Isparta Antalya Otobüs Bileti

Isparta Antalya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 15,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 128 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 21dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. Isparta Antalya arası giden otobüs firmaları ortalama 30 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Isparta Petrol firmasıdır.

Isparta Antalya bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Isparta Antalya bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Isparta Antalya otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Isparta Antalya Otobüs Biletleri

Isparta Antalya otobüs bileti mi aradınız? Isparta Antalya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Iladriyanus Kapısı, Antalya surunun en muhteşem kapısıdır. Parka giden yol üzerindedir. Kapının sağ ve solunda surlar görülmektedir. Halk buna Mermer Kapı demektedir. Bu kapıyı Roma İmparatorlarından Hadriyanus miladi 130 yılında Antalya’ya gelince yaptırmıştır. Bu kapı üç gözlüdür. Latince Kitabesi vardır. Kapıda Korent tarzında mermer sütunlar vardır. Kapının üstünde imparator ve ailesinin heykelleri vardı. Bu kapıyı Selçuklular yeniden inşa etmişlerdi.

Korkut Camii, Antalya eserlerinden biridir. Kesik Minare diye de anılan camidir. Bir Roma tapınağıdır. Dördüncü yüzyılda kiliseye çevrilmiştir. Selçuklular da bunu cami yapmışlardır. Yapısı mermerdir. 1896’da yanmıştır.

Yivli Minare, Antalya’nın bir sembolüdür. Yıkılmış bir camiye aitti. Bu bina bir kilise iken Anadolu Selçuk Sultanlarından Alaaddin Keykubat I tarafından 1218-1238 tarihlerinde camiye çevrilmiştir. Minarenin alt kısmı kesme ve yontma taştan kare şeklindedir. Üst kısmı sırlı açık mavi renkli tuğlalardan yapılmıştır. Minare aşağıdan yukarı yivli olarak yapılmıştır. Yüksek ve güzel bir minaredir. Cami yıkılınca yerine 1373’de bugünkü cami yapılmıştır. Üzeri altı kubbeli ve kiremitle örtülüdür. Şimdi Arkeoloji Müzesi olarak kullanılmaktadır.
 
Gül diyarı Isparta’dan, güneşin bir başka aydınlattığı Torosların eteğindeki Antalya’ya otobüsle kısa sürede konforlu bir otobüs yolculuğuyla ulaşmak için NeredenNereye.com’dan yararlanabilirsiniz. Antalya’da birbirinden güzel plajlarda güneşlenebilir, Akdeniz güneşinin yenileyen etkisini yüzünüzde hissederken deniz keyfi yapabilir, dünya mutfağından restoranlarda farklı yemekler deneyebilir, Toroslarda kayak yapabilir, yaylaların temiz suyu ve oksijeniyle canlanmanın keyfine varabilirsiniz. 
Isparta’dan Antalya’ya seferler düzenleyen otobüs firmalarının bilgilerini NeredenNereye.com’da detaylı olarak bulabilirsiniz. Isparta-Antalya otobüs yolculuğunuz için en uygun fiyatlı otobüs biletini de yine sistemdeki fiyat karşılaştırmaya izin veren ekran yardımıyla seçebilirsiniz. En iyi fiyatla en keyifli otobüs yolculuğunu yapmak için NeredenNereye.com’da biraz gezinmeniz yeterli. 
Isparta Antalya otobüs bileti mi aradınız? Isparta Antalya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Isparta Antalya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Alaşehir Sarıkız Turizm 19 TL
Öz Elbistan 20 TL
Metro Turizm 20 TL
Isparta Petrol 21 TL
Lüks Karadeniz 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Isparta Hakkında
Nüfus:
289,203
Yüzölçümü:
8.871,08 km²
Plaka:
32
Telefon kodu:
(246)
Otogar:
Isparta Otogarı
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.