Yolcu Sayısı
1

Afyonkarahisar Nevşehir Otobüs Bileti

Afyonkarahisar Nevşehir Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
As Kahramanmaraş Turizm
400 TLBilet Al
Yeni Aksaray Seyahat
400 TLBilet Al
Ak Turizm
420 TLBilet Al
RH Turizm
450 TLBilet Al
Muş Yolu Turizm
450 TLBilet Al
VanGölü Turizm
450 TLBilet Al
Malatya Kayısı Kent Turizm
450 TLBilet Al
Malatya Beydağı Turizm
490 TLBilet Al
Malatya Zafer Turizm
500 TLBilet Al
Lider Muş Tur
500 TLBilet Al
Elazığ Hazar Turizm
550 TLBilet Al
Metro Turizm
800 TLBilet Al

Afyonkarahisar Nevşehir Arası

 • En Ucuz Sefer400,00 ₺
 • Afyonkarahisar → Nevşehir Arası Kaç Km440 km
 • Afyonkarahisar → Nevşehir Arası Kaç Saat6sa 15dk
 • Günlük Sefer Sayısı2
 • En Çok Sefer Yapan FirmaAs Kahramanmaraş Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı12

Afyonkarahisar Nevşehir Online Otobüs Bileti
Afyonkarahisar Nevşehir otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Afyonkarahisar Nevşehir güzergahı için arama yapın, Afyonkarahisar - Nevşehir arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Afyonkarahisar ve Nevşehir Şehirlerinde Ulaşım
Afyonkarahisar ve Nevşehir şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Afyonkarahisar Nevşehir seyahatinize başlamadan önce, Afyonkarahisar ve Nevşehir hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Afyonkarahisar → Nevşehir Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Afyonkarahisar - Nevşehir arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Afyonkarahisar - Nevşehir otobüs bileti fiyatı en ucuz 400,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti As Kahramanmaraş Turizm tarafından satılmaktadır.

Afyonkarahisar - Nevşehir arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Afyonkarahisar - Nevşehir arasında günlük ortalama 12 firma 2 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları As Kahramanmaraş Turizm, Yeni Aksaray Seyahat, Ak Turizm, RH Turizm , Muş Yolu Turizm, VanGölü Turizm, Malatya Kayısı Kent Turizm, Malatya Beydağı Turizm, Malatya Zafer Turizm, Lider Muş Tur, Elazığ Hazar Turizm, Metro Turizm.

Afyonkarahisar - Nevşehir arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Afyonkarahisar - Nevşehir arası otobüs yolculuğu ortalama 6sa 15dk sürmektedir.

Afyonkarahisar - Nevşehir arası uzaklık kaç km?
Afyonkarahisar - Nevşehir arası karayolu ile 440 km'dir.

Afyonkarahisar Nevşehir Otobüs Biletleri

 Afyon Nevşehir otobüs bileti mi aradınız? Afyon Nevşehir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yüzölçümü 5.540 km2 olan Nevşehir ili doğuda Kayseri, güneyde Niğde, batıda Aksaray ve Kırşehir, kuzeyde Yozgat iliyle çevrilidir.

İl topraklan orta yükseklikte dalgalı düzlüklerden oluşan bir platodadır. Akarsu vadileriyle yarılmış olan bu plato Erciyes Dağı ile Melendiz ve Hasan dağlarından çıkan lav ve tüflerin yığılmasıyla ortaya çıkmış bir alandır. Volkanik arazinin çeşitli biçimlerde aşınması ilginç bir yüzey şekli olan peribacalarının oluşmasına yol açmıştır. Nevşehir kentinin doğusundaki Göreme Vadisi’nde peribacalarına sıkça rastlanır. Platonun kuzeyinde Kızıldağ (1.768 m), güneydoğusunda Hodul Dağı (1.949 m), güneyinde de Erdaş Dağı (1.982 m) yükselir.

İl topraklarının sularını orta kesimde kabaca doğu-batı doğrultusunda akan Kızılırmak toplar. İlin kuzey kesiminden kaynaklanan küçük akarsular Delice Irmağı’nın başlangıç kollarını oluşturur. Doğal göl bulunmayan ilde Kızılırmak’ın iki kolu üzerinde Damsa ve Tatların baraj gölleri vardır.

İl alanındaki başlıca düzlükler Kızılırmak boyunda yer alan ovalar ile DerinkuyuOvası’dır. Peribacalarının yanı sıra birçok tarihsel zenginliğe sahip olan Göreme Tarihi Milli Parkı ilin başlıca turistik merkezidir.

Nevşehir İç Anadolu'nun karasal ikliminin etkisi altında kalır. İlde yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk, donlu ve karlı geçer. İl merkezinde ölçülen en düşük hava sıcaklığı -23,6°C (4 Şubat 1960), en yüksek hava sıcaklığı 37,6°C (18 Temmuz 1962) ve yıllık ortalama sıcaklık da 10,6°C’dir. Ülkenin en kurak alanlarından birinde yer alan ilin hiçbir yerine yılda 400 mm’den fazla yağış düşmez. En çok ilkbaharda yağış alan Nevşehir kentinde yıllık ortalama yağış miktarı 396 mm’dir.

Afyonkarahisar → Nevşehir En Uygun Otobüs Biletleri

Afyonkarahisar Nevşehir otobüs bileti mi aradınız? Afyonkarahisar Nevşehir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Afyonkarahisar Nevşehir otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
As Kahramanmaraş Turizm400 TL
Yeni Aksaray Seyahat400 TL
Ak Turizm420 TL
RH Turizm 450 TL
Muş Yolu Turizm450 TL

Afyonkarahisar Hakkında

 • Nüfus396.621
 • Yüzölçümü14.719 km2
 • Plaka03
 • Telefon kodu(272)
 • OtogarAfyonkarahisar Otogarı

Nevşehir Hakkında

 • Nüfus168.771
 • Yüzölçümü5.392 km2
 • Plaka50
 • Telefon kodu(384)
 • OtogarNevşehir Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Afyonkarahisar → Nevşehir


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr