scorecardresearch
Mersin Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Mersin otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Mersin otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Ben Turizm 7
Güney Akdeniz 7
Seç Turizm 7
Hatay Öztur 7
Has Turizm Ltd 6
- HEMEN SATIN AL ! -

Mersin otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Mersin bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Otobüs bileti sorgulama işleminizi sitemizden yaparak şehre sefer düzenleyen tüm firmaları ve bilet fiyatlarını bir arada görebilirsiniz. Bunun için arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarihi ekleyerek sorgulama yaptığınızda; size en uygun seferleri listelersiniz. Mersin’e düzenlenen ve Mersin’den diğer şehirlere düzenlenen tüm seferleri sitemiz üzerinden hızlıca görüntülersiniz. Şehre sefer düzenleyen otobüs firmaları 60’dan fazladır.

Bu firmalar arasında ile en çok seyahat gerçekleştirenler bölgede kurulmuş olan; Anamur Zafer, Mersin Seyahat , Şimşek Seyahat, Köksallar, Mersin Vif, Lüks Mersin ve Mersin Villa Seyahattir. Bu firmaları ve daha fazlasının listeleyip seçiminizi yaptıktan sonra ucuz otobüs bileti alımınızı güvenle tamamlayabilirsiniz. Akdeniz’de Kilikya olarak adlandırılan bölgede bulunan şehir; tarih boyunca medeniyetlerin ilgisini çeken bir yer olmuştur. Akdeniz iklimi etkisi altında bulunan şehirde yazlar sıcak ve kurak geçerken, kışlar ılık ve yağışlı olarak yaşanmaktadır. Yılın her döneminde seyahat etmenin kolay olduğu bir şehir olan Mersin’’e indirimli otobüs bileti ile çıktığınız yolculuğunuzda; şehirde bulunurken gezip görebileceğiniz yerleri ve doğal güzelliklerini şöyle sıralayabiliriz.

Mut ilçesi sınırları içinde bulunan Adrassus veya diğer adıyla Balabolu Roma döneminde inşa edilmiş bir kenttir. Şehre tarih içinde farklı medeniyetler de yerleşmiştir. Şehirde karşınıza çıkan kabartmalar ve kilise kalıntısı ilgi çekicidir. Alahan Manastırı Hristiyanlık dini için kutsal kabul edilen iki aziz St. Paul ve Barnabas anısına yaptırılmış bir ibadethanedir. 400’lü yıllarda yaptırılmış olan manastırda mezar bölümleri ve kayalara oyulmuş keşiş odaları da yer almaktadır.

İbadethane duvarlarında yer alan kabartmalar yapının en güzel kısmını oluşturmaktadır. Bu tarihi kalıntıyı Mersin - Karaman kara yolu üzerinde bulunan Geçimli Köyü’nde görebilirsiniz. Ana Ardıç şehrin simgelerinden birisidir. Kadıncık Vadisinin tepesinde bulunan bu ağaç 1107 yaşındadır. 22 metre yüksekliğe sahip olan ağacın çapı ise 3,5 metredir. Silifke ilçesinde bulunan bir başka ağaç ise Bitişik Ağaçtır. Ayrı ayrı büyüyen iki ağacın bir süre sonra birleşerek birlikte gelişmesi ile ortaya çıkmış olan bu doğal güzellik; şehre gelenler tarafından sıkça ziyaret edilmektedir. Cumhuriyet alanı ve antik cadde, Danyal Peygamber’in Kabri, Donuktaş, Gözne kalesi, Adamkayalar ve Kırkkaşık bedesteni görebileceğiniz diğer yerler arasında.

Mersin'e geldikten sonra İstanbul'a hızlıca geçiş yapabilir ve İstanbul Ankara otobüs bileti de alarak Ankara'ya seyahat edebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"2 saat fazla sürdü " Misafir
Bölü'de çok soğuktu şoför klimayı çalıştırmadı
"Nevsehir seyehat " Misafir
otobus gorevlileri ( sofor ve mavin) yolcularla gayet ılıımli , samimi , icten bir sekilde ilgilenmistir . rahat ve guvenli bir yolculuk gecirmemiz icin gorevlerini eksiksiz bir sekilde yapmislardir ... sadece mersin nevsehir yazihanesindeki calisanlar ustunkoru ilgi ve yardimseverlikten uzak bir sekilde hizmet vermektedirler .... genel olarak nevsehir seyehat e tesekkurlerimi sunanirm ...
"Anket" Misafir
Müthiş bir firma tam olarak söylenen sürede yerine varıyor
"Mersin Yusufeli" Misafir
Güzergah çok duraklı olduğu için yorucuydu
"Memnun Kaldık" Misafir
Teşekkürler, temizlikte bir on yıldız daha vermeyi hakkediyorlar. Çok konforluydu. Muavin pırılpırıldı. Giyimi gayet şıktı. Teşekkürler,
"" Misafir
derik için bilet aldım. üç yolda sabah 5 gibi beni indirdiler. servis gelip alacak dediler. diğer firmaların servisi geldi ama starmardin in servisi gelmedi. 1,5 saat yolda bekledim. daha sonra kendi imkanlarım ile derik ilçesine gittim. bir daha asla starmardin firmasını kullanmayacağım....
"Aktarmali seyahat" Misafir
Mersinden saat 10da kalkmasi gereken arac gelmedi bunun yerine 10:10 da baska firmaya ait bir aracla adanaya goturulduk. Orada aktarma yapilarak lider adana otobusune binebildik. Sikintinin arac arizasindan oldugunu soylediler.
"SOFÖR PROBLEMİ" Misafir
ARAÇ SOFÖRÜ YOLCULUK BASLADIKTAN SONRA BENZİN ALDI. GEREKSİZ YERLERDE DURARAK ÇOK FAZLA ZAMAN KAYBEDİLMESİNE RAĞMEN BAZI KİSİLERİN YOL ÜSTÜ DURMA TALEPLERİNİ YERİNE GETİRDİ BAZILARINI GETİRMEDİ. BAZI YERLERDE SEBEP BİLDİRMEDEN DURDU VE BEKLEDİ. TAMAMEN KEYFİYETİ NEDENİYLE ZAMAN KAYBI YASANDI. VARIŞ SAATİ BU DURAKLAMALARI NEDENİYLE ÇOK UZADI.
"Hassasiyet " Misafir
Ben şunu anlayamıyorum : Ben müslüman bir insanım ve bu yüzden Rabbimin üzerimdeki sorumluluklarını yerine getirmek için çabalıyorum. . Siz otobüs firmaları bu konuda yeterince hassas değilsiniz ... İnsanların maddi ihtiyaçları için gösterdiğiniz hassasiyeti manevi ihtiyaçları içinde göstermelisiniz ki bu bence müşteri memnuniyetini daha da arttıraçaktır. Seyahat ederken kaptandan sabah namazı için bir yerde durmasını talep ettim kendisi durmadı ve ileri sürdüğü bahane de çok basit idi. Vaktimiz yok falan .. İnsanların eğer tuvalet ihtiyacı olduğunda hiç vakit yok falan demiyorlar ama namaz için vakit yok demeyi biliyor. . Daima hak hukuk ve adaletten bahsedilen bu ülkede ve firmanin da hiç bir cinsiyet dil din ve ırk ayrımı yapmadığı göz önüne alındığında insana tuhaf geliyor namaz için durmaması.. sadece sabah namazı zamanı biraz bu konuda hassas olunsa eminim problem kalmayacak çünkü diğer vakitlerde genelde problem olmuyor ama sabah namazı daima problem oluyor. . İnanın bu konuda biraz hassas olunsa inanıyorum ki firmanızın başarısı çok daha iyi olacaktır. . Bu şekilde hareket etmek firmanızın ne kadar düşünceli ve değerli olduğunu en güzel şekilde gösterecektir. . Saygılarımla. ..
"" Misafir
Köksallar her zamanki gibi mükemmeldi.