Mersin Otobüs Bileti

Mersin Otobüs Bileti

Mersin Otobüs Biletleri

Mersin Otobüs Bileti Fiyatları

Mersin otobüs bileti talep edilen illere baktığımızda en çok Karaman, Adana, Konya, Niğde, Antalya ve İstanbul’dur. Ayrıca bu şehirden sonra Toroslar, Çamlıyayla ve Tarsus gibi ilçeler en çok uğranılan destinasyonlardır. Otogara geldiğinizde kalabalık ama bir o kadar geniş bir terminal ile karşılaşacaksınız. Gezinizin rotasını çıkarmadan keyifli bir gezi planı için önce dönüş biletinizi de şimdiden almanızı tavsiye ederiz

Silifke, Kızkalesi, Çamlıyayla, Tarsus ve daha birçok doğal güzelliğe sahip olan, Akdeniz’in en huzurlu şehrine biletini Neredennereye.com’da bulabilirsiniz. Firmalar, en ucuz bilet ve daha birçok önemli bilgiyi sizin için derledik.

Mersin Otobüs Firmaları

Şehre yolculuk planınızı yaptıysanız, destinasyon bilginizi ve tarihi seçerek şehre sefer düzenleyen tüm firmaları görebilirsiniz. Ulusoy başta olmak üzere, Varan, Metro, Uludağ, Köksallar, Lüks, Mersin, Mersin Koç, Mersin Seyahat, Mersin Vif, Taşucu Denizkızı, Nevtur, Kontur şirketlerinden günde en az bir kere Mersin’e bilet satışı yaparak sefer düzenliyor. Firmalar, birbirinden farklı özelliklerle yolculara hizmet veriyor.

 

İyi bir yolculuk için aradığınız özellikleri sizden iyi kimse bilemez. Otobüsünüzde İnternet, Wc, koltuk düzeni ya da Lig Tv özelliği arayabilirsiniz. Otogarda firma yetkilisine bu bilgileri tek tek sormak hem vakit olacağından hem de sıkıcı olacağından, biz bu bilgilerin hepsini size güncel olarak sunuyoruz. Siz istediğiniz özelliklere göre aracınızı kendiniz seçip, yalnızca 2 adımda satın alabilirsiniz.

Mersin Otobüs Bileti
Mersin - 5 Günlük Hava Tahmini
25 May Cumartesi
açık
20,3 °C
açık
26 May Pazar
açık
25,4 °C
açık
27 May Pazartesi
açık
26,4 °C
açık
28 May Salı
açık
29,4 °C
açık
29 May Çarşamba
parçalı az bulutlu
30,7 °C
parçalı az bulutlu