Malatya Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Malatya otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Malatya otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
MALATYA BEYDAGI 34
malatya zafer turizm 25
Medine Turizm 10
Tokat Yıldızı 4
Has Bingol 3
- HEMEN SATIN AL ! -

En uygun otobüs bileti sahibi olarak Malatya’ya seyahat edebileceğiniz 40’a yakın firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasından hangisi ile seyahat edeceğinize fiyat karşılaştırması yaparak ve yolcu yorumlarından faydalanarak karar verebilirsiniz. Arama kutucuklarına seyahat edeceğiniz iki şehri ve tarih bilgisini ekledikten sonra bilet ara butonuna tıkladığınızda size en uygun seferleri listelersiniz. Karşınıza gelen ekranda araç içlerinde sunulan hizmetleri de görebilir ve kolayca seçiminizi yaparsınız. Bundan sonra yönlendirmeleri takip ederek biletinizi hızlıca otobüs bileti alabilirsiniz. Bilet bilgileriniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir. Malatya uçak bileti alımınızı da sitemizden yapabilirsiniz.

İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgeleri arasında bir geçiş konumunda olduğundan şehre kara yolu ile ulaşım oldukça kolaydır. Tarihte önemli ticaret yollarının kesişim noktasında bulunduğu ve kuzey-güney, doğu-batı arasında bir kavşak niteliği taşıdığı için her zaman önemli bir şehir olarak görülmüştür. Bu nedenle farklı devletler şehirde varlık göstermiştir. Zengin bir kültürel mirasa sahip olan şehre ucuz otobüs bileti ile seyahat ettiğinizde görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz.

Abdullah Ağa Konağı, Arslantepe Açık Hava Müzesi, Ulu Camii, Eski Şehir Surları, Günpınar Şelalesi, Levent Vadisi. Arslantepe Açık Hava Müzesi; şehirde bulunan en önemli arkeolojik kazı alanı olarak kabul edilmektedir. 1932 yılından beri çalışmalar devam eden alan haftanın her günü ziyarete açıktır. Şehir girişinde bulunan 2 aslan heykeli ve bina kalıntılarında bulunan motifler, kabartmalar şehrin en dikkat çekici eserleridir. Buradan çıkarılan pek çok eşya ve tarihi eseri Malatya Müzesi’ni ziyaret ederek de görebilirsiniz. Battalgazi ilçesinde eski Malatya olarak adlandırılan bölgede bulunan Ulu Camii; şehre Selçukluluar zamanında yapılmış bir ibadethanedir. Kitabesinden 1224 yılında Alaaddin Keykubat zamanında yapıldığı anlaşılmaktadır. Caminin geometrik şekilli çini süslemeleri dikkat çekmektedir.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"" Misafir
Seçenek olarak yolu yürümekten hallice
"" Misafir
Gidişte bilet aldığım koltuk numarasını başkasına vermişler ayrıca.
"" Misafir
Sadece şoförün sigara içmesi ön koltukta oturan yolcular için rahatsız ediciydi.onun haricinde gayet rahat ve güzel bir yolculuktu.
"" Misafir
Araçtaki priz konumlandırması yüzünden şarj aletim kırıldı. Muavin bagaji rastgele yerleştirdi bağaj zor sığdı ve kırılacak eşyası olanlar madur oldu. Araç aşırı derecede sarsıntılı çalışıyordu. Emniyet kemerleri kullanışsız yapılmıştı.
"Yaptığım en iğrenç yolculuk " Misafir
Malatya dan 2.30 da bindim taşucundan 22 gibi inmem gerekiyordu sitenin söylediği saate göre ve normal şartlarda ama ben 00:40 da indim üstüne muavinle tartıştım saçma sapan açıklamalar yaptı uyarmama rağmen beni yanlış yerde indirdiler yol üzerinde girmediğimiz otogar da kalmadı bu yüzden gemi yi kaçırdım bi gün taşucunda beklemek zorunda kaldım araçta kiler bizim bi sucumuz yok internet yanlış hesap yapıyor gibi sözler le geçiştirdi gereğini yapın lütfen plakayı da aldım verebilirim
"Beğenmedim" Misafir
Araç vaktinden geç kalkıyor ve hiç dikkat etmiyorlar ikram sadece içeçek uzun yol için çok vasat
"ESKİ FİLMLERİ KALDIRIN ARTIK" Misafir
Eski filmler ve eski müzikler var,nezaman binsem hep aynı.mümkünse herzaman güncelleseniz film ve müzikleri daha iyi olacak.
"" Misafir
Holculuktan hiç memnun kalmadım. İkram olarak hiçbir şey verilmedi. Kalite çok düşüktü. Aracın içi temiz değildi.
"öz elazığlalar turizm hakkında " Misafir
öz elazığlılar turizm firmasının 24 ocak 2018 tarihli malatya iskenderun 11,45 arabasına internetten kesmiş olduğum 2 kişilik bileti MALATYA MAŞTİ ŞUBESİ tarafından usulsüzlük yapılarak biletlerin fiziken kesilmediğini öğrendim. daha sonra elazıg şubesini aradığımda biletlerin hazırlanmış olması gerektiği elden verilmesi gerektiğini söylemesine rağmen MALATYA MAŞTI ÖZ ELAZIĞLILAR ŞUBESİ ÇALIŞANI, bileti neden istediğimizi geçip yerimize oturmamızı söyleyip bileti kesmemek konusunda ısrarcı olmuştur. Bu davranışın etik olmadığı kanaatindeyim. Bu davranışta kötü bir niyetin olduğunu düşünüyürum. Gerekli mercilerin ve sorumluların bu konuda önlem almaması durumunda MALATYA TİCARET VE SANAYİ ODALARINA şikayette bulunacağım. Firma yetkililerinin bu konuda hassan olmalarını işlerini usulüne uygun şekilde yapmaları konusunda çalışanlarını uyarmalarını rica ediyorum. Aksi takdirde bir daha bu durumla karşılaşmamak ve başka insanlarında karşılaşmaması için suç duyurusunda bulunacağım.
"Berbat" Misafir
Tek kelimeyle yaptığım en berbat yolculuktu lanet olsun