğiniz için hem maddi hem manevi sıkıntı yaşadım. Ayrıca kendi şirketi içerisinde bile pisikopat şoför olarak tanımlanan birinin (adı Cihanmış bu arada ve bu adam bizim canımızı emanet ettiğimiz kişi) kalkıp neden aktarmaya kaldığımızı sorduğumuzda üstümüze yürümesi hakaret etmesi ve üstüne birde 3 derecelik bir soğukta sabah 5:40'tan 7:30'a kadar araç beklememe neden olduğunuz için size teşekkür mü etmeliyim?
"Yok" Misafir
Yolculara davranış şekli bozukluğu,servis yaparken yolculara hakaretlerde ve sarkıntılık yapma, belirlenen saat aralaığında terminale gelmeme yolcu unutma bileti başkasına satma aynı koltuğu bir den fazla kişiye satma, koltuk aralığının dar alması rahat oturamama sıkıntısı var
"Korkunç" Misafir
13.11.2017 Pazartesi günü saat 9.00'da annemi ve babamı Mersin'den Birecik'e yolcu ettim. Akşam üzeri babam aradı. Firma Mersin'den sonra hiç mola vermemiş. Gaziantep'te yolcu indirirken on dakika beklemiş. Annem 73 babam 80 yaşında.. Annemin ayaklarından rahatsızlığı var. Bu süre içinde babam annemi tuvalete götürmüş. Döndüklerinde otobüsün gitmiş olduğunu onları bir başlarına otogarda bıraktıklarını görmüşler. Soruyorum? Yolcum nerede diye insan sormaz mı? Nasıl iki yaşlı insanı otogarda tek başına bırakıp yoluna gidersin? On dakikayı aşmış olsalar bile ki yaşlı olduklarını biliyorsun, başka bir yol yok muydu onları orada bırakmak yerine? Eşyalarını telefon ediyorlar yeğenleri alıyor otobüsten Birecik'te.. onlarda yarım saat sonra başka bir firmayla Birecik'e gidiyorlar.. Sonuç itibari ile bu firmaya bir daha annemi babamı emanet edemem.
"Müşteri yorumu" Misafir
Araç içi hizmet ve kalite çok memnub edici fakat internet hizmeti yavaş olduğunu söylebilirim. İyi çalışmalar
"2 saat fazla sürdü " Misafir
Bölü'de çok soğuktu şoför klimayı çalıştırmadı
"Nevsehir seyehat " Misafir
otobus gorevlileri ( sofor ve mavin) yolcularla gayet ılıımli , samimi , icten bir sekilde ilgilenmistir . rahat ve guvenli bir yolculuk gecirmemiz icin gorevlerini eksiksiz bir sekilde yapmislardir ... sadece mersin nevsehir yazihanesindeki calisanlar ustunkoru ilgi ve yardimseverlikten uzak bir sekilde hizmet vermektedirler .... genel olarak nevsehir seyehat e tesekkurlerimi sunanirm ...
"Anket" Misafir
Müthiş bir firma tam olarak söylenen sürede yerine varıyor
"Mersin Yusufeli" Misafir
Güzergah çok duraklı olduğu için yorucuydu
"Memnun Kaldık" Misafir
Teşekkürler, temizlikte bir on yıldız daha vermeyi hakkediyorlar. Çok konforluydu. Muavin pırılpırıldı. Giyimi gayet şıktı. Teşekkürler,