Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi
Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
140 TL
Bilet Al

Adana Aydın Otobüs Bileti

Adana Aydın Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 140 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 893 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 13sa 31dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Adana Aydın arası giden otobüs firmaları ortalama 11 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Ak Aksu Turizm firmasıdır.

Adana Aydın otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Adana Aydın güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Adana Aydın seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Aydın hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Adana ve Aydın şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Adana Aydın Otobüs Biletleri

 Adana Aydın otobüs bileti mi aradınız? Adana Aydın otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Adana Aydın arası seyahat edeceksiniz ve otobüs bileti arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bu iki il arası mesafe 853 kilometredir. Otobüs yolculuğunuz molalar ile birlikte 10 saat sürecektir. Bu otobüs yolculuğu için rahat hat tercih edebilirsiniz. Otobüs biletini sitemizden alırsanız daha avantajlı olursunuz. Terminal de satılan biletlerden daha uygun fiyatlı olarak otobüs yolculuğu yapabilirsiniz. Yolculuğa başlamadan önce Aydın kenti hakkında size biraz bilgi verelim.
Aydın Ege Bölgesi'nde bulunan bir ildir. Geçimini turizm ile karşılar. Karayolu haricinde demir yolunda sahiptir. Hatta bu demiryolu Türkiye'nin ilk sahip olduğu demiryoludur.
Aydın sıcak iklimi sebebi ile yılda milyonlarca turiste ev sahipliği yapmaktadır. Tarihi yerleri ile meşhurdur. Kente gittiğiniz zaman görmeniz gereken yerler arasında bir çok tarihi anıt vardır.
İlk olarak yaz mevsiminde gittiyseniz Kuşadası'na gidip serin sulara kendinizi atmalısınız. Kuşadasında denize girerken Yunanistan'ın Sisam Adası'nı uzaktan görmeniz mümkündür.
Mutlaka ziyaret etmeniz gereken bir diğer yer de Didim Apollon Tapınağıdır.6. yüzyılda inşa edilen tapınağa Apollon heykeli hediye edilmiştir. Tapınakta bulunan 70 ton ağırlığındaki mermer blok dünyanın en büyük mimarisi olarak geçiyor. Kentte Priene tapınağı da bulunmaktadır. M.Ö. 2000 yılında yapıldığı tahmin edilmektedir. Kent merkezinde bulunan Aydın Müzesi mutlaka görülmelidir. Bir çok antik tapınağın bulunduğu kent müzesinde müthiş koleksiyonlar yer almaktadır.1973 yılından beri müze hizmet vermektedir. Müzede çeşitli lahitler ve mezar stelleri yer almaktadır.
Aydın iklimi itibari ile çeşitli meyve ve sebze yetiştirmeye müsait bir şehirdir. Ege bölgesinin en meşhur bitkisi zeytini bu yörede mutlaka tatmalısınız. Eğer mevsimine denk geldiyseniz en güzel incir meyvesini burada tatma şansı bulabilirsiniz. Aydın incir ağaçlarının en çok bulunduğu bölgedir. Yaklaşık olarak 6 milyonun üzerinde incir ağacı olduğu tahmin edilmektedir.

Adana Aydın otobüs bileti mi aradınız? Adana Aydın otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Adana Aydın otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Ak Aksu Turizm 140 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Aydın Hakkında
Nüfus:
1,020,957
Yüzölçümü:
7.904,43 km²
Plaka:
09
Telefon kodu:
(256)
Otogar:
Aydın Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.