Malatya Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Malatya otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Malatya otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
MALATYA BEYDAGI 5
Medine Turizm 5
malatya zafer turizm 4
Has Bingol 3
Cesur Bingöl 3
- HEMEN SATIN AL ! -

En uygun otobüs bileti sahibi olarak Malatya’ya seyahat edebileceğiniz 40’a yakın firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasından hangisi ile seyahat edeceğinize fiyat karşılaştırması yaparak ve yolcu yorumlarından faydalanarak karar verebilirsiniz. Arama kutucuklarına seyahat edeceğiniz iki şehri ve tarih bilgisini ekledikten sonra bilet ara butonuna tıkladığınızda size en uygun seferleri listelersiniz. Karşınıza gelen ekranda araç içlerinde sunulan hizmetleri de görebilir ve kolayca seçiminizi yaparsınız. Bundan sonra yönlendirmeleri takip ederek biletinizi hızlıca otobüs bileti alabilirsiniz. Bilet bilgileriniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir. Malatya uçak bileti alımınızı da sitemizden yapabilirsiniz.

İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgeleri arasında bir geçiş konumunda olduğundan şehre kara yolu ile ulaşım oldukça kolaydır. Tarihte önemli ticaret yollarının kesişim noktasında bulunduğu ve kuzey-güney, doğu-batı arasında bir kavşak niteliği taşıdığı için her zaman önemli bir şehir olarak görülmüştür. Bu nedenle farklı devletler şehirde varlık göstermiştir. Zengin bir kültürel mirasa sahip olan şehre ucuz otobüs bileti ile seyahat ettiğinizde görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz.

Abdullah Ağa Konağı, Arslantepe Açık Hava Müzesi, Ulu Camii, Eski Şehir Surları, Günpınar Şelalesi, Levent Vadisi. Arslantepe Açık Hava Müzesi; şehirde bulunan en önemli arkeolojik kazı alanı olarak kabul edilmektedir. 1932 yılından beri çalışmalar devam eden alan haftanın her günü ziyarete açıktır. Şehir girişinde bulunan 2 aslan heykeli ve bina kalıntılarında bulunan motifler, kabartmalar şehrin en dikkat çekici eserleridir. Buradan çıkarılan pek çok eşya ve tarihi eseri Malatya Müzesi’ni ziyaret ederek de görebilirsiniz. Battalgazi ilçesinde eski Malatya olarak adlandırılan bölgede bulunan Ulu Camii; şehre Selçukluluar zamanında yapılmış bir ibadethanedir. Kitabesinden 1224 yılında Alaaddin Keykubat zamanında yapıldığı anlaşılmaktadır. Caminin geometrik şekilli çini süslemeleri dikkat çekmektedir.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Kayıp eşya" Misafir
ik sefer yorum yazdım zafer turizm seyahatimde 800 tl tutarında bagajdan cuvalım kayboldu şöför muavin ve sirket müdürü şirket sahibi herkes bukonuda hemfikir kayp var maduriyet var peki neden hala bizim maduriyetimiz giderilmiyor biz sizi arıcaz odeme yapıcaz kaç para diyorlar 800 tl deince içinde altınmı vardı diyorlar
"Eksiklikler" Misafir
Öz elazığlılar firmasını genel olarak en çok kullandığım firmadır. Fakat hep filmler aynı onların bi yenilenmesi lazım. ikramlarda artış olmalı hem çeşit olarak hem zamanlama olarak.. yol boyu tek ikram yetersiz bence. Ayrıca muavinlerin daha güler yüzlü olmalı.. Genel olarak iyi ama bazı muavinler öyle ki soru sormaya korkuyoruz. Verdiğiniz hizmet için teşekkürler :))
"Değerlendirme " Misafir
Düzce’den Malatya’ya saat 3:30 için sitenizden otobüs bileti(öz Elazığlılar) satın aldım. Daha sonra öğrendim ki araç Düzce otogarına uğramıyormuş. Şehir merkezine çok uzak bir dinlenme tesisine giriyormuş, benim de oradan binmem gerekiyormuş. Tesise ulaşmak ise tam bir çile. Otogardan aradılar alelacele gel 3:30 da tesise servis kalkacak dediler. Apar topar taksi tuttum gittim, o araç tam 4:30 da kalktı. Neyse gittik tesise, bekle Allah bekle saat 6 da binebildik şükür dedik. Bindim otobüse bilet numaram 20; fakat koltuk numaram birisine daha satılmış. Bir yer ayarladılar bana koltuk geriye yatmıyor otobüs zaten tangır tungur. Saat 5 de varacağım Malatya’ya 8 den sonra indim. Acı içinde yandığımız şehit cenazesi dönüşü, bana “vay ben öleydim” dedirttiniz.
"İyi geçti" Misafir
İyi geçti sadece internet yoktur.
الرحلة كانت جميلة ولكن فقط بدون انترنيت
"Otogara Giriş" Misafir
Antakya yolcusu olarak 2 kişi kaldık ve otobüs otogara girme yerine otogara 5 km kala bizi servise aktardı.Ben bileti alırken beni ordan oraya aktarsın diye değil otogardan alsın otogara bıraksın diye aldım. Bir daha mecbur kalmadıkça bu firmayı tercih etmeyeceğim. Kimseye de tavsiye etmiyorum.
"Tek kelime ile berbattı. " Misafir
Gecenin 3unde yolun ortasinda indirdi beni ve küçük kızımı. Diyarbakır ve gece 3.yürü yürü korkudan psikolojim bozuldu. Şoför otogar az ilerde deyip indirdi. Üstümüze şu döküldü. Muavine söylüyorum haberim yok diyor. Koltuk ıslandı tamamen. Bari peçete verin dedim peçete yok dedi. Kızımı kucağıma aldım ağladı durdu.yolculuk boyunca bi çay bile ikram etmediler. Hakkımı helal etmiyorum
"" Misafir
Araç çok geç geldi varış noktasına tahmini saatten daha geç ulaştık araç klimaları çalışmıyordu
"" Misafir
Seçenek olarak yolu yürümekten hallice
"" Misafir
Gidişte bilet aldığım koltuk numarasını başkasına vermişler ayrıca.
"" Misafir
Sadece şoförün sigara içmesi ön koltukta oturan yolcular için rahatsız ediciydi.onun haricinde gayet rahat ve güzel bir yolculuktu.