scorecardresearch
Malatya Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Malatya otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Malatya otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Star Diyarbakır 3
Has Bingol 3
Elazığ Hazar Turizm 3
Cesur Bingöl 2
Öz Elazığlılar 2
- HEMEN SATIN AL ! -

En uygun otobüs bileti sahibi olarak Malatya’ya seyahat edebileceğiniz 40’a yakın firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasından hangisi ile seyahat edeceğinize fiyat karşılaştırması yaparak ve yolcu yorumlarından faydalanarak karar verebilirsiniz. Arama kutucuklarına seyahat edeceğiniz iki şehri ve tarih bilgisini ekledikten sonra bilet ara butonuna tıkladığınızda size en uygun seferleri listelersiniz. Karşınıza gelen ekranda araç içlerinde sunulan hizmetleri de görebilir ve kolayca seçiminizi yaparsınız. Bundan sonra yönlendirmeleri takip ederek biletinizi hızlıca otobüs bileti alabilirsiniz. Bilet bilgileriniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir. Malatya uçak bileti alımınızı da sitemizden yapabilirsiniz.

İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgeleri arasında bir geçiş konumunda olduğundan şehre kara yolu ile ulaşım oldukça kolaydır. Tarihte önemli ticaret yollarının kesişim noktasında bulunduğu ve kuzey-güney, doğu-batı arasında bir kavşak niteliği taşıdığı için her zaman önemli bir şehir olarak görülmüştür. Bu nedenle farklı devletler şehirde varlık göstermiştir. Zengin bir kültürel mirasa sahip olan şehre ucuz otobüs bileti ile seyahat ettiğinizde görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz.

Abdullah Ağa Konağı, Arslantepe Açık Hava Müzesi, Ulu Camii, Eski Şehir Surları, Günpınar Şelalesi, Levent Vadisi. Arslantepe Açık Hava Müzesi; şehirde bulunan en önemli arkeolojik kazı alanı olarak kabul edilmektedir. 1932 yılından beri çalışmalar devam eden alan haftanın her günü ziyarete açıktır. Şehir girişinde bulunan 2 aslan heykeli ve bina kalıntılarında bulunan motifler, kabartmalar şehrin en dikkat çekici eserleridir. Buradan çıkarılan pek çok eşya ve tarihi eseri Malatya Müzesi’ni ziyaret ederek de görebilirsiniz. Battalgazi ilçesinde eski Malatya olarak adlandırılan bölgede bulunan Ulu Camii; şehre Selçukluluar zamanında yapılmış bir ibadethanedir. Kitabesinden 1224 yılında Alaaddin Keykubat zamanında yapıldığı anlaşılmaktadır. Caminin geometrik şekilli çini süslemeleri dikkat çekmektedir.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Yaramaz" Misafir
sitede varış 17:45 gözüküyor 19:30 da indik ve binerken 19:30 da orda oluruz dendi.Saatleriniz uymuyor güncellettirin insanları yanıltmayın.
"Xx" Misafir
Güzeldi sorun yok

"Memnuniyet" Misafir
Yolculuğum gayet iyiydi.personelin yaklaşımı ilgisi oldukça iyiydi.bunun için teşekkür ediyorum.tek sıkıntım varmam gereken saatten biraz fazla sürdü.tum personellerinize tesekkurler hizmetinizi takdir ettim
"Yolculuk çok kötü" Misafir
Belirtilen hareket saatinden yaklaşık 2 saat geç geldi yolculuk boyunca ısıtma sistemi çok kısa aralıklar ile çalıştırılıp kapatıldığından üşüyerek biten bir yolculuk koltuklar bozuk yatınca kalkmıyor mola yerlerinde kapılar acık bırakıldıgı için zaten çalıştırılmayan ısıtma sisteminin yanında birde onun sıkıntısı eklendi yani vermiş olduğun 1 yıldız bile çok fazla
"Uzun süren yolculuk" Misafir
Saat malatyadan bindigim otobüs normalde 19 da iskenderunda olması gerekiyordu, 21 de ancak gelebildim, güzergahın dışına çıkıldı uzun bir yolculuk yaşadım.
"Hızlı ve öfkeli" Misafir
gerçekten hızlı ve öfkelideki gibi hızlı şöferleriniz var ve yiyecek içecek servisiniz güzeldi ama araç konforu biraz daha geelişmesi lazım ama tavsiye ederim
"" Misafir
Merhaba, 16 saat süren bir yolculuk sırasında özellikle vakit geçirmek için, Televizyon veya Film izleme ihtiyacı duyuyorsunuz. Firmanın benim gözümde tek eksiği budur. Şoförler olsun, muavin olsun işini çok güzel ve profesyonelce yapan kişiler.
"Idare eder" Misafir
geçtiğimiz ay Malatya Zafer ile yolculuk yaptım. çok kötü değildi. ortalama hizmet kalitesi var.
"Vangölü Seyahat" Misafir
Saat gece 1.30 olan otobüs 2.30 da geldi 2.45 ye hareket etti. Bı durum Biz memurların mesaiye geç kalmasına neden oldu.
"Klima" Misafir
Klimalar yeterli çalışmıyordu, sıcak şehirlerden geçilmesine rağmen...