Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Antalya Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Antalya’ yazlık ilçeleri nedeniyle en çok seyahat edilen şehirlerin başında gelmektedir. Siz de şehre yolculuk etmek istiyorsanız en ucuz otobüs bileti için aramanızı sitemizden kolaylıkla yapabilirsiniz. Antalya kelimesi Attalos Yurdu anlamını taşımaktadır bunun nedeni şehrin Bergama Kralı 2. Attelos tarafından kurulmuş olmasıdır. Tarih boyunca farklı medeniyetler şehirde varlık göstermişlerdir. Antalya en parlak dönemlerini Türk devletleri egemenliği ile yaşamaya başlamıştır. Antalya’ya seyahat eden yolcuların en çok tercih ettikleri firmalar Antalya Toros Turizm, Batı Antalya, Güney Akdeniz başta olmak üzere şehre sefer düzenleyen tüm otobüs firmaları sitemizde size en uygun fiyatları sunuyor. Özellikle yaz aylarında Dünya’nın pek çok yerinden milyonlarca turisti ağırlayan şehir; Kemer, Kaş, Alanya, Kalkan ve Manavgat gibi tatil beldeleri ile tanınmaktadır. Yaz mevsimi boyunca yoğun yolcu trafiği oluşan şehre ülkenin her şehrinden kolay ulaşım sağlanabilmektedir. Şehirde merkez olarak kullanılan otogar Kepez ilçesinde bulunmaktadır. Şehirde yoğunluğu azaltmak amacıyla farklı ilçelerde de küçük çaplı otogarlar bulunmaktadır. Otobüs bileti sorgulama işleminizi Neredennereye’de yaparak; şehre sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarını ve cazip fiyatları aynı sayfada görüntüleyebilirsiniz. Listelediğiniz sayfada güzergah detaylarını ve otobüslerde sunulan hizmetleri de görmeniz mümkün. Şehre sefer düzenleyen 70’ten fazla otobüs firması arasından dilediğinizi seçerek biletinizi kolayca satın alabilirsiniz. Şehirde yapılan araştırmalar sonucunda bölgede 40 bin yıl öncede yaşam olduğu anlaşılmıştır. Bu özelliği ile şehir ülkedeki en eski yerleşim birimleri arasındadır. Tarih boyunca şehirde yaşayan tüm medeniyetlerden kalma eserleri şehri ziyaretiniz sırasında görebilirsiniz. Hadrian Kapısı eski liman olarak adlandırılan bölgede yer almaktadır. Şehrin en güzel antik kalıntılarından biri olarak kabul edilen kapı; şehri çevreleyen surlara giriş olarak kullanılmıştır. Antalya Limanı yakınında bulunan şehirdeki ilk Türk yapısı Yivli Minare’dir. Selçuklular döneminde inşa edilen ibadethanenin camii yapısı günümüze ulaşamamıştır. Bu nedenle sadece ayakta kalmış olan minare ziyaret edilebilmektedir. Eski Antalya evleri bölgede etkin olan iklimsel özellikler göz önüne alınarak inşa edilmiştir. Akdeniz ikliminin etkin olduğu bölgede; yazlar çok yüksek sıcaklıklarda yaşanırken, kışlar ılık ve yağışlı geçmektedir. Evlerin yapımında güneşi önlemek ve serinlik sağlamak ön planda tutulmuştur. 3 katlı olarak inşa edilen evler geniş taşlıklara sahiptir. Şehir önemli bir yazlık şehir olduğu için geniş konaklama olanaklarına da sahiptir. En uygun otobüs bileti ile ulaştığınız şehirde zevkinize ve bütçenize göre konaklayabileceğiniz bir yeri kolayca bulabilirsiniz. Ancak yaz döneminde şehirde bulunacaksanız otellere önceden rezervasyon yaptırmanız gerektiğini unutmamalısınız.
"ÇOK KÖTÜ BİR DENEYİM" Misafir
Lüks Kahramanmaraş Turizm ile Antalya ilinden Adana iline seyahat ettim. Yolculuğumun kötü geçeceği Antalya ilinde otogarda belli olmuştu. Otobüs 20.50 de geldi. 30 dakika gecikme ile hakeret ettik. Bagajımı verdiğim sırada firmanın Adana iline yolcu almadığını söylediler. Beni Adana otogarına bırakamayacaklarını, Adana iline girince müsait bir yerde beni indireceklerini söylediler. Otobüse bindiğimiz andan itibaren de kabus dolu yolculuk başladı. Otobüste ne bir tv kanalı yayını vardı, ne de doğru düzgün bir kulaklık vardı. Aracın kliması çalışmıyordu. Temmuz sıcağında terleye terleye yolculuk yaptım. Çok çok kötü bir deneyimdi. Sanırım Turizm şirketinin isminin başında yer alan Lüks tabiri beni yanılttı. Otobüs şoförü Silifke'ye 40 km kala bir yerde mola verdi. Orada da beni Adana iline giden başka bir firmaya ait araca binmemi söyledi. Tartışmalardan sonra ben o araca bindim. Avukatım ilgileniyor bu durumla. Yakında şirketinize ve diğer Lüks Kahramanmaraş Turizm firmasına gerekli tebligatların tebliğ edileceğini düşünüyorum. Ben yandım başka kişiler yanmasın.
"" Misafir
İlgili seferin genç muavini yolculara karşı hiç kibar değildi. Bir şey istesen kafa atacakmış gibi bir ruh hali içindeydi. Böyle kurumsal firmalara bu şekilde bi hizmet hiç yakışmıyor. Bunun dışında araç çok konforlu ve ne nezihti. Güzel bir yolculuk geçirdik. Kaptanımıza teşekkürler :)
"Uludag cok iyi firma" Misafir
Gerek fiyati gerek kalitesiyle gerçekten iyi bir firma
"Öneri" Misafir
Merhaba ikram yapan arkadaşlar daha kibar olabilir. Eğitim Muhakkak tir hizmet sektöründe bir eğitim verilmesi gerekir personelleri
Tavsiye edebileceğimiz bir firma
"Yolculuk" Misafir
yol berbattı ama şoförümüz ve muavinimizden çok memnun kaldık
"Çok kötü" Misafir
Eşim ve cocuklar yolculuk yaptılar, cok kötü bir yolculuk oldugunu söylediler.
Birkere servis yapıldı. Onda da sadece içecek verildi.
temizlik ve koku berbatti.
wifi acmalarıni rica ettigimizde 80 tl internet ücreti verdiklerini söyleyip of pofla açtilar.
Akdeniz üni. Hukuk fak. Ögretim üyesiyim. Bu anlayışla bu firmayı sadece kötüleyebilirim. Muavınin iyiniyeti hizmetin kötülügünu ve söförun asık suratını ve heryerde birileriyle kavgaya varan tartışmalarini kurtarmaz.
"Genel olarak iyi" Misafir
Genel olarak iyi
"Şikayet" Misafir
Servis hizmeti görevlilerin yaklaşımı araç koltukları tek kelime ile berbattı tekrar kesinlikle tercih etmem. Dönüş biletimi kamil koç tan aldım.
"Tam bir fiyasko" Misafir
Sitede yazan otobüs özelliklerinin çoğu yoktu yani insanları kandırarak bilet satıyorlar.Herkese tavsiyem eğer Doğu'ya gidecekseniz 10-20 tl fazla verip diyarbakır firmalarımdan bilet alın.Otobüslerinin en kötüsü 2012 model. Donanım servis temizlik açısından cok iyiler...Ayrıca saat 10.30 da gideceğim yere varmam gerekirken Urfa otogarda 50 dk beklettiler bizi otobüs dolsun diye.Size tavsiyem uzak durun STAR BATMAN dan.
"Şikayet" Misafir
Bilet alırken koltuk no:2 idi.Mersin de ayni firma başka otobüse bizi aktardi.Neresi boşsa oraya oturun diyorlar.2-3 kez otobüste yer değiştirdim.Nezaket diye birşey yok zaten.Yapilan muamele insan degil esya muamelesi gibiydi.Ayni firmayla ilk ve son yolculuğum oldu.