scorecardresearch
İskenderun Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

İskenderun Otobüs Firmaları

İskenderun İskenderun hem yöresel tatları hem de tarihi eserleri ile yerli turizmin en önemli ilçelerinden biridir. Hatay iline bağlı olan İskenderun, oldukça eski bir tarihe dayalıdır ve gezip görülebilecek muhteşem yerleri bulunmaktadır. Sahil beldesi olmasından dolayı hem tatil için hem de turizm için oldukça önemli bir yeri vardır. İskenderun Gezilecek Yerler Masmavi deniz Akdeniz'in en güzel hazinesidir. İskenderun da bu hazineyi en iyi yansıtan tarihi dokusuyla da bizi tarihe doyuran bir ilçemizdir. İskenderun'un gezilebilecek bir çok yeri bulunmaktadır. Özellikle çarşısı hem tarihi dokusuna hem de yöresel lezzetlerine ulaşabileceğiniz bir yeridir. Lezzetlerin yanı sıra aksesuarlar ve hatıra eşyalar almak için İskenderun çarşısını mutlaka ziyaret etmelisiniz. Özellikle denizi ve kumu tertemiz olan bu ilçe sizlerin tatili için de oldukça uygundur. Özellikle Arsuz, tatil için muhteşem bir İskenderun sahil beldesidir. İskenderun Tarihi Eserleri İskenderun'da bir çok tarihi yaşayabilir ve tarihi eserlere rastlayabilirsiniz. İskenderun'da tarihi en derinden görebileceğiniz bir çok kale ve ören yeri bulunmaktadır. Bu yerlerde tarihi eserler en iyi şekilde korunmakta ve sizlere sergilenmektedir. Bagras Kalesi, Şalan Kalesi gibi kaleler mutlaka gitmeniz gereken kalelerdir. Ayrıca İskenderun'un kiliseleri de oldukça meşhurdur. İskenderun'da attığınız her adımda tarihi yaşarsınız. İskenderun Özel Yemekleri İskenderun'da tek bir oturuşta denemeyeceğiniz kadar bol bir yöresel lezzet yelpazesi bulunmaktadır. Bu lezzetleri denemeniz için de bir çok yöresel lokantaya çarşısında rastlayabilirsiniz. Çökelek kahvaltıların vazgeçilmezidir. İskenderun da kahvaltı yapmanızı mutlaka tavsiye ederiz. Ayrıca Oruk, Humus gibi onlarca meze çeşidi sofralarınızı süslemektedir. Ve tabii ki olmazsa olmaz döner. Bu lezzetleri denemek için internet sitemizden biletlerinizi alabilirsiniz.
"Firmayi begendim" Misafir
Güzel bir yolculuktu Allah kazadan beladan korusun
"Çok içten" Misafir
Kendimi adeta uçakta hissettim (hız olarak değil hizmet kalitesi ve içtenlik hakkında on numaralar. Bu keyifli yolculuk için bütün mürettebata teşekkürler.
Musa Öztep
"Yolculuk " Misafir
Süper
"Sorumsuzluuk" Misafir
16.15te iskenderun adana arası bilet satıyorlar ve gittiğimde aslında öyle bir sefer olmadığını öğreniyorum.Bu sorumsuzluktan yetişmem gereken yere geç kalıp işim aksıyor.Gerçekten ne mükemmel bir firmaymış!'!
"Bilgisayarım kırıldı" Misafir
Otobüs çok sallaniyodu
"Yol güzergahını neye göre belirliyorsunuz???" Misafir
Sizin yüzünüzden akşam saatlerinde otobanlarda süründüm
Bileti bana nizip diye satıyorsunuz
Şoför biz ordan geçmiyoruz diyor
Vee beni Urfa'ya giden otobandaki bir tesiste indiriyor
Taksiyle nizipe geri dönmek zorunda kalıyorum
Sitedende firmadan da şikayetçiyim
"Esneklik şart.." Misafir
yolculara karşı daha esnek kibar davranılması gerekir..ben bir daha bu firmayla yolculuk yapmayı düşünmüyorum..
"Kötü bir yolculuk" Misafir
Best van turizm yetkilileri;havalandırması çalışmayan otobüsü neden sefere çıkartıyorsunuz? çok kötü bir yolculuk yaşattınız bize ve eşimin astımı vardı,sıcaktan sırılsıklam olduk ve nefes almakta zorlandık. artık tercihim değilsiniz...
"Böyle firma olmaz olsunn..." Misafir
Yıllardır yolculuk yapıyorum her ay bir yerlerdeyim ancak lüks Adana firması ile yapmış olduğum yolculuk hayatımın en kötü yolculuğuydu. Yetişmem gereken yere 5 saat geç yetistim. Bavulum karistirildi Manisa'da başka birine verildi. Diğer bavulum sağlam girdi bagaja yırtık bir şekilde çıkti. Gürültülu yolculuk, servis aksaklıgi cabasi. Anlayacaginiz bu firmayı kınıyorum . CAN VE MAL GUVENLIGINIZ ICIN LÜKS ADANA FIRMASINI TAVSİYE ETMİYORUM.
"Berbattı" Misafir
İlk Şoför bir ikinci şoför ikiden fazla sigara içti. Yola bakmadı. Otobüs envai çeşit baharat kokuyordu. Samandira 'da 30 dakika bekledik. Ayıp ama illa kamil koç mu deneyeceğiz!!