Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Antalya Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Antalya’ yazlık ilçeleri nedeniyle en çok seyahat edilen şehirlerin başında gelmektedir. Siz de şehre yolculuk etmek istiyorsanız en ucuz otobüs bileti için aramanızı sitemizden kolaylıkla yapabilirsiniz. Antalya kelimesi Attalos Yurdu anlamını taşımaktadır bunun nedeni şehrin Bergama Kralı 2. Attelos tarafından kurulmuş olmasıdır. Tarih boyunca farklı medeniyetler şehirde varlık göstermişlerdir. Antalya en parlak dönemlerini Türk devletleri egemenliği ile yaşamaya başlamıştır. Antalya’ya seyahat eden yolcuların en çok tercih ettikleri firmalar Antalya Toros Turizm, Batı Antalya, Güney Akdeniz başta olmak üzere şehre sefer düzenleyen tüm otobüs firmaları sitemizde size en uygun fiyatları sunuyor. Özellikle yaz aylarında Dünya’nın pek çok yerinden milyonlarca turisti ağırlayan şehir; Kemer, Kaş, Alanya, Kalkan ve Manavgat gibi tatil beldeleri ile tanınmaktadır. Yaz mevsimi boyunca yoğun yolcu trafiği oluşan şehre ülkenin her şehrinden kolay ulaşım sağlanabilmektedir. Şehirde merkez olarak kullanılan otogar Kepez ilçesinde bulunmaktadır. Şehirde yoğunluğu azaltmak amacıyla farklı ilçelerde de küçük çaplı otogarlar bulunmaktadır. Otobüs bileti sorgulama işleminizi Neredennereye’de yaparak; şehre sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarını ve cazip fiyatları aynı sayfada görüntüleyebilirsiniz. Listelediğiniz sayfada güzergah detaylarını ve otobüslerde sunulan hizmetleri de görmeniz mümkün. Şehre sefer düzenleyen 70’ten fazla otobüs firması arasından dilediğinizi seçerek biletinizi kolayca satın alabilirsiniz. Şehirde yapılan araştırmalar sonucunda bölgede 40 bin yıl öncede yaşam olduğu anlaşılmıştır. Bu özelliği ile şehir ülkedeki en eski yerleşim birimleri arasındadır. Tarih boyunca şehirde yaşayan tüm medeniyetlerden kalma eserleri şehri ziyaretiniz sırasında görebilirsiniz. Hadrian Kapısı eski liman olarak adlandırılan bölgede yer almaktadır. Şehrin en güzel antik kalıntılarından biri olarak kabul edilen kapı; şehri çevreleyen surlara giriş olarak kullanılmıştır. Antalya Limanı yakınında bulunan şehirdeki ilk Türk yapısı Yivli Minare’dir. Selçuklular döneminde inşa edilen ibadethanenin camii yapısı günümüze ulaşamamıştır. Bu nedenle sadece ayakta kalmış olan minare ziyaret edilebilmektedir. Eski Antalya evleri bölgede etkin olan iklimsel özellikler göz önüne alınarak inşa edilmiştir. Akdeniz ikliminin etkin olduğu bölgede; yazlar çok yüksek sıcaklıklarda yaşanırken, kışlar ılık ve yağışlı geçmektedir. Evlerin yapımında güneşi önlemek ve serinlik sağlamak ön planda tutulmuştur. 3 katlı olarak inşa edilen evler geniş taşlıklara sahiptir. Şehir önemli bir yazlık şehir olduğu için geniş konaklama olanaklarına da sahiptir. En uygun otobüs bileti ile ulaştığınız şehirde zevkinize ve bütçenize göre konaklayabileceğiniz bir yeri kolayca bulabilirsiniz. Ancak yaz döneminde şehirde bulunacaksanız otellere önceden rezervasyon yaptırmanız gerektiğini unutmamalısınız.
"Bir daha ASLA" Misafir
Star Batman resmen beni rezil etti. Yol üstünde şehir içi dolmuşlar gibi yolcu almalar, dinlenme tesisini unutup geçtikten sonra geri dönmeler, suratsız muavin ve konuşmaktan aciz şoförler... İkram da kötüydü. Muavin arkada yattığından ortada su isteyecek kimse de yok. Her şeyi geçtim; benim gibi Gaziantep'e gidecekleri Adana'nın bir tesisinde indirip başka araçla gönderdiler. Bir daha asla uzun yolculuklarda özellikle böyle firmalarla iş yapmam. İşinizi severek yapın ya da başka bir iş yapın.
"Şikayet" Misafir
HOST ARKADASLAR BİRAZ DAHA SEVİYELİ KÜLTÜRLÜ KİŞİLER İÇİNDEN SEÇİLİRSE EMİNİM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ DAHA ÜST SEVİYELERE ÇIKACAKTIR. KONYAYA KADAR ARAÇTA GÖREV YAPAN ARKADASIN KÜFÜR ETTİĞİNİ BİLE DUYDUM ANINDA MÜDAHALE ETTİM ÇÜNKÜ EŞİM VAR YANIMDA ''BAK BURDA AİLE VAR EFENDİ KONUŞ DEDİM '' ÇOCUK NE BİR CEVAP NE BİR ÖZÜR SÖYLEDİĞİM GİBİ BİRAZ DAHA KÜLTÜR SEVİYESİ YÜKSEK TUTULURSA ÇOK DAHA İYİ OLUR. İYİ ÇALIŞMALAR KOLAY GELSİN
"Çayırağası ile yolculuk" Misafir
Gaziantepli olarak birkez daha gurur duydum böyle bir otobüs firmalarımız var olduğu için antalyaya giderken ki berbat otobüs yolculuğumu unutturdu bana herkese teşekkür ederim ve Gaziantepli olarak sizlerde tavsiyem otobüs firmalarımızdan şaşmayalım herkese iyi yolculuklar
"Metro turizm" Misafir
Adam yerine koymuyorlar dalga geciyorlar insanlarla.
"Antalya - Kahramanmaraş" Misafir
Gülaras Turizm'e ait otobüsün Antalya Otogarına geç gelmesiyle başlayan yolculuğumuz pek de iyi geçmedi. Biletimi Kahramanmaraş'a almama rağmen bindiğim otobüsün Kahramanmaraş'a girmemesinden dolayı Adana'da başka bir otobüse geçmek zorunda kaldım. Bunun yanında kimin hangi koltuğa bineceği konusunda otobüste sürekli karışıklık hakimdi. Tarsus'ta inmesi gereken bir adamı da Adana'da durumu farkedip indirdiler. Varış saati 08:30 görünürken 11:30 da gelebildik.
"Şikayet" Misafir
Metro firmasıyla yolculuk yaptım. Daha konforlu olabilirdi. Benim oturduğum 13 numaralı koltuğun önündeki koltuk tutma yeri kırıktı. Televizyon ses giriş yeri bozuk ve kırıktı. Televizyonu kullanamadım.
"Kötü" Misafir
Yaptığım en kötü yolculuklardan bitanesi . ne otobüs ne hostes ise yaramaz
"ÇOK KÖTÜ BİR DENEYİM" Misafir
Lüks Kahramanmaraş Turizm ile Antalya ilinden Adana iline seyahat ettim. Yolculuğumun kötü geçeceği Antalya ilinde otogarda belli olmuştu. Otobüs 20.50 de geldi. 30 dakika gecikme ile hakeret ettik. Bagajımı verdiğim sırada firmanın Adana iline yolcu almadığını söylediler. Beni Adana otogarına bırakamayacaklarını, Adana iline girince müsait bir yerde beni indireceklerini söylediler. Otobüse bindiğimiz andan itibaren de kabus dolu yolculuk başladı. Otobüste ne bir tv kanalı yayını vardı, ne de doğru düzgün bir kulaklık vardı. Aracın kliması çalışmıyordu. Temmuz sıcağında terleye terleye yolculuk yaptım. Çok çok kötü bir deneyimdi. Sanırım Turizm şirketinin isminin başında yer alan Lüks tabiri beni yanılttı. Otobüs şoförü Silifke'ye 40 km kala bir yerde mola verdi. Orada da beni Adana iline giden başka bir firmaya ait araca binmemi söyledi. Tartışmalardan sonra ben o araca bindim. Avukatım ilgileniyor bu durumla. Yakında şirketinize ve diğer Lüks Kahramanmaraş Turizm firmasına gerekli tebligatların tebliğ edileceğini düşünüyorum. Ben yandım başka kişiler yanmasın.
"" Misafir
İlgili seferin genç muavini yolculara karşı hiç kibar değildi. Bir şey istesen kafa atacakmış gibi bir ruh hali içindeydi. Böyle kurumsal firmalara bu şekilde bi hizmet hiç yakışmıyor. Bunun dışında araç çok konforlu ve ne nezihti. Güzel bir yolculuk geçirdik. Kaptanımıza teşekkürler :)
"Uludag cok iyi firma" Misafir
Gerek fiyati gerek kalitesiyle gerçekten iyi bir firma