Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Mersin Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Mersin’e düzenlenen ve Mersin’den diğer şehirlere düzenlenen tüm seferleri sitemiz üzerinden hızlıca görüntülersiniz. Otobüs bilet sorgulamanızı www.neredennereye.com adresinden yaparak şehre sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarını ve bilet fiyatlarını bir arada listeleyebilirsiniz. Şehre sefer düzenleyen otobüs firmaları 60’dan fazladır. Bu firmalar arasında ile en çok seyahat gerçekleştirenler bölgede kurulmuş olan; Anamur Zafer, Mersin Seyahat , Şimşek Seyahat, Köksallar, Mersin Vif, Lüks Mersin ve Mersin Villa Seyahattir. Bu firmaları ve daha fazlasının listeleyip seçiminizi yaptıktan sonra ucuz otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz. Akdeniz’de Kilikya olarak adlandırılan bölgede bulunan şehir; tarih boyunca medeniyetlerin ilgisini çeken bir yer olmuştur. Akdeniz iklimi etkisi altında bulunan şehirde yazlar sıcak ve kurak geçerken, kışlar ılık ve yağışlı olarak yaşanmaktadır. Yılın her döneminde seyahat etmenin kolay olduğu bir şehir olan Mersin’’e yolculuğunuzda; şehirde bulunurken gezip görebileceğiniz yerleri ve doğal güzelliklerini şöyle sıralayabiliriz. Mut ilçesi sınırları içinde bulunan Adrassus veya diğer adıyla Balabolu Roma döneminde inşa edilmiş bir kenttir. Şehre tarih içinde farklı medeniyetler de yerleşmiştir. Şehirde karşınıza çıkan kabartmalar ve kilise kalıntısı ilgi çekicidir. Alahan Manastırı Hristiyanlık dini için kutsal kabul edilen iki aziz St. Paul ve Barnabas anısına yaptırılmış bir ibadethanedir. 400’lü yıllarda yaptırılmış olan manastırda mezar bölümleri ve kayalara oyulmuş keşiş odaları da yer almaktadır. İbadethane duvarlarında yer alan kabartmalar yapının en güzel kısmını oluşturmaktadır. Bu tarihi kalıntıyı Mersin - Karaman kara yolu üzerinde bulunan Geçimli Köyü’nde görebilirsiniz. Ana Ardıç şehrin simgelerinden birisidir. Kadıncık Vadisinin tepesinde bulunan bu ağaç 1107 yaşındadır. 22 metre yüksekliğe sahip olan ağacın çapı ise 3,5 metredir. Silifke ilçesinde bulunan bir başka ağaç ise Bitişik Ağaçtır. Ayrı ayrı büyüyen iki ağacın bir süre sonra birleşerek birlikte gelişmesi ile ortaya çıkmış olan bu doğal güzellik; şehre gelenler tarafından sıkça ziyaret edilmektedir. Cumhuriyet alanı ve antik cadde, Danyal Peygamber’in Kabri, Donuktaş, Gözne kalesi, Adamkayalar ve Kırkkaşık bedesteni görebileceğiniz diğer yerler arasında. Mersin otobüs biletlerine hızlıca ulaşmak için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Android ve iOS markette bulabileceğiniz uygulamayı mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Seyahatlerini sitemizden aldıkları ucuz otobüs biletleri ile gerçekleştirmiş olan yolcuların otobüs firmaları hakkındaki değerlendirme ve yorumlarına da ulaşabilirsiniz. Siz de kendi yorumunuzu paylaşabilirsiniz.
"Gecikmeli Yolculuk" Misafir
Yolculuğum otobüsün dolmuş gibi her durakta yolcu indirmesinden dolayi gecikmeli ve yorucu geçti.
"Dikkat edilmesi." Misafir
araç satında gelmedi tv bozukmuş .
"Memnuniyetsizlik" Misafir
13:30 da ulaşmamız gerekirken 14.30 da ulaştık.
"Öneri" Misafir
Star Diyarbakır ile seyahat etmeyin yer yoksa o gün bir sonraki günü bekleyin...
"HİÇ ŞAŞIRMADIM" Misafir
İki yıl önce İzmir-Mersin istikametine bu firmayı kullandım, berbattı... Tövbe ettim ancak son anda izmire gitmek için bileti buradan buldum, bilet alırken 12.30 saat yol yazıyor; otobüs 15 saatte zor vardı, motor arızalı olduğu için 70km nin üzerinde hareket edemiyor. ikram sıfır, gürültü patırtı haddinden fazla, araç kaptırmayla çalışacak vaziyette, muavine bişey sorulmuyor...
Daha ne diyeyim, umarım bi daha bu firmayla karşılaşmam.
"Basılı bilet" Misafir
İnternetten bilet almıştım.Gidiş sırasında basılı bileti görevli getirip verdi.Dönüşte de aynı uygulama olacaktır diye bekledim. Ama olamadı. İstediğimde ise yazıhaneden almanız gerekiyor cevabını aldım.Uygulamada standart yok.
"Lider adana" Misafir
kaptanın özellikle namaz konusunda göstermiş olduğu yakın ilgiye teşekkür ederim
"Servis Problemi" Misafir
Mersin'de otogar eyleminden ötürü bir çok firma tarsus ve adanadan hareket ettiği biliniyor, fakat bir çok firma mersinden servisler ile otobüsün asıl kalkacağı yere giderken Özlem Diyarbakır firması Mersin hareketli bilet olmasına rağmen tarsustan kalkacak otobüs için Mersinden herhangi bir servis koymaması mağduriyete sebebiyet vermiştir. Umarım bu problem giderilir.
"Şikayet" Misafir
Tam bir rezalet
"Memnuniyet" Misafir
Teşekkür ederim.