scorecardresearch
Aydın Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Aydın Otobüs Firmaları

Aydın Otobüs Firmaları
Aydın otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Aydın otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
malatya zafer turizm 8
MALATYA BEYDAGI 8
Balıkesir Uludağ Turizm 5
Efetur 5
Isparta Petrol 3
- HEMEN SATIN AL ! -

Aydın otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Aydın bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Aydın’a sefer düzenleyen 70’ten fazla firma bulunmaktadır. Bu firmaların sunmuş olduğu otobüs bileti kampanyaları ve indirimlerden yararlanmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Neredennereye’de her zaman firmaların özel indirimlerini bulabilir ve biletlerinizi kolayca satın alabilirsiniz. Size en uygun seferler arasından seçim yapabilmek için; arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarihi ekledikten sonra bilet ara demeniz yeterli. Karşınıza gelen ekranda tüm firmaları bir arada görebilirsiniz. Böylece fiyatlar arasında karşılaştırmanızı kolay bir şekilde yaparsınız.

Ülkenin iki önemli turizm beldesi olan Didim ve Kuşadası’na ev sahipliği yapan şehir bu nedenle; özellikle yaz döneminde yoğun yolcu trafiği yaşamaktadır. Aydın sadece yaz turizminde değil il toprakları içinde bulunan farklı dönemlerden kalma antik şehirler ve tarihi eserler ile de kültür turizmi için de büyük öneme sahiptir. En ucuz otobüs bileti ile seyahat ettiğiniz şehirde bulunurken gezebileceğiniz başlıca yerleri şöyle sıralayabiliriz. Afrodisas Müzesi, Cemal Bey Hamamı, Cihanoğlu Camii ve Kalesi, Zeus Mağarası ve Zincirli Hanı. Zeus Mağarası: Zeus ile ilgili anlatılan hikayelerden dolayı bu isimle anılan mağara; Davutlar Milli Parkı’na çok yakın bir mesafede bulunmaktadır.

Mağara iç kısmında bulunan su birikintileri ile dikkat çekmektedir. Mağaranın bulunduğu tepenin üst kısmında ise Panionion Antik Kenti yer almaktadır. Zincirli Hanı: Nasuh Paşa külliyesinin bir bölümü olarak inşa edilmiş olan han; büyük bir kalıntı halindedir. İki katlı olarak inşa edilmiş olan hanın üst kısmına çıkmak için kullanılan merdivenler günümüzde yok olmuş durumdadır. Han, 1708 yılında yapılmıştır.

Aydın otobüs firmaları bilgilerine bakarak İstanbul Aydın otobüs bileti alabilir ve İstanbul'dan Aydın'a gidebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"" Misafir
Internette yazan yolculuk süresinden 3 saat fazla sürdü yolculuk. Eğer uzun sürecekse o sekilde belirtin insanlar ona göre plan yapiyorlar
"Yetersiz imkan" Misafir
Genel olarak Otobüs ve hizmet kalitesi bakımından güzel bir yolculuktu. Ancak, Aydından İstanbul'a kadar yolculuk yapacağınızı düşündüğünüzde televizyon, radyo ve müzik dinleme imkanının olmadığı bir otobüs ile seyahatin ne derece sıkıcı olacağını siz düşünün.!! 90 TL verdiğime pişman oldum!
"çok berbat" Misafir
bir daha bu şirket ile seyahat etmiyeceğim
"" Misafir
Mola yerleri çok kötü. Araç zamanında kalkmadı bu yüzden de molalarda yeterli süre vermediler. Otobüs çok kirli idi
"Kötü " Misafir
Otobüs Şöförü Çok Asabi ve sinirliydi ikram hiç Yapılmadı ve Eğlence Hizmetinden yararlanamadım arızalı denildi. saat 23-45 de olan sefere 00-17 de binmiş olum 00-30 da hareket etmiştir.
"Yolculuğum" Misafir
Mükemmel
"Hic memnun kalmadim" Misafir
Hic memnun kalmadim. Yolcuya davranis.seklinden.tut hizmet kalitesine kadar. Bir daha.kesinlikle lider adana seyehati tercih etmeyecegim. Sofor ehliyeti manavdan almis.tabirine uyuyordu ve calisanlar asik suratli ilgisizdi. Ikram tatmin.edici degildi. Ve diken ustunde simdi kaza yaptim simdi yapacgiz diye dua ede ede geldik. Eski.otogarda yani kullanilmayan yerde biraktilar ve hic.bi aciklama yapmadilar. Yeni otogar deyip sonradan baska yerde biraktilar. Kesinlikle hic memnun kalmadim.ve lider adana seyehat haricinde her firmayi kullanacagim.
"Teşekkür" Misafir
Trşekkür ederim herrdaim bozulmamak dileklerimle herzaman buşekilde görmek isteriz sizi
"Gül aras berbat" Misafir
Berbattı sallana sallana yolculuk yapıldı muavin çok kötüydü hayrına çalışıyor sanki
"İniş saatinde ki belirsizlik" Misafir
Bulunduğum yolculukta iniş saatim 07.00 olarak gözüküyordu, otobüs şoförü 09.00 ineceksiniz dedi. Benim ise iniş saatim 06.20 bu mağduriyetin suçlusu kimdir ?