scorecardresearch
Antalya Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Antalya’ yazlık ilçeleri nedeniyle en çok seyahat edilen şehirlerin başında gelmektedir. Siz de şehre yolculuk etmek istiyorsanız en ucuz otobüs bileti için aramanızı sitemizden kolaylıkla yapabilirsiniz. Antalya kelimesi Attalos Yurdu anlamını taşımaktadır bunun nedeni şehrin Bergama Kralı 2. Attelos tarafından kurulmuş olmasıdır. Tarih boyunca farklı medeniyetler şehirde varlık göstermişlerdir. Antalya en parlak dönemlerini Türk devletleri egemenliği ile yaşamaya başlamıştır. Antalya’ya seyahat eden yolcuların en çok tercih ettikleri firmalar Antalya Toros Turizm, Batı Antalya, Güney Akdeniz başta olmak üzere şehre sefer düzenleyen tüm otobüs firmaları sitemizde size en uygun fiyatları sunuyor. Özellikle yaz aylarında Dünya’nın pek çok yerinden milyonlarca turisti ağırlayan şehir; Kemer, Kaş, Alanya, Kalkan ve Manavgat gibi tatil beldeleri ile tanınmaktadır. Yaz mevsimi boyunca yoğun yolcu trafiği oluşan şehre ülkenin her şehrinden kolay ulaşım sağlanabilmektedir. Şehirde merkez olarak kullanılan otogar Kepez ilçesinde bulunmaktadır. Şehirde yoğunluğu azaltmak amacıyla farklı ilçelerde de küçük çaplı otogarlar bulunmaktadır. Örnek olarak İstanbul Antalya otobüs bileti alarak Antalya'ya gitmek istiyorsunuz. Sorgulama işleminizi Neredennereye’de yaparak; şehre sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarını ve cazip fiyatları aynı sayfada görüntüleyebilirsiniz. Listelediğiniz sayfada güzergah detaylarını ve otobüslerde sunulan hizmetleri de görmeniz mümkün. Şehre sefer düzenleyen 70’ten fazla otobüs firması arasından dilediğinizi seçerek biletinizi kolayca satın alabilirsiniz. Şehirde yapılan araştırmalar sonucunda bölgede 40 bin yıl öncede yaşam olduğu anlaşılmıştır. Bu özelliği ile şehir ülkedeki en eski yerleşim birimleri arasındadır. Tarih boyunca şehirde yaşayan tüm medeniyetlerden kalma eserleri şehri ziyaretiniz sırasında görebilirsiniz. Hadrian Kapısı eski liman olarak adlandırılan bölgede yer almaktadır. Şehrin en güzel antik kalıntılarından biri olarak kabul edilen kapı; şehri çevreleyen surlara giriş olarak kullanılmıştır. Antalya Limanı yakınında bulunan şehirdeki ilk Türk yapısı Yivli Minare’dir. Selçuklular döneminde inşa edilen ibadethanenin camii yapısı günümüze ulaşamamıştır. Bu nedenle sadece ayakta kalmış olan minare ziyaret edilebilmektedir. Eski Antalya evleri bölgede etkin olan iklimsel özellikler göz önüne alınarak inşa edilmiştir. Akdeniz ikliminin etkin olduğu bölgede; yazlar çok yüksek sıcaklıklarda yaşanırken, kışlar ılık ve yağışlı geçmektedir. Evlerin yapımında güneşi önlemek ve serinlik sağlamak ön planda tutulmuştur. 3 katlı olarak inşa edilen evler geniş taşlıklara sahiptir. Şehir önemli bir yazlık şehir olduğu için geniş konaklama olanaklarına da sahiptir. En uygun otobüs bileti ile ulaştığınız şehirde zevkinize ve bütçenize göre konaklayabileceğiniz bir yeri kolayca bulabilirsiniz. Ancak yaz döneminde şehirde bulunacaksanız otellere önceden rezervasyon yaptırmanız gerektiğini unutmamalısınız.

"Başarılı " Misafir
standart kaliteyi daha uygun fiyatla almış oldum. Sadece ikramları dağıtırken önce bardakları sonra sıcak suyu en sonunda yanında keki getirdi bu sıralamayla bütün yolculara ikramda bulundu. kek gelene kadar çay bitti :) buna daha uygun bi çözüm bulabilirsiniz.
onun dışında güzel bir yolculuktu Teşekkürler.
"" Misafir
araç çok iyi değildi mola yerinde araç istop edince sonrasında çalışmadı ancak itikten sonra çalıştı o yuzden yola çıktığımızda yavaş gelmek zorunda kalktık antalya bolu direk diye bilet aldım ama ankara da 1 saate yakın bekleme yapıldı ama çalışan arkadaşlar çok anlayışlı ve davranışları iyi idi
"Guzel seyahat" Misafir
Çalısmalarınızda basarılarınız devam etmesi.....
"Wifi" Misafir
2 haftada Bir Antalya-Konya Konya-Antalya arasında yolculuk yapıyorum bindigim araçların hepsinde wifi var olarak gözüküyor ama daha wifisi çalışan bi araça binemedim ya wifi var demeyin yada lütfen sorun neyse giderin.
"Hizmet kaliteniz" Misafir
Hizmet kaliteniz çok düşük,siz insanları bedavaya götürüp getirmiyorsunuz bunu unutmayın,kulaklıklarınız çalışmıyor,minibüs gibi her yerde duruyosunuz,kaloriferinizi bile ayarlayamıyorsunuz ki biz sıcaktan bunaldık okadar sizi uyarmamıza rağmen yolcuları dinlemiyorsunuz,tvlere film yükleyin tv çekmiyor,diğer firmalara bakın bir nasıl davranıyolar yolculara örnek alın,mola zamanında muavin bağırarak anos yapıcağına kayıt var onları kullanın.ben bir daha bu firmayla yolculuk yapmam etrafımdaki gerkesede anlatırım,yolculardan gelen şikayetlerle ilgilenin
"şikayet" Misafir
merhaba.Bu degerlendirmeyi diger yolculara örnek olsun ASLA ses turizmle yolculuk yapmasnlar diye yapıyorum.
Saat 10,30 da Antalyadan kalkan otobüsümüz ertesi gün saat 10-10,30 civarı yozgatta olmadı gerekirken saat 15'i gecerek yozgatta oldu!!inanılacak gibi degil.Üst üste defalarca bozulan otobüs,en son afyonda saatlerce bizleri bekletti.Otobüsün kapılarını acıp,arkada bir aracta klimaları acıp sıcacık oturan şoförler ve muavin beyler yüzünden resmen donduk!Saatlerce ne bi acıklama,ne bi özür dilediler.Kendilerine sordugumuzda tesiste oturun sıcak dediler saka gibi!iki cocuğum ve annemle resmen rezil olduk!donduk o sogukta!daha sonra kendi aralarında konusurken "bunu ogün yaptırsaydınız bugün basımıza bu gelmicekti" diyeydi!remen bile bile bu şekilde yola cıkmıslar!
ses turizmi aradık şikayet etmek için bizi nie arıyosunz dediler!hiçbi çözüm,hiçbi telafi yapılmadı!birdaha asla tercih etmicem!ve bunu herkesle paylasıcam!
"Teşekkürler güzel bir yolculuktu" Misafir
Teşekkürler güzel bir yolculuktu
"Sigara" Misafir
Şoförün içtiği sigaranın kokusu çok rahatsız edici, oda spreyi daha kötü bir kokuya neden oluyor. Şoför sigara içerken pencereyi hafif aralarsa sorun olmuyor sanırım.
"Şikayet" Misafir
antalya aksaray arası seyahat ettim. akseki mola yerinde araba çalışmadı(aküsü bitti heralde) yolcular otobüsü itti öyle çalıştı.ben diğer süha nın arabasındaydım aksararaya yaklaşınca yapılcan tesislerinde yaklaşık 45 dak mola verdi bu seferde bizi başka arabaya aktardılar belediye otobüsümü bu kardeşim Aksaray terminali oraya çok yakın boşuna 45 dak. diğer otobüsü bekledik 15 tl terminal parası vermemek için bunlar yapılmaz.inşallah bu şikayetimi değerledirirsiniz.27.10 2015/ 23.00 yolcusuyum.
"Berbattı" Misafir
Hayatımda gördüğüm en tecrubesiz muavindi insanlari inmek istedikleri otogarda bile indirmediler valizleri arkadaymis diye dudulluda inecek yolcuyu Esenler'de uyandiracak kadar işlerini kontrol etmeyen beceriksizler tek güzel yanı erken vardılar gecikmediler