scorecardresearch
Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Karabük Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Karabük Otobüs Firmaları

Karabük Otobüs Firmaları
Karabük Marmara ve Karadeniz Bölgeleri arasında yer aldığından kolay ulaşılabilir bir konumda bulunmaktadır. Ucuz otobüs bileti sahibi olarak ülkenin farklı şehirlerinden direkt olarak şehre seyahat etmek mümkündür. Bu seyahatlerde tercih edebileceğiniz 12 otobüs firması bulunmaktadır. Bu firmalar arasından hangisi ile seyahat edeceğiniz ile ilgili kararınızı; fiyat karşılaştırması yaparak veya yolcu yorumlarından yararlanarak verebilirsiniz. Size en uygun tarihte düzenlenen seferler arasından seçim yapmak için yapmanız gereken çok basit. Arama kutucuklarına gerekli olan şehir ve tarih bilgilerini girdikten sonra bilet ara butonuna tıklamak. Böylece karşınıza gelen sayfada belirlediğiniz tarihte gerçekleşecek farklı firmaların tüm seferlerini ve bilet fiyatlarını aynı anda görürsünüz. Kolay seçim yapmanıza olanak sağlayan bu sayfada ayrıca araçlarda sunulan hizmetleri de görebilirsiniz. Yolculuğunuzu gerçekleştirmek için seferinizi seçtikten sonra biletinizi hızlı ve güvenli bir şekilde anında satın alabilirsiniz. Şehir özellikle Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerini barındıran Safranbolu ilçesindeki evleri ile ilgi çekmektedir. İki katlı ahşap evlerden bir çoğu günümüzde otel ve restoran olarak hizmet vermektedir. Taş sokaklara açılan geniş avluları ile bu evlerde konaklayabilir ve yörenin lezzetlerinin tadına bakabilirsiniz. İlçenin en meşhur lezzeti olan lokumu farklı işletmelerde bulabilirsiniz. Sayısız çeşidi arasından ilçeye adını veren bitkiden elde edilen safranlı lokumun lezzeti ise bir başkadır. Burada tadabileceğiniz bir diğer lezzet ise susamsız olarak hazırlanan simittir. Taş fırınlarda pişirilen simit gün içinde bir kaç kere sıcak sıcak tezgahlarda yerini almaktadır. Karabük seyahatleriniz için bilet işlemlerinizin tamamını mobil uygulamamız üzerinden de yapabilirsiniz. Akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak AppStore ve Google PlayStore üzerinden indirebilirsiniz.
"Bes kurus etmez bir yolculuk" Misafir
Bes kurus etmez bi yolculuk
"Klasik Metro Turizm Yolculuğu" Misafir
Yolculuk başlandığında trenlerdeki gibi küçük bir anons yapılmadığı yetmezmiş gibi yolculuk boyunca bir yerden mesaj sesi, öbür taraftan renkli renkli telefon melodileri tükenmedi. Sessize alınız dahi denmedi hiç. Ne 2,5 saat telefonda konuşan gence, ne bağıra bağıra konuşan amcaya sessiz konuşma uyarısı dahi gelmedi.

Hadi yolcu yolcuya karşı saygısız davranıyor. Senin velinimetin olan müşterine de mi saygın yok?

Kullanılan servis masalarından daha büyük ekranların koltuk arkalarına yerleştirilmiş olmasından ötürü ışıklar kapalı olsa bile, kapanmamışçasına çok ışık yoğunluğu var otobüslerin hepsinde. Parlaklık ayarının sürücü tarafından minimuma çekilmesi-yolcuya bırakılması şeklinde düzenleme sağlayabileceği küçük bir yazılım güncellemesi ile sorun kalmayacak. Ama genel olarak "Ne gerek var Allah aşkına, sevmeyen binmesin" dendiği içün tabi ki bu da saçma sapan bir öneri olarak kalacaktır burada.

Servis elemanı çok iyiydi. Hakkını yemiyorum. Servisi, davranışları, hitabı, hızı. Çoğu "büyük" firmada dahi böyle profesyonel çalışan elemanlar az iken bu seyahatte böyle bir servis elemanına denk gelmek şaşırttı. Öyle ki otobüse binip, abartısız 50-60 sn sonra kapının önünde bekleyen servis elemanına dönerek " Yav benim cüzdanım otobüste kayboldu" diye bildiğin çemkiren, koltuğun altına bakmaya erinip, ondan bekleyen müşteriye bile "Henüz bindiniz, emin misiniz otobüste düştüğüne?" sorusu dışında hiçbir şey sormadan cüzdanını arayıp buldu, koltuğun altından. Zor iş bu ülkede hizmet sektöründe çalışmak. Kolay gelsin o arkadaşa.

"Memnuniyet" Misafir
Kar nedeniyle 2.5 saatlik yolu 3.5 saatte gittik olması gereken de buydu :) tavsiye ederim hemde diğer firmalara göre indirimli :)
"" Misafir
ANKARA KARABÜK ARASI YOLCULUĞUMUZ GERÇEKTEN BERBATTI.NE TVLERİNİZ ÇALIŞIYODU NE TEMİZDİ ÜSTELİK ÇOK HIZLI ARAÇ KULLANILIYODU. BİRDAHA SİZİN ŞİRKETİNİZDEN YOLCULUK YAPARMIYIM BİLMİYORUM.
"Birdaha binmem" Misafir
bidaha bineceğimi sanmıyorum.
"Bir bardak su" Misafir
yolculuk boyunca muavin bey öndeki koltuğunda oturdu. bir bardak su vermedi.
"" Misafir
bu kadar igrenc bi yolculuk yapmamıstım bidaha kesinlikle csr denen otobus sirketiyle seyehat yapmayacam bu kadr ilgisizlik olmaz ya adama soru soruyorum cevap vermiyor igrencti ve bu sondu bilin istedim...
"-" Misafir
-
"Rezervasyona güvenmeyin.." mustafa
15 Temmuz Pazar günü sabah saat 9.00'da telefonla bir gün sonrası sabah 5.00 arabası (Ankara) için ismini sonradan öğrendiğim bayan Şaziye Tuncel'e 2 kişilik rezervasyon yaptırdım.Akşam 7 cıvarında biletleri almaya geldiğimde,böyle bir kaydın olmadığı söylendi.Halbuki cep telefonum alındı ve 25-26 numaralar ayrıldı dendi.Bir gün sonra bir başka görevliye sorduğumda evet kaydınız görünüyor denildi.Burada daha fazla detayına girmem uygun olmaz,mağdur oldum.Bu şirketin sahibini çalışkan,dürüst ve başarlı genç bir iş adamı olarak tanırım.Buradaki yolcu şikayetlerinden de anlaşılıyor ki daha işin başında aksaklıklar var..Dikkate alınması temennisiyle..Mustafa Çankaya
"İptal seferleri" Orhan P Metro Turizm firması Adapazarı Karabük arası 05.09.2011,06.09.2011 tarihlerinde saat 09.45 teki seferini iptaline bir anlam veremedim öğrenci kayıtlarının başladığı şu günlerde talebi karşılamak için ek sefer koyulması gerekirken sefer iptal edilmesi çok anlamsız.şirket olarak müşteri memnuniyeti düşünülmüyor. hoş bir davranış değil. bunu firma yetkilileri iyi düşünmeli. ( Orhan Püskül.)