scorecardresearch
İskenderun Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

İskenderun Otobüs Firmaları

İskenderun otobüs firmaları, otobüs bileti, bilet fiyatları, otobüs seferleri, sefer saatleri, telefon numaraları, otogarlar
Firma Adı Sefer Sayısı
Metro Turizm 7
Güney Lüks Adana Seyahat 6
Hatay Nur Turizm 3
Süha Turizm 2
Cesur Bingöl 2
- HEMEN SATIN AL ! -
İskenderun İskenderun hem yöresel tatları hem de tarihi eserleri ile yerli turizmin en önemli ilçelerinden biridir. Hatay iline bağlı olan İskenderun, oldukça eski bir tarihe dayalıdır ve gezip görülebilecek muhteşem yerleri bulunmaktadır. Sahil beldesi olmasından dolayı hem tatil için hem de turizm için oldukça önemli bir yeri vardır. İskenderun Gezilecek Yerler Masmavi deniz Akdeniz'in en güzel hazinesidir. İskenderun da bu hazineyi en iyi yansıtan tarihi dokusuyla da bizi tarihe doyuran bir ilçemizdir. İskenderun'un gezilebilecek bir çok yeri bulunmaktadır. Özellikle çarşısı hem tarihi dokusuna hem de yöresel lezzetlerine ulaşabileceğiniz bir yeridir. Lezzetlerin yanı sıra aksesuarlar ve hatıra eşyalar almak için İskenderun çarşısını mutlaka ziyaret etmelisiniz. Özellikle denizi ve kumu tertemiz olan bu ilçe sizlerin tatili için de oldukça uygundur. Özellikle Arsuz, tatil için muhteşem bir İskenderun sahil beldesidir. İskenderun Tarihi Eserleri İskenderun'da bir çok tarihi yaşayabilir ve tarihi eserlere rastlayabilirsiniz. İskenderun'da tarihi en derinden görebileceğiniz bir çok kale ve ören yeri bulunmaktadır. Bu yerlerde tarihi eserler en iyi şekilde korunmakta ve sizlere sergilenmektedir. Bagras Kalesi, Şalan Kalesi gibi kaleler mutlaka gitmeniz gereken kalelerdir. Ayrıca İskenderun'un kiliseleri de oldukça meşhurdur. İskenderun'da attığınız her adımda tarihi yaşarsınız. İskenderun Özel Yemekleri İskenderun'da tek bir oturuşta denemeyeceğiniz kadar bol bir yöresel lezzet yelpazesi bulunmaktadır. Bu lezzetleri denemeniz için de bir çok yöresel lokantaya çarşısında rastlayabilirsiniz. Çökelek kahvaltıların vazgeçilmezidir. İskenderun da kahvaltı yapmanızı mutlaka tavsiye ederiz. Ayrıca Oruk, Humus gibi onlarca meze çeşidi sofralarınızı süslemektedir. Ve tabii ki olmazsa olmaz döner. Bu lezzetleri denemek için internet sitemizden biletlerinizi alabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Yolculuk saatleri" Misafir
Kalkış ve varış saatleri çok kötüydü 9.45 de kalkması gereken araba 10.00 da kalktı 18.15 de varmak gerekirken 19.00 da varıldı bunlara daha da dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum onun haricinde her şey güzeldi.
"Güney Akdeniz Seyehat İskenderun- Erdemli" Misafir
Genel olarak memnun olduğumuzu fakat daha iyi olabileceğini söylemek isterim.
"Çok teşekkürler nur seyahat" Misafir
İskenderun İstanbul arası yolcuğum çok rahattı ikramlar ve molalar yeterliydi çok teşekkür ederim personelde süperdi.
".." Misafir
...
"Seyahat" Misafir
geneli iyi firma ve seyehat mükemmel, yolcu iyi olursa yolculuk ta iyi olur.
"Jet turizm Ankara seyahati" Misafir
Otobüs yeni ve temiz idi. Şoför genel olarak trafik kurallarına saygılı idi.ikramlar normal idi. Duruş kalkışlar az sayıda da olsa oldu. Genelde iyi ve sorunsuz bir seyahat ettim. Teşekkür ederim..
"Konfor" Misafir
Firmadan memnunum güzel 5 yıldız bide su wayfi otobuste sifre istemeden direk baglansa daha iyi olur
"Guzel" Misafir
Guzel harika
"" Misafir
genel olarak iyiydi
"Güzel" Misafir
valla beğendim niye yalan diyim tartışma gürültü problem yok çünkü güzel ve ihtiyatlı hizmet var csr candır dedirtti