Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
54 TL
Bilet Al

Afyonkarahisar Aydın Otobüs Bileti

Afyonkarahisar Aydın Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 54,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 347 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 5sa 8dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Afyonkarahisar Aydın arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Afyonkarahisar Aydın bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Afyonkarahisar Aydın bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Afyonkarahisar Aydın otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Afyonkarahisar Aydın Otobüs Biletleri

 Afyon Aydın otobüs bileti mi aradınız? Afyon Aydın otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Afyon Aydın arası otobüs yolculuğunuz toplam da 4 saat 10 dakika sürecektir. İki il arasında ki toplam mesafe 338 kilometredir. Afyon Aydın otobüs yolculuğunuz esnasında dağıtılan içecekler ücretsizdir. Su ya da başka bir şeye ihtiyacınız var ise başınızın üzerinde bulunan kırmızı butona basarak muavini çağırabilirsiniz. Uygun fiyatlı otobüs biletlerini sitemizden edinebilirsiniz. Sitemiz 1999 yılından günümüze değin hizmet vermektedir. Site bünyesinde otobüs yolculuğu haricinde deniz, tren ve uçak yolculuğu için de bilet bulabilirsiniz. Afyon Aydın otobüs biletleri en kaliteli firmalar ve son model otobüsler sadece sitemizde sizleri bekliyor. Gitmek istediğiniz şehir Aydın kentinde görmeniz gereken tarihi ve doğal güzellikte mekanlar bulunmaktadır. Aydın kentine gittiğiniz zaman ilk olarak Güvercinada Kalesi görülmelidir. Bu kale Kuşadası ilçesinde bulunmaktadır. İlçenin Hacı Feyzullah mahallesindedir. Bu kale tarihte savaşlardan korunabilmek için inşa edilmiştir. Bir liman görünümüne sahip olan kale tam donanımlıdır.  Kale surları bütün çevreyi sarmalayacak biçimde inşa edilmiştir. Kalenin günümüze kadar sağlam gelebilmesinin sebebi de bu surların fazlalığıdır. Surların yaklaşık 3 metre yükseklikte olduğu bilinmektedir. Kaleye kuş bakışı bakıldığı zaman bir beşgen şekli görülmektedir. Aydın seyahatiniz de Güvercinada Kalesi’ni gezdikten sonra Ege denizinin serin sularına kendinizi bırakmalısınız. Kuşadası mevki ünlü Kadınlar Plajı ismi verilen harika bir sahil şeridine sahiptir. Kadınlar plajı 1950 yıllarında şehre uzak olması gerekçesi ile kadınların kullandığı bir plajdı. Daha sonraları ortak sahil olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bir yaz günü gidiyorsanız mutlaka Kuşadası ilçesine gitmelisiniz ve mutlaka müthiş güzellikte ki kadınlar plajında denize girmelisiniz. Kış aylarında gidiyorsanız eğer sahilin yukarı kısmında bulunan cafeler de soluklanıp manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Afyon Aydın otobüs biletleri aldıysanız seyahatiniz için sizlere şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Afyonkarahisar Aydın otobüs bileti mi aradınız? Afyonkarahisar Aydın otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Afyonkarahisar Aydın otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 54 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Afyonkarahisar Hakkında
Nüfus:
396,621
Yüzölçümü:
14.718,63 km²
Plaka:
03
Telefon kodu:
(272)
Otogar:
Afyonkarahisar Otogarı
  Aydın Hakkında
Nüfus:
1,020,957
Yüzölçümü:
7.904,43 km²
Plaka:
09
Telefon kodu:
(256)
Otogar:
Aydın Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.