Nevşehir Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Nevşehir Otobüs Firmaları

Nevşehir Otobüs Firmaları
Nevşehir otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Nevşehir otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Öncü Seyahat 3
Tokat Yıldızı 2
Best Van Turizm 2
Medine Turizm 1
Elazığ Murat Turizm 1
- HEMEN SATIN AL ! -

Nevşehir otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Nevşehir bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Otobüs bileti rezervasyon, bilet arama ve satın alma işlemlerinizin hepsini sitemiz üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için mobil uygulamamızı kullanmanız da mümkün. AppStore ve Google PlayStore’da bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca Nevşehir uçak bileti alımı da yapabilirsiniz.

Neredennereye’de bilet araması yaptığınızda her zaman firmaların indirimli fiyatlarına ulaşırsınız. Sitenin üst kısmında bulunan arama kutucuklarını gerekli bilgiler ile doldurduktan sonra bilet ara butonuna tıklayarak size en uygun seferleri listelersiniz. Bu seferler arasından seçiminizi kolaylıkla yapabilmeniz için seyahat edebileceğiniz tüm firmaların tekliflerini bir arada aynı sayfada listelersiniz.

Yolculuk yapacağınız seferi belirledikten sonra biletinizi satın almak için yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli. Peri bacaları, el işçiliği çanak çömlekleri ve üzüm bağları ile İç Anadolu’da en çok turist çeken yerlerin başında gelir Nevşehir. Kapadokya olarak adlandırılan bölgenin içinde yer alan şehir yılın her dönemi farklı şehirlerden ve ülkelerden ziyaretçilerini ağırlamaktadır. En uygun otobüs bilet ile seyahat ettiğiniz şehirde bulunurken ziyaret edebileceğiniz ve görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz.

Açıksaray Harabeleri, Avcılar Seyir Tepesi, Aziz Basil Şapeli, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Nevşehir Kalesi ve Ürgüp Müzesi. Avcılar Seyir Tepesi; Göreme Vadisi ve Peribacalarının en iyi seyredebileceğiniz yerlerden birisidir. Çevrede bulunan otellerde de konaklamanın için geniş seçenekler bulabilirsiniz.

Derinkuyu Yeraltı Şehri; Nevşehir’de örneklerine şehirde farklı ilçelerde de rastlanan yerleşim yerleridir. Niğde kara yolu üzerindeki Derinkuyu ilçesinde bulunan bu antik şehir mağaralar içinde oyulmuştur ve sekiz katlıdır. Firmalar hakkında bilgi ve fikir edinmek için yolcu yorumlarından da yararlanabilirsiniz.

Biletlerini sitemizden alarak seyahat etmiş olan yolcuların firma hizmetleri hakkındaki görüşlerini okumak size bu açıdan yardımcı olacaktır. Siz de seyahatinizin ardından dilerseniz kendi yorumunuzu bizimle paylaşabilir ve firmayı puanlayabilirsiniz.

Nevşehir'e geldikten sonra İstanbul'a hızlıca geçiş yapabilir ve İstanbul Bursa otobüs bileti de alarak Bursa'ya seyahat edebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"" Misafir
Otobüs 30dk geç geldi
"Nev" Misafir
Kah
"Çok kalitesiz" Misafir
Mecbur olduğumdan aldım.
Hiç ikram yapmadılar.
Host konuşmayı beceremiyor.
Mecbur değilseniz almayın.
Geceleri servisi bile yok.
Servis hurda gibi transit kullanıyorlar ve çok kısa bir mesafe sonra indiriyor.
Otogarada girmiyor yolda alıyorlar
Kayseri’de 3-4 yolcu indi otogara girmedi bile
"" Misafir
İnternetin olmaması ve davranışları baya üzfğ
"Bilgisiz ve Kaba Çalışanlar" Misafir
Yerel bir firma olduğunuz için, bölgeyi daha iyi tanıdığınızı varsaydığımızdan daha kurumsal olan ve sürekli kullandığımız firmalardan bilet almak yerine sizinle seyahat etmeyi seçtik. Lakin, bu kararımdan bu kadar pişman olacağım ve dönüş yolumun bu kadar eziyet haline gelebileceğini hayal dahi edemezdim.
Yılbaşı tatili dolayısıyla nişanlım ile birlikte Ürgüp'te olmayı planlayıp 30/12/2017 tarihine gidiş ve 01/01/2018 tarihine dönüş biletlerimizi bu internet sayfasından Ankara-Nevşehir olarak aldık. Giderken Nevşehir-Ürgüp arası servislerle ulaşım sağlandığını öğrendik ve dönüş saatimiz 16:00 olduğundan, Ürgüp terminale saat 14:30 dolaylarında gidip servisin kaçta kalkacağını öğrenmek istedik. Orada çalışan hem kaba hem de umursamaz çalışanınız bize bu aracın doğrudan Ürgüp'ten kalkacağını söyledi. Israrla 16:00 Nevşehir-Ankara aracına biletimizin olduğunu söylememe ve nişanlımın Ankara'dan Bursa'ya devam edeceğini bildiğimizden tüm biletler ve planlar buna göre yapılmıştı. Bize bu şekilde bilgi veren çalışanınız, otobüs kalkış saatinde terminale gittiğimizde "Sizin biletiniz Nevşehir'denmiş ve şu an araç kalktı benim yapacak bir şeyim yok." diyerek hem bizi mağdur etmiş hem de durumu yoluna koymak için hiç bir şey yapmamıştır. "Biletini internetten almışsın, nerden aldıysan orayla muhattap ol." gibi ya da "Benden almış olsan bu benim hatam da olmasa ben seni kendi arabamla yetiştireyim ama şimdi hiç bişi yapamam, istersen ver parasını bir sonraki arabayla göndereyim sizi." gibi bu firma kendisine aitmiş de ondan bilet almadığım için başka bir firma ile iş yapıyormuşçasına, "para verin bilet alın" mantığıyla hem Ankara-Bursa biletimizin yanmasına, hem tatil günümüzün zehir olmasına hem de Ürgüp otogarının orta yerinde, bir bayan ile konuştuğunun farkında olmadan, kendi suçunu bastırmak adına yerinden kalkarak ve bağırarak beni bastırmaya çalışmıştır. Yetkili birisi ile görüşme isteğimiz üzerine ise bizi muhatap ettiği insanın telefonda nişanlıma "Ürgüp'te ne işiniz var?" gibi saçma sapan sorular sorarak, çözüm sunmayı geçtim, şikayetimizi anlama, dinleme yoluna gitmeyi bile reddetmeleri inanın bizi şok etmiştir.
Halihazırda bir gün öncesinden elimde internetten almış olduğum 16:00 saatinde bilet olmasına rağmen 14:30'da Ürgüp otogarına gitmiş olmamın tek açıklaması servislerin saatini öğrenmek olduğu bu kadar açıkken, sizin bilgisiz, kaba ve çıkarcı çalışanınız nedeniyle hem almış olduğum biletten olup, hem nişanlımın Bursa'ya gidiş planları ve biletlerinde sorun yaşamamıza neden olan, çok geç bir vakitte de olsa sırf sizinle tekrardan yolculuk yapmamak adına yolculuğumuzu başka bir firma ile gerçekleştirmek zorunda kalmamıza neden olan, hem de bizimle birlikte orada tatilde olan ve 02/01/2017 tarihinde bilet alarak Ankara'ya dönüş yapacak olan 2 arkadaşımızın sizin firmanızla kesinlikle dönüş yapmama kararı almasının yegane sebebi olan çalışanınızdan hem buradan hem de seyahat firmanızın genel merkezine ulaşıp oradan şikayetçi olacağım. Ayrıca, sosyal ortamlardan da bu patavatsızca olan tavırdan, kurumsallıktan bu kadar uzak zihniyetlerle çalışılan personelinizden gördüğüm gereksiz ve çirkin muameleyi paylaşıp, insanların her türlü bilgilenmesi ve bu firma tercihleri olursa her türlü muameleye hazır olmaları gerektiğini duyuracağım.
Tavırları ve davranışlarının dengesizliği görülsün diye Ürgüp'teki kamera kayıtlarının da izlenmesi için gereken ne ise yapacağım!

Saygılarımla.

Melek AKIN
"Degerlendirme" Misafir
Nevsehire giden diger firmalarla karsilastirilamaz bile , kötüydü
"" Misafir
Yardımcı şoför veya yardımcı host gibi biri vardı. Lak lak ve alt tarafta uyuma dışında bir işi yoktu ama arkamdaki yolcuya "bacaklarını indir, servis sehpası kırılır" falan diyen kaba saba bir tipti. Varlığı rahatsız ediciydi.

Yoldaki bir kazadan dolayı otobüs 20-30 dakika kadar beklerken, altta uyuduğu yerden bağırıp çağırdı... bu kadar saat araç mı durur ya? Madem kontağı kapat tarzı naralar duydum. Host kadın, "bi dur 'Naci' yaaaa" diye geri seslendi falan :) Bu sayede adını da hatırladım yazarken :) Şimdi yazınca biraz komik geldi ama Naci Bey'le tekrar yolculuk yapmak istemem. Önyargılı değilim. Adam özetle kabaydı. Teşekkürler.
"SEYAHAT SONUCU" Misafir
BOLU DAĞI TÜNEL İNŞAATI SEBEBİYLE YAKLAŞIK 1 SAAT VE OTOBAN ASFALTLAMA İÇİN YAKLAŞIŞ 1.5 SAAT KAYBETTİK.
VARIŞ 10 SAAT İKEN 12 SAATTE VARABİLDİK.
YOL DURUMUNDAN DOLAYI FUZULİ BEKLEME HARİCİNDE MEMNUN KALDIM.
"Süper!" Misafir
Bu sefer herşey mükemmel idi. Servis olsun, ikramlar olsun, WiFi filim ve çocuklar icin oyunlar. Bir tek Koçhisar dinlenme tesislerinde durmasaydık da dünyanın en rezil ve en pis WClerini görmeseydim.
"Çok memnun kaldım. " Misafir
Çok memnun kaldım.